90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

pog
27. okt 2009

ahoj, tak ja jsem se dnes odvazila na vahu a mam po 17 dnech - 6 kilo
mam takovou radost, ze bych si tu cokoladu dala taky 😀

adamko05
27. okt 2009

pog.. ja ja chceeeeeeeeeem mat už mínus 6....... 😵

super, pekne ti to ide 🙂

pog
27. okt 2009

No jo, jenze ty nepotrebujes shodit tolik kilo jako ja ....... 😀
jeste musim sundat dolu aspon dalsich 15 kilo .... 😝 takze jsem stale na zacatku, doufam, ze to zvladnu

adamko05
27. okt 2009

pog.. isto to zvládneš... JA ta budem podporovat a dávat motiváciu... a Ty zas mne 😉 .... lebo zasa, ked človek potrebuje menej dat dolu, ide to pomalšie a skor sa "demotivuje"...

ale ja baby dnes, zas na 100%???.... no dufam, že hej...
som mala ten banán, kapustu a teraz "študentsku" zmes (nie čokolád!!!)... arašidy tam boli, hrozienka, lieskovce a mandle.. a ešte mám čajuuuu k TV navareného za liter 😀

zajtra doobeda ideme do mesta za kámoškou s malým, na obed dám ten oštiepok a večer asi jogurt, uvidím 😎

pog
27. okt 2009

adamko: jsi dobra, ja taky dnes na 100%..... zitra mam UH tak si udelam spagety a vecer si dam neco sladkeho

nekoho na podporu potrebuju, beru te .... 😀

tento tyden uz me rekli dva lide ze to na me jde videt - moje tchyne a manzelova babicka coz me fakt potesilo a nastartovalo na dalsi hubnuti

adamko05
27. okt 2009

.. pog... to verím, ked ti niekto povie "ty si schudla!!!", tak to fakt človeka motivuje veľmi.... a mna aj to, ked zrazu zapnem rifle, ktoré som si kupila pred tehu... ale zatiaľ zapnem v pohode iba jedny... ale dopracujem sa isto aj k ostaným... MUSIM... nemám na nový šatník 🙂
tak pá, idem k Tv, zajtra mrknem... 😵

adamko05
27. okt 2009

inak, takto pred 9 mes. som sa cítila super, ako novopečená mamička... 😵 😵 😵 😵 (druhýkrat novopečená).... bože, čas tak bežííííí ☹

pog
27. okt 2009

ja uz to mam taky dvakrat za sebou a to druhe pred 7 mesici

ja se taky tesim az zapnu mensi kalhoty, ale ne ty pred tehotenstvim, ale ty, co mi uz 5 let lezi ve skrini ... 😠

a taky mam motivaci moje plesove saty, manzel slibil, ze jak do nich schudnu, tak zaridime hlidani kluku a vyrazime na ples

krasulka
27. okt 2009

Ahojte zienky, tak ja dnes tiez pohoda, na obed cottage cheesse a na veceru jogurt 🙂 zajtra mam skroby a rozmyslam ze si dam asi bud zapiect varene zemiaky a uhorkovy salat k tomu,alebo si spravim nejaku polievku so zemiakmi. Este uvidim.

pog, to mas uuuzasne tolko kilov, klobuk dole, supeeeeeeeeeeer, len sa pekne drz, tebe to teda ide hned z kopecka tie kila, len tak dalej 😵 😵 😵 😵 Jaaaj baby ja tiez tuzim byt chudsia, nech sa lepsie citim..lezi emi na nervy ako ma vsetko tlaci..rifle na pupku, stehnach..medzi nohami..Huura za stihlou postavou 😎 😎 😎 vydrzime vsetko 🙂

Ozaaaj a aj v irsku som objavila Pu-erth caj tak som si hned kupila, je uzasny, doma som ho pil a a za 5 tyzdnov islo dole 3,5 kila. je suprovy ze odburava uz ulozeny tuk,ale neserie s a z neho ako z vacsiny cajov na chudnutie, odporucma ho aj vam. Chutovo je velmi silny, ale maju s prichutami, pije sa 3 krat za den, nema ziadne vedlajsie ucinky a mne chuti velmi velmi velmi. 🙂

ivella
27. okt 2009

krasulka a takto sa ten caj priamo aj vola??
ja som nezhresila dnes,len musim odist z kuchyne(tu som potichu pri pc)
na zajtra mam nakupene pomarance a s malym varenu mrkvu

chamuda
28. okt 2009

Ahojte kocky,
dik za povzbudenie. musim sa fakt pomerat,lebo s vahou nie som az tak spokojna, ale mate pravdu vzdy lepsie pomaly aKO vobec. inac som zmensila davky. dnes na obed som mala jeden zemiak v alobale co som si spravila a trosku mrkvy a hrasku. Musim zacat asi rychlochodzu, je to menej narocne ako beh a pomaha. Inac ja vobec nejem kolac ani zmrzlinu. len kocku cokolady si dam. no ajtak len 2kg dole. neva. do noveho roku snad budem mat o 8 menej. Co je super prezila som kramy!!! teda ziadne obzierackty. vdzy som si myslela ze mam kramy tak preco nie. ani sladke mi nechyba. fuu uvidime aKO na vianoce vydrzim,ale do vtedy daleko 🙂)

tak bojujme dalej. popiste mi vase vysledky. cvicite aj??

mam len jeden prehresok-kava s mliekom, neviem si odpustit!!!

adamko05
28. okt 2009

pekné ránko 🙂

idem si varit jablkové pyré na ranajky... a doobeda idem na kávu, tak dám v meste kávu... aj velky syn ma ukecal, že ide s nami na "výlet",t ak budem mat veselšie 🙂, odhlásim ho zo škôlky a zajtra maju aj tak už prázdniny...

pog, ten ples je super motivácia... tiež sa možno nad dákym zamyslíme, ale až po novom roku... my chodíme už roky (dvakrát sme neboli, ked sa mi práve krpci narodili) vo februári na polovnícky tuto vedľa do dediny, veru, možno aj teraz pôjdeme.... 😵

ta ten pôrod som včera spomenula preto, že to bolo PRESNE 9 mes 🙂

idem chlapcom urobit papat, jeden chcel párku, druhy bude mat maslový c hlebík a mama pri nich zatiaľ čajík 😝

krasul, veru, napíš presne, ako sa ten čaj volá, vypijeme si aj my ho 😀

tak pekný den, navečer sa ozvem ako bojujem... dnes to budu mliečne bielkoviny (a verím, že IBA tie 😉 ) ozaj, máte vždy vývar po ruke, lebo ja nie, a akosi nan aj zabudám, akurát ked su bielkoviny nedele, pondelok, utorok... to mám, to si odložím... ale ina, ani nieeeee 😒 😠

krasulka
28. okt 2009

Dobre ranko,

baby normalne PU:ERTH, caj na chudnutie. Vacsinou byva s citronovou vonou. Je velmi velmi dobry fakt overeny. Ja uz ho mam na stole som neskutocne rada ze som ho zohnala aj tu v irsku. On ma aj ine pozitivne ucinky na telo, nielen chudnutie. hodte si tokedtak do googla urcite vam to nieco najde. Akurat od znacky FYTO mi tusim nechutil, bolo to akesi slabe, ROIBOS ci ako sa to pise, ten vyrobca caju, bol najlepsi. 🙂 Ale viem ze v cajovniach maju aj sypany, aj ten moze byt super.

Ja mam dnes skroby, takneviem asi si spravim nejaku polivku uz sa mi pyta, alebo pecene zemiaky to sa moze neee?? 😎

NAsa mala bude mat 9 mes. 23.11. Fakt neskutocne to leti, vcera ked som ju uspavala, tak sa mi premietal cely porod pred ocami, mali sme tam trosku soky lebo mala bola pridusena..neviem co som mala vcera aku nostalgiu 🙂 Ozaj a kramy cakam aj ja tento tyzden a zatial v pohode. AKurat sa mi na brade spravil kramak (jebak) 😀

A dnes su na cechoch cely den rozpravky lebo je tam sviatok 😵 😵 😵 😵

Mne vyvavr chutil len z masa, ked som povarila kuracinu so zelelninou, to som vypila, bolo to vlastne ako polievocka, ale skusala som z kocky a skoro som sa dogrcala 😅

adamko05
28. okt 2009

ahojte.. tu zas dnes skapal pes 😠 😠 😠 😠 /sorry, čest výnimkám, krasulka 🙂/

práve papám, oštiepok opečený len tak nasucho na panvici a k tomu celozrnný rožok.. v oštiepku je tuku jak šlak, ale raz za čas... šak je to bielkovina

celé doobedie sme boli v meste, prežila som na jednom presse s mliečkom, tak zatiaľ pohoda... a "nesolidárna" kámoška si dala marlenku ku káve.. ale ja som si nedaláááááá 🙂

ten čaj určite kupim...

