90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuza80
12. mar 2009

dakujem 🙂

antdem
12. mar 2009

Zuza- A ja pozerám, kto to tu je? To je zmena 😅 😅, no úžasné.

ellin
12. mar 2009

Ahojte, uz dlhsie sa odhodlavam na tuto dietu, ale este stale kojim - aj ked mala ma uz 14 mesiacov. Kojite niektora pri tejto diete? Nemate menej mliecka ?

jaja0110
12. mar 2009

Ahojte babenky,
ja som dnes mala ovocny den (neznasam ho), ale vecer ma vykrucalo od hladu a pri tom som v priebehu dna mala kavu, 3 jablka, banan a hruskovy kompot...tak som si o 18-tej dala 1 parku s chlebom a s kecupom a jeden kit kat, hlava sa mi tocila ze des... 😝 Boooze uz ma to nebaviiiiii, keby sa to pohlo aspon dole...ale este to ten mesiac vydrzim 😉

zuzi- tak tomu sa hovori zmena, sekne ti to, naozaj 😉

lucxy
13. mar 2009

dobre ranko,,,,ellin viem, ze baby niektore aj kojili a drzali ju 🙂
jaja ja som tiez vcera mala mat ovocny den,,,lenze ten den predtym bol spl tak som hladovala,,,takze vcera uz nehrozilo ovocie,,,,ale nevadi dneska normalne pokracujem bielkovinami 🙂

aniel
13. mar 2009

zuzka-teda riadna zmena,veľmi ti to pristane a ty si tiež na každej fotke iná ako lucxy 😉

martinaj
13. mar 2009

ahojte 😀 ja mam dnes pizzu, mnam 😀 a zajtra ovocie a ideme na oslavu 😠 to zase bude pokuseni 🤐

zuza80
13. mar 2009

ahojte a dakujem za poklony.
ellin-ja kojím a mliečka stále dost.
dnes masko,ale dala som si na ranajky trošku celozrnného rohlíku so syrom, tak teraz ešte hlad nemám.
martinaj- no to bude pokušenie, budem držat palce.

paola.o1
13. mar 2009

ahojte, nemali sme doma chlebik (hanba) a tak som ho nahradila cestovinami to sa moze? alebo som diskvalifikovana? 😀

aniel
13. mar 2009

ja som bola taká hladná ,že som teraz do seba nacpala 3 trubičky (vianočné) hanba mi. 😎

paola.o1
13. mar 2009

haha a kde si ich zohnala? vianocne trubice? nejaka skryta zasoba? priznaj farbu!! 😲

aniel
14. mar 2009

veru včera som ich objavila ,boli v krabici a chcela som ju ísť vyhodiť,že nech nezavadzia ,tak som nakukla dnu a bola som jasná.JA som ich na vianoce zjedla asi 50ks to je moja najväčšia maškrta 😝

zuza80
14. mar 2009

ahojte
aniel-tak ja som dnes zošrotovala celú čokoládu, no hanba mi 😠
dnes odchádzame na týžden na Slovensko, tak to už ani nebudú že prehrešky,ale hned koniec diety. mama už vyvára a vypeká,tak som zvedavá,kolko priberiem.
dnes je u nás krásny den,snád už prichádza jar. prajem Vám všetkým pekný chudnúci dník 🙂 pa

antdem
14. mar 2009

Ahojte. Konečne sa ozývam. Tak a mne aká hamba- 😲 😔 ani nevravím-hrešila som ako pohan- celú palacinku som zjedla a ešte nejaké drobnosti. Akurát dnes som sa držala, len som čaje pila- to aby som dohnala, čo som pokazila, ale 4kg sú už dole. Manžel vraví, že buď jem, alebo hladujem. To už ani dieta nieje. Snažím sa polepšiť. 😕 😕 😕

evelyin
15. mar 2009

Ahojte spoluchudnúce, dnes mám uhlohydráty, tak sa rozhodujem: špagety alebo pizza? 😀
Ja tento deň milujeeeeeeeeeeem. 🙂
Čo budete dnes papkať vy?

