90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

paulakolla
20. jan 2017

@lydka84 no tak to sa tesim,ze ti to ide.

lydka84
20. jan 2017

@paulakolla to aj mna 🙂 a ty ako ?

jajatop
23. jan 2017

Ahojte dámy..toto je moja osvedčená diéta už 7-8 rok..ked som potrebovala po sviatkoch schudnúť,stačilo mi 1-2 mesiace a tých 5 kilečkov som dala dolu. ale ako som dovršila 40 rok. už to vôbec nieje jednoduché,ide to pomali a ťažko...kedže som bola dovršením minuleho roku už zo sebou velmi nespokojná ,3.1.2017 som sa znova k nej vrátila,budem sem chodiť častejšie,aby som bola viac a viac motivovaná,dúfam že to tu bude žiť ! môj ciel je 55kg .... 😉 Dnes mám 21 deň - bielkoviny,na ranajky som mala 1 mandarínku,a už mám po obede-mozzarella zo chery paradajkami + 1 krajec celozrnného chlebíka,večeru už mám nachystanu-kedže idem na poobednu zmenu-to isté ,ale bez chlebíka...ahojte

stanicka22
23. jan 2017

Ahojte, ja drzim tuto dietku od 1.1. zatial 5 kg dole, povodna vaha 68kg, cielova 58. 🙂)) v nedelu vodny den, mam troska obavy 🙂

lydka84
23. jan 2017

@jajatop @stanicka22 vitajte medzi nami a drzim prsty aby to slo 🙂

paulakolla
23. jan 2017

@lydka84 no ide to pomaly,ale iste. Dnes mam 12.ty den,zajtra rano sa odvazim.

martinkadz1988
24. jan 2017

ja som túto dietu držala na jar, za cca 5-6 týždňov som schudla 4-5 kg, a asi sa znova k nej vrátim, aj keď začiatky boli ťažké, ale musím povedať, že úplne striktne som ju nedržala. Sem-tam som zhrešila na sladkom, to si neviem odoprieť.

jajatop
24. jan 2017

stanicka22 - si dobrá...no ja som vodový den nikdy nedodržala , to by som nezvladla...,ja normalne pokračujem v bielk. dni 🙂

paulakolla
24. jan 2017

Baby ja som bez ubytku🙈 Takze bilancia po 12 dnoch,stale 2,5kg (ako pred 4 dnami). Velmi malo som pila a na uhlohydraty som zozrala 2 kusy torty. Tak mi treba😖 Aj kavu furt s mliekom pijem..

lydka84
24. jan 2017

@martinkadz1988 mna tiez zabija sladkeeeee ☹ poznam to

lydka84
24. jan 2017

@paulakolla moja rada, a prosim zober si ju k srdcu a mylsi na nu. Nevaz sa tak casto, lebo ta to len demotivuje .... problem podla mna vobec nie je kava v mlieku ( ved uprimne ani maso a k tomu krajec chleba nie je delena strava ... co sa tyka kavy s mliekom tak sa skor da polemizovat o tom ze sa pri jej traveni vytvaraju toxiny v crevach ktore mozu sposobit zdravotne problemy ...ale to je ina tema ..... ) .... problem je to, ze urcite potraviny zavodnuju a po ich konzumacii mozes mat kludne aj 1-2 kg viac ako den predtym ... a ze kazdy den sa clovek vyprazdnuje inak .... takze uplne idealne je fakt odvazit sa po 28 dnoch ...ak to nedokazes tak aspon po troch cykloch ...cize po 12 dnoch ....a ak naozaj chce vidiet vysledky, zabudni na vahu a meraj sa ....uvidis ze to pekne pojde dole ..... na margo toho: ked som sa pre dvoma rokmi vazila ja, najmnej som vzdy mala po UH dni po tortach na veceru .... cukor na seba neviaze vodu, telo sa via codvodni ... takze hlavu hore 🙂

paulakolla
24. jan 2017

@lydka84 no skusim si dat teda pohov s tym vazenim. A vsetko beriem k srdcu🙂

lydka84
24. jan 2017

@paulakolla to ma tesi 🙂

lydka84
24. jan 2017

@paulakolla a inak ako sa dari ? ides bez prehreskov ??

paulakolla
24. jan 2017

@lydka84 no celkom sa dari musim povedat. Nejake vyrazne prehresky nemam. Az na ten kus torty navyse, sama mi do ust skocila,svina jedna😂 A tebe ako ide Lydka?