a ráno som vam zabudla napísať, že dnes asi pôjdem behat, uvažujem, že ked je večer už tma a manžel má rannu, šak môže ob den dat deti spat aj bez mojej pomoci, ja to robím už roky a žijem 😀 😀 ... tak dnes, ak nebude pršat, okolo 19tej pôjdem, chcela by som tak 30-40 min., ale neviem, či to na prvýkrát toľko vydržím...uvidím.... 😵

adamko05
28. okt 2009

a k tomu vývaru... ja tiež len klasika, z kuracieho maska, hovadzieho, sem-tam z bravčového, z kocky to niee... bleeee... to sem tam pod masko dávam, ale iba občas.. ja si nedelný vývar mrazievam, zamrazím 2,5 dcl a potom vyberám..., ale ešte som si nestihla urobiť zásoby, lebo dve nedele sme neboli doma.... ale, napravím to 😉

cencula
28. okt 2009

ja som si dnes dala zapekané zemiaky vo vývare s čalamádou, môj malý má dnes 18mesiacov, bože to strašne letí, snád to nie je ani pravda. inak stojím mesiac an váhe, je to normálne?

krasulka
28. okt 2009

CAfte zeny,

ja dnes uvarene zemiaky v supke, potom pretlacene a zapecene v trube a navrch som na ne pretlacila konzervovy cicer s cesnakom, olivovym olejom, solou, dobre to bolo a k tomu uhorkovy salat 🙂 est emam aj na veceru a som vysmiata 😀

Cencula a pred tym si kolko zhodila skor nez sa ti to zastavilo? 😕 mozno uz si chuda a metabolizmus uz ti len udrziava vahu 😀

Ja sa idem pohrat s malou a potom pojdeme trosku von ale je tu dost kosa, ale pokym neprsi tak tu je vsetko teplo 🙂

Tak zatial papa aa drzte sa ziadne prehresky, vsak chceme byt sexice no nie?

adamko05
28. okt 2009

cencula... zmeť si v pase udaje, daj tam malého, nech vieme aj meno 😉

ja, ked som pred dvoma rokmi držala tuto dietu, som sa z cca 66 dostala na 60 a 3 týždne ani gram dolu a to som fakt nedala naviac do seba nič, ani cukrík... (vtedy som bola na seba fakt prísna)... potom sa to pohlo na 58 kg a tam to zostalo... viac nešlo a vtedy som aj troška cvičila... tak je dosť možné, cencula, že máš dáke "stagnačné" obdobie.. VYDRZ...
inak, tie 2 kg sa mi po diete vrátili, takže som bola na tej 60tke stabilne potom....
uvidíme ako teraz, 60tka by ma aj potešila, aj ked kiločke, dve dole ešte, nebolo by na škodu....

som zistila, že doma tuším nemám žiaden jogurt, čo by som si dala, asi budem musieť skočiť kupit... alebo potom neviem, uvarím si puding??? 😀 😀 😀 (ale vlastne, ved ten by som možno bez piškot aj mohla, málo sladený??... poradteeeeee???)

bea44
28. okt 2009

ahojte dnes nestiham ani poriadne prečitat, co ste popisali ☹ / niekto musi aj robit aby bolo na matreske prispevky . 😀 😀 /.

adamko: myslim že puding je v phode 😝

- ja už po obede, - zapečenie zemiaky s karfilom, a miešanou mrazenou zeleninou, na vrch som vyliala jedno male lečo. ono sa to pri zapekani vsiaklo do zemiakov a bylinkova sol. 😅 . ojedla som sa jak ...... 😵 .

- a včera mi jedna pani čo spolu venčíme poveala že som schudla, či nie som chorá 😀 😀 😀 / jedine na hlavu/
- inač je to super motivacia. som zvedava ked sa v piatok odvažim či aj vaha ukáže 😕 😕 .

- ozaj ja ten čaj" PU Ehrt" pijem už pomaly 2 roky v kuse . a mne to nič nerobi. asi mam ozaj blby metabolizmus.

Ja zajtra cestoviny s paradajkami a zeleninu:tekvica,paprika,cuketa / to možem stale/.
a večer Kremeeš ?????? 😀 😀 😀

cencula
28. okt 2009

ja som za prvé dva týždne schudla 3,8kg, teraz mám 39 dden a stojím a stojím, a tak mám cm a 82kg, takže ešte furt ma je dosť. pa

bea44
28. okt 2009

cencula: netrap sa len musiš vydržat, a stale nemysliet na to či to ide dole. 🙂
myslim že v pohode to pojde lepšie, a skus sa važit len raz za čas / ja stale cca 10 dni/.
ved to častejšie ani nema zmysel. len to deprimuje. 😔
drzim palce 😉 😵

adamko05
28. okt 2009

bea.... ked som chodila do práce, tiež ma vytáčalo, že nestíham čítat, nie to písat tu 😀 😀 😀 .. tak ale vtedy to boli aj 3-4 strany za den, teraz su to 3-4 príspevky... 😠 😠 😠 (moje 😀 😀 😀 )

to váženie, tiež iba raz za týžden, alebo aj dlhšia pauza je OK.... ja potrebujem veci obliect, zatial ziadna slavá s oblečením ☹

som ten syr z chuti zjedla, je mi tažko ... bleeee.. asi ako bolo krasul nedávno... neviem, či vôbec budem večerat.... idem si čaj uvarit...