antdem
15. mar 2009

ahojte. Ja dnes škroby- robila som si ryžu. Už mám v sebe 1 l vody 😝 .To sa máš dnes super evelyin. Aj ja si zajtra spravím pizzu.

jaja0110
16. mar 2009

Ahojte babenky, no ja cez den akosi nestiham tak vas zdravim aspon v tuto neskoru hodinu 😉
Kukam ze sa vo velkom prehreskuje tak sa pridavam do klubu 😕
Dneska som mala uhloh, na obed som to zvladla len s cestovinami ale poobede sme boli von a ja som to zabila 5-mi kopcekami kavovej zmrzliny 😲 😝 (pre kavovu zmrzlinu by som vedela aj umriet 😉 ) a na veceru som zjedla celuuuu velkuuu parenicu, no takz e dnes som uuuplne mimo 😝 😝
Zajtra mam ovocie zas ma bude vykrucat a v utorok voda, pomoooooc 😎 😀

tak dobruuu a "cica nezeeeer" 😀 😀

lucxy
16. mar 2009

dobre ranko,,,,,tak ja som si dala vikendik mimo dietku,,,,tak a odo dneska zase natvrdo,,,,no proste dva dni som potrebovala normalne,,,,i ked som ani dako nejedla,,,,
jaja krasne fotky 🙂 a ty si kocka 🙂
evelin tak ako ti to ide?
zuzu ako je domka?

marika009
16. mar 2009

jaja0110-no ako pozeram nemohla si v noci spat?kedy potom oddychujes pri tych malych drobcekoch?aj ja som mala cez vikend prehresky ,bpi na na oslave 40-tky no a jedla som rozne jedla .no ale dnes UH tak sa budem drzat nakratko. 🙂

lucxy-ja som bola tiez mimo diety cez vikend ale teraz znova zaberacka .musim dat dolu este aspon 4_5kg teda rada by som to tak zvladnut .no dufam ze sa mi to podarui este do konca diety lebo ja som uz na 69dni.tak uz vela casu nezostava.tak musim dobre zabrat aby sa mi to este podarilo.

krasny den prajem vsetkym chudulkam ,aby isli kilecka dolu.u nas je nadherny den svieti slniecko a je nadherne .dava mi to vela energie .chcem ist na plavaren dnes .tak dufam ze si dobre zaplavam. tak sa majte a vela sil a energie prajem vsetkym. 🙂 🙂

miresta
16. mar 2009

ahojky baby, tak ja som sa dlhšie neozvala, pretože som bola mimo domu, ale aj tak vám oznamuejm že s dietkou končím, nezhodila som tak ako keď som ju držala prvykrát, a taktiež sa mi zhoršil zdravotný stav - mám chorý žalúdok, a dieta mi to zase poškodila. Takže prejdem na ľahšie stravovanie, a viac pohybu a potom vám napíšem či idú kilečká dole.

Všetkým vám držím palce, a hlavne tým čo to držia prvý krát. 🙂

miresta
16. mar 2009

zuza 80 - ináč sluší ti to, a gratulujem ti k úbytku váhy, takto som to presne zhodila aj ja keď som ju držala prvý krát. Si kočka. 🙂

evelyin
16. mar 2009

Ahojte vychudlinky 😀 no ja mám 3 kilča dole, nie je to málo na 16 deň? Ale musím povedať že striktne to nedodržujem, /pijem kávu s mliekom, sladidlom , a sem tam i s hnedým cukrom/ a na uhlohydráty som mala síce vegetariánsku pizzu, ale buchli mi tam aj syr/, ale inak som celkom disciplinovaná.
Dnes mám ovocie, zjedla som zatiaľ jednu fialovú blumu, dve kávičky a veľa vody, napriek tomu niesom prestrašne hladná, čo je u mňa zázrak. 😀
Asi som urobila chybu keď som sa na začiatku neomerala, ale ja sa riadim kilami, pravdupovediac odmerať som sa aj bála. 😝 😀 😀 😀

aniel
16. mar 2009

😀 tak ja dnes tiež končím.Budem sa síce stravovať podobne,ale už to nebude 90dňovka.Občas sem nakuknem a napíšem či som nepribrala 😀,ale to zo srandy musím zhodiť,ale chýbajú mi niektoré potraviny,tak to skúsim trošku inak.