lydka84
24. jan 2017

@paulakolla no ja rana a cez den ok, ale vecer ma taha papat kraviny, ale uz sa pomaly normalizujem, co ma tesi ....chce to u mna cas nabehnut ...a aradsej postupne ako hrr a o 4 dni s tym prastit ..... to som uz par krat tak vyviedla .... ale snaziiiiim sa ako len viem .... prave si na zajtra varim sosovicovy perkelt ,,,,juuuj uz sa na neho tesiiiim fajnotka to je .... ochutnala som ho vdaka tejto skupine tu 🙂

wewika1
24. jan 2017

Toto je mega dieta, vlastne prva ktoru som drzala, vydrzala viac ako tyzden (kontretne 2mesiace) a schudla zo 74 na 60😊Ale na druhy krat mi uz nefungovala🤔Drzim palce vsetkym, ja od zajtra zacinam inu a dufam ze podobne uspesne ako s 90dnovou😊

lydka84
24. jan 2017

@wewika1 drzim prsteky aby to slo 🙂 .... ja mam inak rovnaku skusenost ze ak som 90-tku davala v kratkom casovom intervale, tak mala slabe ucinky, ale stale zislo nieco dole a to stale potesilo 🙂

wewika1
24. jan 2017

@lydka84 praveze to neslo o kratkodobe, ale vobec ten druhy krat nic nechcelo zliezt ani po 2tyzdnoch🙈Vtedy za 2mesiace 14kg. Ale, co bolo pre mna super, ziaden jojo efekt. Odvtedy som sa nad 70kg nedostala, chvalabohu🙈😊

lydka84
24. jan 2017

@wewika1 ani na cm nic nezislo ? divne ze za dva tyzdne nebolo dole vobec nic..mne stale aspon par cm zislo

paulakolla
24. jan 2017

@lydka84 daj receptik,ja som pred polhodkou namocila sosovicu, sranda nahoda.

wewika1
24. jan 2017

@lydka84 tak mozno to suvisi aj s tym, ze lahsie to ide zo 74, ako z 68, ale fakt na deuhy krat mi nefungovala🤔Este ze je diet tak vela, ze stale je co skusat🙈😂

lydka84
24. jan 2017

@wewika1 alebo prejst na racionalnu stravu a vykaslat sa na diety .....ja vem ta praca pise co tu blbe s 90-tkou 🙂

stanicka22
25. jan 2017

Ahojte, mozno to chce dlhsi cas aj v tej knihe to pisu, ja som ju drzalapred 5 rokmi a tiez som paradne schudla. A praveze som potom sa vratila k normalnej strave a neslo to rychlo hore, tak postupne...ale skusala som zdrave stravovanie 5x denne, dokonca aj nizkosacharidovu ale tato dieta je pre mna naj, lebo sa papa vsetko.
Zaujimalo ma v com spociva to ,,kuzlo" a dozvedela som sa, ze ked je v zaludku bielkovina, na spracovanie su potrebne ine enzymi ako pri sacharidoch. Bielkovinu travi v kyslom prostredi a saharid v zasaditom. Ked sa papaju oddelenie, rychlejsie travia cca 3-4 hodiny, zatial co ked spolu, je to omnoho viac hodin, zaludok nestiha a nepracuje tak ako ma a preto sa to uklada do roznych toxinov, odpadov a tukov.
A baby maju pravdu, cukor sol viaze vodu, alebo ked ma prist menzes, vtedy som aj ja opuchnuta naliata a mam aj 2 kg hore...

nitusiak
26. jan 2017

Ahojte, pridávam sa aj ja. Teda, už mám dnes uhľo deň 🙂 začala som 24.1..takže nič extra ešte 🙂 dodržiavam na pár malých veci plus cvičím poriadne do spotenia, tak som zvedavá. A hej, pre istotu sa nevážim 😅 odvážim sa až po prvom vodnom dni 🙂 Kúsok mám problém donútiť sa vypiť veľa vody. Mám nabratu dvojlitrovú fľašu..vypijem ju..a pomedzi to aj pár pohárov vody, ale je to pre mňa väčší boj ako samotná diéta :( Našťastie si každé ráno dávam lyžičku čistého vitamínu C - kyselinu askorbovú, pri ktorej jednoducho musím vypiť minim.tri deci vody...(to nie na chudnutie, ale mám pocit, že to kúsok pomáha pri metabolizme, že sa mi zrýchlil).. tak nám všetkým držím palce..

jajapaja14
29. jan 2017

Ahojte tak aj ja sa pridavam ja som zacala 2.1. a uz mam 7 kil dole 😉

mariana242
29. jan 2017

@jajapaja14 🙂 aj ja som zacala 2.1. Alejedenden som mala oslavu tak sa mi to posunulo tak az v utorok vodny den

jajapaja14
29. jan 2017

Ja som tiez jeden den porusila boli sme tiez na oslave 😀

jajatop
29. jan 2017

@jajapaja14 ...7kg to je bomba! Ja som tiez zacala 2.1. Ale mne sa tak nedari...len 4,5 kg....ide to pomaly, ale nevzdavam sa...nikdy som vodovy den nedrzala...teraz v utorok sa o to pokusim 1x ...🙄

jajapaja14
30. jan 2017

@jajatop asi mam viac tuku na sebe 🙂.Ja mam dnes vodovy tak snad to vydrzim.Raz som porusila cez vitaminovy den a dalsim dnom som isla bielkovynovim dnom tak neviem ci som spravila dobre ci som mala ist zase vitaminivy uvidime kolko budem vazit zajtra rano po tom vodnom dni drzte palce aby som to vydrzala 😉