• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

21. novembra 2016 
Ahojte.... na obed Shred2a teraz moj milovany Kickbox :dizzy_face:
22. sep 2014 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@marinka58 ahoj, ako som slubila teraz v stredu zacinam :wink:
22. sep 2014 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@lydka84 ja mam v stredu bielkoviny tak budeme zas spolu :wink:
22. sep 2014 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@matamisi supeeeer :wink:
22. sep 2014 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lydka84 ja mam v stredu bielkoviny tak budeme zas spolu :wink:
22. sep 2014 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@matamisi aco planujes varit? inspiruj ma, musim sa do toho dostat
22. sep 2014 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lydka84 vobec netusim :astonished: dnes som mala palacinky -muka,voda,skorica- S dzemon :grinning:
22. sep 2014 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
caute cicusky
ja dnes som bola len na dzusoch,kave a acidku a dala som si aj 25 minut orbitrek a brusaky...musim sa dostat do tempa ktore som mala na zaciatku ale akosi nic nestiham kurnik sopa :astonished:
22. sep 2014 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lydka84 však aj ja mám zajtra bielkoviny, ale čo budem variť netuším na maso chut nemam tak asi nejaky šalát so syrom
23. sep 2014 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@marinka58 @matamisi
tak budeme bielkovinovat spolu, tiez rozmylsam o zeleninovom salate
23. sep 2014 o 15:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby drzte palceky dnes konecne zacinam aj ja :wink:
24. sep 2014 o 06:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lydka84 drzim a co budes mat dobreho dnes? Ja si spravim cviklovy salatik s vajickom od Macingovej :dizzy_face:
24. sep 2014 o 07:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@matamisi brokolica so syrom od macingovej to vyhrala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2014 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@lydka84 :grinning: :grinning: a zajtra budes mat co? ja asi porusim ,lebo teraz na veceru som si spravila cviklovy salat a kym som babam dala najest a spat tak mi uz teraz nechuti jest :unamused: dala som ho do chladnicky a zajtra ho budem asi jest-su tam dve vajicka :zipper_mouth:
24. sep 2014 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@matamisi neviem prave rozymslam co ukuchtim
24. sep 2014 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko...
@lydka84 no co si vymyslela na dnes?ja som este vcera o 22.30dostala hlad tak so so salatu vyjedla vajicka :grinning: takze dnes s kludnym svedomim mozem salatik zjest a asi si k tomu spravim Basmati ryzu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2014 o 07:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@matamisi ja som mala ryzu s kukuricou a prave veceriam .. a na zajtra nejake cestoviny este neviem s cim si dam
25. sep 2014 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lydka84 ja dnes cele zle,strasne mi chutily zelene struky od macingovej tak na obed s vajickom a vecera s korbacikmi a pocas celeho dna so ZOZRALA velku cokoladu :astonished: na obed.som si jill zacvicila tieklo zo mna poriadne a teraz uz hodinku hulahop krutim :wink: to mam za trest :grinning: a zajtra ani srnky netusia co budem mat aky den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2014 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@matamisi no ide ti xixi ja mam na zajtra cestoviny so spenatom uz eraz sa velmi tesiiiim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2014 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@matamisi to akoby som o sebe čítala :confused: ja som včera zožrala 140g čokolády asi okolo 13:00, mala som takú 250g a najskôr, že odolám nedám si a potom ani neviem ako už som ju žula :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
ale viem v čom je príčina mrcha sa blíži, to má ona na svedomí pažraňa jedna jej kúsok nestačí :confounded: :confounded:
včera som potom dala dve cardia za sebou a ešte som počas dna poskakovala čo som bola na seba nasrana :pensive:
dnes zatiaľ všetko ok ešte mi čokina na chuť neprišla na obed budem mať špaldové cestoviny asi s cesnakom alebo neviem s čím

@lydka84 ty ako sa držíš? verím, že áno a riadne nás spucuješ, že čokolády hlceme, keď nemáme :confounded:
26. sep 2014 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@marinka58 Mas svetu pravdu,buduci tyzden mi mrcha pride :angry: ale uz ziadnu cokoladu domov nekupim!!! inac dnes este horsie od rana som s babami na nakupoch a kedze s nima sa do restiky sama neodvazim,tak sme sa boli v makaci najest :sweat_smile: ale som si dva svetriky v Desingual kupila a zobrala som o cislo mensie,takze od zajtra budem makat nech ich mozem co najskor obliect :grinning:
26. sep 2014 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@marinka58 ahoj drzim 3 den dnes cestoviny so spenatom a za obedom okolo 14 kolacik ku kave, ale som hrda ze som ho nezjedla v stredu ked som ho dostala ale cakal na mna v chladnicke v praci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale dnes to bude cele porusene, mame stretko po 10 rokoch zo skoly tak o chvilu idem tam ale nevadi ...zajtra ovocim a zeleninou to vykompenzujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a chcem zacat aj cvicit uz :sunglasses:
26. sep 2014 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@matamisi ja som si vcera kupila rifle o cislo mensie ako teraz nosim :grinning:
26. sep 2014 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@lydka84 teraz mame perfektnu motivaciu...uz len slanina sa musi stopit a budeme krasne :wink:
26. sep 2014 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
tak kočky ja dnes uh den v celku v poriadku zajtra to bude ťažšie :confused:

@lydka84 sa dobre zabav a máte s @matamisi dobrú motiváciu, ýe o číslo menší kus oblečenia :sweat_smile: :sweat_smile: to ja nemusim ani kupovať mám polovicu skrine motivačnú :grinning: :grinning: :grinning:
no tak sa zajtra dobre držme nech tie vitamíny dáme :grinning:
26. sep 2014 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@marinka58 neboj dame to musime si verit :grinning: ja som ovocia uz prejedena,ale nieco budem musiet vymysliet.... :astonished:
26. sep 2014 o 19:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@matamisi to ja celý den len na ovocí by som nezvládla musím na obed nejakú polievku zeleninovú asi hráškovú od mačingovej a tou sa budem nalievať pokiaľ nebudem zelená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. sep 2014 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@marinka58 dobry napad hrachovu som uz davno nemala,zajtra spravim,diky :dizzy_face:
26. sep 2014 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte kocky. Môžem sa K vám pridať? Diétu držím 5 deň. ...Zatial som neporušila A držím sa plánu .....chcela by som vydržať rovných 90 dní. ...uz len 85 :slight_smile:)) úbytok zatiaľ -2 kg. ...akurát som sa odvodnila :slight_smile: pekný večer.
26. sep 2014 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
caute cicusky
veru aj ja mam rofle o cislo mensie v skrini :grinning: :grinning: :grinning: kupila som apple znacku vraj nejaka americka vo vypredaji za 8e no nekup to :grinning: :grinning: :grinning: co tam po tom ze ich nezapnem resp vybijem oko niekomu ked gombik vystreli ale mam nove rifle za 8e :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2014 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok