90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
24. aug 2014

@misena741 ahoj no je to take 95 % asi u mna ale som spokojna.... teoreticky som dnes mala mat UH a 22 den diety ale s @aduss sme zacali odznovu bielkovinami .... takze dnes opat 1 deň 😀 😀 😀 😀 😀
ale nevadi sak do vianoc chcem byt na takejto strave takze je to jedno ci 1 alebo 22 ... a teraz to fajne vychadza lebo o par dni budem mat narodky vychadzaju na nedelu a po novom to bude UH den 😵 😵 😵 😵 😵 bude tortaaaaa 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ... ale co sa tyka cm som už skoro na takych cm ako som mala v aprili ked som skoncila 90-tku a to ma velmi tesi 😀 😀 😀 😀 😀
a ty ako ?? ako sa dari a co mas nove? nejako ta tu uz moc nevidieť 😉

lovacka
25. aug 2014

@lydka84 dakujem dakujem 😀 😀 no nic nesiham teraz kym sa dostanem do bezneho kolobehu tak to potrva 😝

lydka84
25. aug 2014

@lovacka ani sa nenazdas a uz to bude v starych kolajach 😉

lovacka
26. aug 2014

@lydka84 jaj moja keby si tak mala pravdu 😝 teraz som si sadla od 5 co som prisla domov z roboty...pratala som,prala,zehlila...no teraz som si isto sadla.a to som dnes vôbec necvicila 🙄 ale tak zajtra idem cvicit tak uz dnes kaslem na to...
saty na svadbu uz mam ale mm nema este koselu a co je horse v sobotu mu nedali v praci volno....takze pride za nami neskor 😝

lovacka
27. aug 2014

halo hao cicusky kde ste 😕

lovacka
27. aug 2014

no vy sa tu toho napisete 😀

matamisi
27. aug 2014

Ja som tu,ale zial nepisem,lebo uz som tolko pribrala,ze sa hanbim to sem napisat 😅

lovacka
28. aug 2014

@matamisi tak viac ako ja nevazis takze klidek pohoda 😀 a na dovolenke som veru aj ja pribrala a vidm to tak ze kazdy tyzden budem mat jeden den vodovy 😝
uz si doma ci este dovolenkujete?

matamisi
29. aug 2014

@lovacka cauko,este 10dni a budem doma...tak to vyzera,ze ta vahou dobeham,zial,ale ked pridem domov hnedzacnem makat a delenu stravu dam 😉

lovacka
29. aug 2014

@matamisi ale kde by si ma dobiehala 😀 10kg keby si pribrala to by si inac vyzerala vsak som videla fotky na biku 😉
ake mate pocasicko?ja tak mrznem predvcerom rano sme mali 13 stupnov 😝

matamisi
29. aug 2014

@lovacka no asi tromfnem desinu 😲 to bolo fotene na zaciatku,sle teraz hrozne vyzeram....pocasie je krasne same slnko na obed sa neda lezat na slnku co tak prazi,inac rano vstavam o 8.00obliekam plavky a vecer o 20.00 ich vyzliekam 😀 ani vela prania nebudem mat doma 😀 teraz sedime na terase v kratkych satach na ramienka a je mi teplo 😵 este 9dni takto moze byt 😀

lovacka
29. aug 2014

@matamisi nomalne ti zavidim 😝 u nas dnes aspon bolo pekne ale od zajtra sa ma zase zmrakat 😅 katastrofa toto pocasie 🙄
ja som si dnes makla v posilke cez dve hodky len keby som o vecer neposrala sladkym 😝 taka som ja sprota, sama si za to mozem 😨

matamisi
30. aug 2014

@lovacka ja ti zas zavidim posilku 😉 tu neni ziadna 😝 dnes som si vynimocne dala ovocny den a zatial som fakt len ovocie jedla ,ale teraz vecer s mm popijam radlera 😲 😅 este tyzden musim vydrzat 🤐
Dnes mm chytil chobotnicu 😉 a zajtra ideme lodou na vylet na ostrov Brac.... 😵

misena741
31. aug 2014

ahojte tak ako sa drzite.ja mam vahu stale 56 kg, stravujem sa ranajky vždy ovocie, nedodrzujem dni ako idu po sebe, ale nekombinujem.skusala som jest normalne, ale vaha sla hned hore. ☹ co už budem to musiet nejako zvladnut, aj na delenej strave.Mam znamu kt. sa uz 5 rokov stravuje deleno.