držím vám všetkým palčeky,aby ste to úspešne skončili 😉

jaja0110
16. mar 2009

Ahojte zienky a co to citam, tak tu to uz balite? ☹ ☹ Ja tiez sem tam prehreskujem ale chcem to dotiahnut do konca aj ked uz teraz viem "ze zazrak sa nekona" 😀 😀 Proste to beriem sportovo, ale samozrejme nesmie to byt na ukor zdravia 😉

lucxy- dakujem 🙂 🙂

marika- no ved ja prave v noci oddychujem, ked babay zalomia o 21-tej pre mna len den zacina a konci niekedy o 3-tej rano 😉

evelyin- 3 kilecka za 16 dni je parada, ja som mala prve tri kilecka dole za 21 dni 😉 potom som este schudla kilo-dve a uz sa to viac nepohlo a to mam zajtra uz druhu vodu 😝 😝

Inak ja dnes ovocie, zatial som bala 2 banany a jablkovy kompot, nejaky pomar. dzus a pol chlebika so sunkou 😉 😉 tak vam vsetkym drzim palce 😅 😅

evelyin
16. mar 2009

Babule čo to budem držať sama? 😲 😅 ☹
Práve som si urobila zeleninkový šalátik 😵 , ešte vypijem tak pol litra čaju a idem sa naň vrhnúť. 😀
Tie čo to ešte držíme, mali by sme sem chodiť častejšie a podporovať sa,
aby sme sa držali a vydržali a schudli. 🙂
Jaja zajtra čo si robíš na obed? 😕 Ja mám zajtra mäso, ale ešte neviem aké.
Nerobíte si niektorá k mäsu, rybe alebo syru aj tepelne upravenú zeleninovú prílohu?
Poraďte nejaký receptoš. 🙂

jaja0110
16. mar 2009

evelyin- ja mam zajtra vodovy den, takze ja si na obed tak mozem dat, pol litra caju 😉
Ja si k masu robim vzdy to iste, na cibulke oprazim hubky a pridam olivy s kukuricou, to milujem 😉 😉 a ked mam uhloh. tak pridam aj kyslu kapustu 😵 😵

zuza80
16. mar 2009

ahojte žienky
no ja sa prežieram,dnes som mala mat ovocie. do obeda som sa držala a poobede som si dala chipsy, koláčik. no bude to hrúza tento týžden. som zvedavá, kolko kilečiek si donesiem domov.
miresta,aniel-tak dúfam, že kilečká zídu nejako ináč a miresta ty dávaj na seba pozor, ked máš také problémy a dakujem.

jaja-zajtra vela síl,budem držat palčeky.
evelyin-ja budem mat zajtra pečenú kačicu s kapustičkou.

antdem
16. mar 2009

AHOJTE dnes som mala UH, ale ani som nestíhala jesť- mala som svokru s rodinou na návšteve(býva ďaleko-300km od nás), tak som vyvárala a sama sebe som nemala kedy ani nabrať jesť. No ale večer som si dala-koláčik. Ráno bolo po 18 dňoch 4,5 kg dole tiež ma to bohvieako nebaví, ale musím ešte schudnúť,tak sa snažím. Vydržte dievčatá, nech tu nie sme naozaj dve. ☹ ☹ ☹

claudee
16. mar 2009

CAWTE 🙂

Aj ja držím dietu s Vami 😉 takže nezostanete len dve, antdem 🙂

rejocka
16. mar 2009

🙂 aj ja som tu a drží s vami prvú vodu mám za sebou,zvládla som to,dnes masko a zajtra si spravím zemiaky s orestovanou cibuľkou,kukurica a véééľa šalátu 😝 ,takm sa podporujme nch to zvládneme do konca 😅 takže som štvrtá......