bea.. díky za ten puding... zriedim mlieko s vodou na polovicu a iba malu lyž. cukru dám.... teda ak si budem robit

inak, mimochodom, dnes mám zas o rok viac .. uffff ☹ 😀 😀 😵 😵 😵

adamko05
28. okt 2009

bea... a tvoje uspechy, koľko držiš dietu už? 😎

krasulka
28. okt 2009

Jeeeeej Adamkooo, tak vsetko naaaaj naaj naaaj k narodeninaaam ,vela zdravicka hlavne a nech sa dopracujes k svojmu cielu nielen v chudnuti 😵 😵 😵 😵 😵 Aj bude nejaka oslava?

ja som sa tiez napraskala na obed..inak som si to aj ja vsimla ze po tom vitaminovom dni je lepsie predsalen v ten bielkovinovy den strazit co zjeme lebo zaludok je riadne scvrknuty a potom je nam zle 😅

Tu je as otras cas, zasa leje. NA CT je Zaklinac koni, to je moj nanajnaj film zas som revala na zaciatku, no naco to kukam? ☹

ivella
28. okt 2009

caute..
adamko,kraaasne narodeninky,to ten puding mas teda dnes povoleny 😀 😀 a mozno aj piskotu 😝
ja na ovoci,uplne v pohodicke,nestiham si totiz ani uvedomit ci som hladna..deti ma vytacaju uz od rana 😠
pc zapnuty cely den,no nedovoli mi ten moj krpec ani zasadnut..teraz je vo vani a mensi kus drieme,tak rychlo sup sem 😅
pomarance co som si na dnes nachystala su dajake suche,tak fachcim na jablkach.zajtra sa vytrepeme k nasim,esteze mam maso,inak by som maminym vonam v kuchyni len tazko odolavala
cencula,postav sa inak na vahu a hned budu dve kila dole 😀 😀 😀

adamko05
28. okt 2009

no, neviem, je mi tak bleeee.. že asi budem bez večera...

od zajtra sa odmlčím, budem u našich, snád budem aj tam dodrživat, aj ked, ako píše ivella.. u maminky je to tažkééééé

dakujem za gratulácie babizne 🙂

a dnes žiaden beh, lebo by som sa bo "bleee" 😒

adamko05
28. okt 2009

.. a predsa jem ten puding..... 😝 ... po cca pol litri minerálky sa mi polepšilo.... 😉

pog
28. okt 2009

ahoj....
adamko: gratuluji k narozeninam, smim se zeptat kolik ti je ? ja jsem letos v lete oslavila kulatou 30 ☹
me je dnes taky nejak tezko, dala jsem si povinnou cokoladu a nejak mi nesedla

cely den jsme byli u mych rodicu, tak jsem si trochu odpocinula od deti, ja to mam dobry, protoze moje mamka drzi dietu taky a mame i stejne dny, tak sme si dali ma obed pizzu

adamko05
28. okt 2009

pog.. díky... koľko by si hádala? 😀 😀 .. a daj si fotku 🙂... a vytvor album, nech pozriem chlapcov tvojich 😵 😵

ja idem zajtra našim, možno budeme až do nedele, do soboty ISTO... manžel ide na služobku, príde v piatok večer a v sobotu idu do hôr na drevo, tak aj tak by sme boli sami... tak tam zostaneme... beztak sme tam už dlho "nenocovali", napsledy cez prázdniny.... 🙂

super, že mama drží dietu s tebou, pog...

ja zas nemám až tak problém u našich, mama varí tak, ako jej poviem 😀 .. teda tak, aby som si mohla tak maso, na druhý dne ryžu... celkom mi vychádza v ustrety... len vždy maju koláč... (to mám po nej, stále pečiem aj ja 😝 )... ale odolám...

zajtra mám škroby, vôbec neviem, čo by som si dala.... asi si urobím rizoto alebo hráškovu polievku.... uvidím

pog
28. okt 2009

adamko: netroufam si hadat .... 🙂 strelim asi taky neco kolem 30 ?
vzpominam si ze jak jsem byla v porodnici s Jáchymem, tak slecna co byla se mnou na pokoji, tak mi rekla, ze ona je proti me jeste mlada, ze ma jen 24 roku a to mi bylo jeste 29..... tak sem si rikala, ze uz to je se mnou asi zle, ale nikdo mi tolik nehada 😀 😀 😀