lovacka
2. sep 2014

dievcata kde ste 😠 to fakt sa vam tu uz vôbec nechce?

matamisi
2. sep 2014

@misena741 ja sa teraz uz 5tyzdnov stravujem normalne a vaha ide rychlostou blesku hore,takze v nedelu pridem domov a od pondelka zacinam delenu znova 😀 a asi cely zivot budem musiet inac to nevydim 😝

matamisi
2. sep 2014

@lovacka ja som tu odfukujem,lebo sme prave prisly z vecere a velikansku porciu chobotnicoveho salatu som zjedla 😝

vercatore
3. sep 2014

baby ajojte tak som sa rozhodla idem skusit 90dnovu dietu a nejake cvicenie viete mi odporucit nieco? uz som krasne schudla 10g ale este potrebujem tam 7kg dat dole a vaha sa zastavila uz asi dva mesiace...dakujem za rady a odporucania

lydka84
3. sep 2014

@vercatore ahoj co sa tyka 90-tky, strana 1765 prvy prispevok odomna, tam su zaklady, linky na knihy, rozpisy co kam patri a nase tabulky uz aj s vysledkami....ak by ti nieco nebolo jasne, pytaj sa - poradime ..... co sa tyka cvicenia tak vacsina z nas cvicila podla Jill Michaels alebo podla Chrisa Powella, to je na tebe co si vyberies, vhodne je akekolvek cardio cvicenie .... 😉

lydka84
3. sep 2014

ahojte baby, ja opat pauzujem, mam tu sestru z nemecka s 3 detmi, od zajtra zase dovolenka takze jem vsetko co deti ....radsej to nekomentujem 😀 😀 😀 😀 16-steho idem zas na 90-tku 😉

lovacka
3. sep 2014

@lydka84 ty si len pekne uzi detsku stravu 😀 naozaj zavidim 😀 😀 ja som dnes na veceru zozrala jedle bedle vyprazane 😝 hlavne ze som si bola zacvicit ach jo 😝

vercatore
3. sep 2014

@lydka84 ajojj dakujem pokukam to ked deti zaspia a dam sa dotoho..... 🙂

lydka84
3. sep 2014

@lovacka sak to je jaka mnamka 😝 😝 😝

lydka84
3. sep 2014

@vercatore pozeraj, keby nieco pis 😉

matamisi
3. sep 2014

Ahojte....
@lydka84 ty aj zijes 😉 len si uzi detsku stravu aj ja som tu teraz kazdy den na detskej strave -hranolky,pizza,lebo insie nic nechcu jest,ach jaj a ja dojedam,ale doma uz nebudem ,len tu mi je to luto vyhodit,ale teraz sme prave prisly z vecere a jedly sme pecene makrely a musle 😵 mnamka bola 😵

lydka84
4. sep 2014

@matamisi Mata zijem ale nic nestiham 😉 ked dojde aj druha sestra mame tu 5 deti a to 1 - 1,5 - 4 - 5 a 7 rocne ... no skolka 😀 😀 😀 😀

matamisi
4. sep 2014

@lydka84 parada tak to sa nenudis 😀

lydka84
4. sep 2014

@matamisi veru nenudim , nestiham sa nudit 😎 😎 😎 😎

lovacka
5. sep 2014

caute kocky,
ja som taka nasrata cely den sa drzim a vezozeriem tonu sladkého ☹ zajtra asi len voda ma caka kedze sa neviem kontrolovat 😝 neskutocne mam nervy 😔

matamisi
6. sep 2014

@lovacka ja som presne ako ty 😲 ale v utorok je spln tak si dam vodny den,alebo pri velkom hlade melon a odstredy zacinam na 100percent s delenou stravou poctivo 😝