• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

19. januára 2017 
@demonika11 jasne vitame ta a drzime palce :wink:
@lovacka perfektne si to napisala :grinning: ja mam doma este posledne jedny rifle co som za mladi nosila,ale este ich nezapnem tak to su moje motivacne :grinning:
26. sep 2014 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matamisi len aby som do nich este niekedy aj vosla aby neostali len ako motivacne naveky :grinning: :grinning:
26. sep 2014 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka musis trosku zamakat a na vianoce si ich oblecies :wink:
27. sep 2014 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi sak toto toto ze musim znova zacat makat lebo to flakam cely september a ono to aj riadne vidiet.
dnes by som si chcela dat Jillian len neviem co zacat cvicit....ci znova shred1 alebo nieco narocejsie ...porad
27. sep 2014 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka daj si shred,ja ho cvicim tiez a je to tiez pekna makacka a len 25minut,ale spotena som viac ako po NMTZco ma 55minut :dizzy_face: takze ti velmi odporucam.... :dizzy_face:
27. sep 2014 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matamisi m,atka krasne uz sme davno :slight_smile: po stopeni slaniny budeme uz dokonale :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2014 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marinka58 ahoj zabava bola super, aj co sa tyka UH mylsim ze som to zvladla aj ked dala som si 4 miesane napoje dzus + bakardy rum takze tym som hresila inak pohoda , vecera bola UH pirohy so slivkovym lekvarom ale bola nieco po 20-tej ale nevadi... zaklad ze som nezjedla 1/2 Pizze ............ a dnes rano pomarance so skoricou a obedik zeleninova polievocka mnam mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. sep 2014 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@demonika11 vitaj jasne ze mozes, sme radi kazdej novej dusicke, co bojuje s nami, ja mam dnes 3 den, takze si dva dni predomnou :wink:
27. sep 2014 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no ako to ide ??? ja dnes bielkoviny, rano banan, obed a vecera : opekany syr so zelerovymi hranolkami a na zajtra bude sosovicovy perkelt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz sa tesim................ vam sa ako dari?
28. sep 2014 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi tak som dala 30 shred 1 level dnes mam posilku a od pondelka mozem porkacovat s JILL kedze sa tak skoro do posilky veru nedostanem :sweat_smile:
28. sep 2014 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka aj ja sa chystam opat zacat s Jill
28. sep 2014 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 tak draha len sa pridaj ja zajtra urcite cvicim doma dnes posilka cize uz doma nebudem :grinning:
ale aku mam svalovku z poslednej posilky ze ledva sedim na riti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2014 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dnes som mala placky z celozrnnej múky. ...no nič moc :slight_smile: ale zvládla som to....7 deň za mnou. Pre mňa je najhoršie zvládnuť ovocný den:( koľko ste už baby schudli touto diétou?
28. sep 2014 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@demonika11 ved si urob na obed zeleninovu polievku alebo zapekane ovocie posypane pecenymi orechami alebo s kokosom, je to super.....alebo hocijaka dusena zelenina alebo v pare pripravovana :wink:
ja som v januari sla cez 13 kil za 90 dni
28. sep 2014 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute cicusky...
musim vam povedat ze mi asi zacina chybat 90 dnovka.....mam pocit ze viac momentalne nejem ako jem to co mam :sweat_smile: a nezda sa mi ani to,ze vaha by mi nejako sla zazracne dole :confused:
28. sep 2014 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka sak zazracne si uz dajakych cez 20 stratila ze?
29. sep 2014 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata tak ja sa k vam opat pridavam od dnes zacinam odznova tak drzte palce.... :slight_smile:
30. sep 2014 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@catherrine vitaj opat medzi nami , ja som zacala minulu stredu takze + - zaciname spolu opat :wink:
30. sep 2014 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 dakujeeem snad aj vydrziiim :wink:
30. sep 2014 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@catherrine spolu to dame, neboj sa :wink:
30. sep 2014 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 tak to dufam ja budem len rada a od buduxeho tyzdna idem zbova na Jill uz mi chyba baba jedna xiii
30. sep 2014 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@catherrine ja sa tiez chystam zacat teda chystala som sa uz predvcerom ale nevyslo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2014 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 tak to aj ja no prechlada som tak som to pusnula tak snad uz bude vsetko oki a od pondelka zacinam aj s Jill....
1. okt 2014 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ajojte chcem sa spytat az teraz som sa rozhodla ze je ten spravny den zacat a cvicit a ist s vami v 90dnovej diete, dnes som si zacvicila jill michaels teda level 1riaden zaberak a este ktomu brusaky a mam otazocky, treba cvicit kazdy den? druha otazka jedalnicek sa meni po dnoch ze pondelok jem bielkoviny, druhy den skroby.......atd a pitny den je jeden krat do tyzdna? dakujem za odpovede. este sa pridam do tabulky s mierami :wink: ale to s amusim odvazit a zmerat rano, drzte palce snad pojdu kg dole do vianoc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2014 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vercatore ahoj, super ze si sa rozhodla pridat k nam :wink:
co sa tyka cvicenia, jill sa cvici kazdy den ale ak budes kazdy druhy nevadi, ide o to aby si kazdy level odcvicila 10 dni ...a az tak sla na dalsi....
90-dnova dieta:
je jedno ktory den v tyzdni zacnes,nemusi to byt pondelok ale zacinas bielkovinami potom idu skroby, potom uhlohydraty, potom vitaminy a opat bielkoviny,skroby, UH.... to zopakujes 7 krat tie 4 dni - cize 28 dni a 29 den je VODA , a potom zase bielkoviny, skroby, UH.... 28 dni a 29 den ( cize druha voda vychadza 58 den diety, tretia voda vychadza 87 den diety ....), (voda je raz za mesiac vzdy nasobok 29 dna) a este raz bielkoviny skroby , UH, vitaminy a je hotovo, 91 dni dietky za nami :wink:
1. okt 2014 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok tak zacinan s bielkovinami zajtra....super idem na kozmetiku k zubarovi a sup cvicit a o desat dni na dalsi level.kolko ich je tam tych levelov.dakujem
1. okt 2014 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vercatore tak sme rovnako aj ja ma zajtra bielkoviny, sice 3 , ale to nevadi ..... ona ma rozne druhy cviceni, a tie sa skladaju z levelov...co sa tyka cvicenia Jill odporucam o nej skupinu ... ta s da najst uzitocnych informacii http://www.modrykonik.sk/group/2077/
1. okt 2014 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Druhy den som zvladla cvicenie ale podotykam jill michaels level 1 a sa mi ok cvic ked tu nemam deti uvidin ako to zvladnem ked budu doma :wink:
2. okt 2014 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Druhy den som zvladla cvicenie ale podotykam jill michaels level 1 a sa mi ok cvic ked tu nemam deti uvidin ako to zvladnem ked budu doma :wink:
2. okt 2014 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussa25 to mas pekny vysledok, ja som v januari dala za prvy emsiac dole 7,8 kg myslim ..... takze ti to pekne ide
2. okt 2014 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok