• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

21. novembra 2016 
ahoj kočky,
mohla by mi nejaká dobrá duša poslať diétu na klarka1310@zoznam.sk? už som vyše roka po pôrode a stále mám +9kg :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ďakujem moc. :slight_smile:
2. jan 2010 o 08:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte vsetci. Vitam vas v novom roku. :slight_smile:

bystricanka, buffinko dietky som vam poslala na mail. :slight_smile:

Ja mam dnes skroby a neviem co si mam spravit. Rozhodujem sa medzi fazulovou polievkou a pecenymi zemiakmi. Ani neviem na co mam chut... :wink:
2. jan 2010 o 08:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucijja, ďakujem :dizzy_face: dúfam, že budem mať dosť pevnej vôle ako vy tuná a bude sa dariť.
2. jan 2010 o 08:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucka....dakujem ti.Už aj si ju idem zopakovať :wink: :grinning:
a ja by som si dala asi pečené zemiaky. :slight_smile:
2. jan 2010 o 08:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Luckaaaaa :slight_smile: Aj ja mam dneska skroby a idem si dat ryzu a do toho nakrajanu zeleninku a nemozem sa dockat, lebo som hladna ako vlk :slight_smile: Ale celkom to ide tato dietka a vidim, ze sa v Novom roku vela ludi pridava :slight_smile: Len tak dalej babenky :-*
2. jan 2010 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no veru som sa nakoniec rozhodla pre pecene zemiaky :grinning:

mirenkaz: mnam, to mam velmi rada, ale som to mala minule skroby aj tie pred tym, tak musim si dat pauzu. :slight_smile:
2. jan 2010 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj,
ja mám dnes druhý deň, sprášila som na obed kapustu so zemiakmi , ale asi do po hodiny som bola hladná ako vlk a teraz je to už na zúfanie , ale zatiaľ som odhodlaná vydržať - ved je to len hlad-hovorím si :sweat_smile:
najviac sa bojím vitamínov , celý deň byť na ovocí, to je pre mna ako byť na vode
pa
2. jan 2010 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucka...ved skôr sa naješ zo zemiakov ako z nejakej polievky, no nie? :grinning:

mirenka...no ved tuším všetci si dali novoročné predsavzatie schudnúť. Po toľkých dnoch obžierania sa... :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jan 2010 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ahojte,ja chcem zacat od zajtra.pise sa, ze pit sa moze voda.moze sa aj mineralka jemmne perliva? :confused: alebo voda s citronom a umelym sladidlom? :confused:
2. jan 2010 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lemge....no ja pijem jemne perlivú minerálku a čajík osladený medíkom :slight_smile: Tak minerálku s kludom môžeš :wink:
2. jan 2010 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte... ja len tak zo zvedavosti, by som vas chcela poprosit..o njekay link, kde je tato dieta popisana od zaciatku, o co vlastne ide a tak....dakujem :slight_smile:
2. jan 2010 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kočky,
tak ja to este dokopem.
dnes tiez škroby. obed zemiaky a špenat :unamused:
a vecera asi to iste :frowning2:
rinuska drzim palce, chce to len vydrzat prvy tyzden , dva :wink: , kym sa stiahne zaludok, potom to uz ide samo :sunglasses:
bystricanka- a to ti nabehli tie kila nazad?/ ked si tu zas?/ alebo len chces schudnut viaac.
ja sa toho bojim najviac, ze nedam pozor a nabehne to naspat. :frowning2:
2. jan 2010 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bea...nie nie. Ja som schudla 11kíl a za ten rok som nabrala 4kg. Ale keby som schudla nejakých 7kg, tak by ma to potešilo. :dizzy_face: Ale som si istá, že keby som sa na to teraz nedala, tak isto všetko naberiem naspäť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jan 2010 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
2. jan 2010 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bystricanka dakujem :dizzy_face:
2. jan 2010 o 14:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rinuska ja som svoj prvy ovocny ani nevydrzala, a neviem ako vydrzim..som od vcera zacala odznova, reku ze po Vianociach :astonished: ale dnes idem von s kamoskami, tak bude dake alko, tiez nem moc dobre :confounded:
a lemge vitaj,nech sa dari! a ja tiez pijem jemne perlivu, ja si este riedim vodou lebo mne aj ta jemna pride dost bublinkava, caj s medom a citronom a kavu so smotanou a cukrom tiez. pokial sa nenadajas moc sladenymi dzusmi a podobne, tak to sa da myslim..na piti (teda nealka)by som sa moc nemohla obmedzovat..
2. jan 2010 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vau baby..je to dost tvrde..obdivujem tie z vas ktore to dokazete dodrzat...pre mna je skoro nerealne :unamused: drzim vam vsetkym palce :slight_smile:
2. jan 2010 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kavu kocikedy cez den?ja ju pijem po ranajkach,moze to tak byt?aj caju mozem hocikolko?
bea -spenat a zemiaky mnaaam-no ale to sa mi hovori ,ked som este ani nezacala :grinning:
2. jan 2010 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
este ma zaujima ta pizza-mozem si ju kupit mmrazenu a vyskrabkat tie prisady z nej aby ostala len taka paradajkova?poviem pravdu-robit doma cesto na pizzu-do toho sa mi moc nechce :rolling_eyes:
cestoviny mozu byt vajecne ci len bezvajecne?

den uhloh.- pisu ze 3 kusky kolacikov-moze byt napr kupovany detsky pernik?,alebo jeden croisant s nutelou?to je jedno aky kolacik??ci som moc mlsnaaa :sweat_smile:
baby dakujem za rady :slight_smile:
2. jan 2010 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lemge: kavu hocikedy. Ja ju niekedy vypijem rano, inokedy poobede. Pizzu si ja kupujem mrazenu - korpus ti staci kupit. Potriem kecupom, hodim sampiony, rajcinky, papriku, olivy, feferony a mnamka ako vysitaaaa. Zajtra si idem zrovna robit. A co sa tyka kolacikov - ja som si raz dala miesto kolacov pernik z obchodu, taky v cokolade asi myslis, alebo kludne ten croisant - oni pisu tortu a to je podla mna iny zabijak a to by ma ani nezasytilo takze ja sa tiez radsej ku kolacom - davam si tri kusky babovky, alebo ten pernik, alebo croissant, alebo 4-5 kuskov fornetti... :wink:
2. jan 2010 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte dievčata!

Ako si vás tu čítam,normalne mám nutkanie začať tiež dietu.... 90dnovku som uz dva krat skusala a druhy krat som vydrzala 2mesiace a dole som dala 7kg!

No teraz ked som sa odvazila tak som skoro s tej váhy odpadla...mám sice teraz dost stresujuce obdobie pred statnicami a este stale skuskove a tak nedbam co dam do ust...

Mám troska obavy ist do toho ci to zvladnem ale nijak inak ja neschudnem...ja potrebujem razne pravidla lebo inak sa to neda...boooze...mam s toho obavy ale asi sa na to dam....pri tejto diete som sa citila tak skvelo...

tak ja sa ozvem ked sa odhodlam...ale myslim ze sa na to dam:slight_smile:

všetkym vam tu drzim palce...
2. jan 2010 o 16:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, vitam všetkých nových medzi nami novými. :wink: Určite sa bude dobre chudnúť aj keď s prehreškami.
Ja držím týždeň s prehreškami, a cítim sa veľmi dobre, teda oveľa lepšie ako keď som mala nafuknuté brucho, stále plné. :dizzy_face: :dizzy_face: Včera som mala ovocný deň, ale robila som žemlovku tak som neodolala šak toje tiež s ovocím :slight_smile: Takže neska som akoby znova bielkoviny. :dizzy_face:
2. jan 2010 o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
eminka...no jasné, že to bez prehreškov nejde. Však sme len ľudia. :slight_smile: Aj ked ja som prvý mesiac držala dosť prísne tú dietu a ten druhý som už polavila. A na tretí som sa ani nedostala. Ale účel to splnilo a to je hlavné :slight_smile:

morenka....ahoj. Žeby sme sa tu znovu stretli? My sme spolu pred rokom držali túto dietku a podporovali sa. Tak sa odhodlaj a šup od pondelka na to :wink:
2. jan 2010 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucka...a čo sa pizze týka. Ja si kupujem klasickú tesco pizzu už plnenú. Tam toho bohviekoľko nedajú, tak až taký prehrešok nerobím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jan 2010 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne bystricanka....pamätam si ta:slight_smile: tak vidis...znova sme sa tu stretli:slight_smile:

asi pojdem na to...fakt...potrebujem to ako soľ...aj ked dobre jedlo zboznujem musim sa naucit znova kontrolovat sa lebo potom ako som prestala, tak som sa sa prestala kontrolovat a slo to naspat a este viac...

takze kazdopadne musim nieco so sebou zacat robit:slight_smile: a najvhodnejsi cas na to je zaciatok noveho roka:slight_smile:
2. jan 2010 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to máš pravdu. Tak čo ti bráni? Máš odhodlanie a aj začiatok roka, tak hor sa do chudnutia. :wink:
2. jan 2010 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ty kedy zacinas?
2. jan 2010 o 18:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja už som začala. Dnes mám prvý den pomaly úspešne za sebou. Aj minulý rok som začala od 2.1. a oplatilo sa. Tak dúfam, že tento rok to pôjde tak isto lahko dole :slight_smile:
2. jan 2010 o 18:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a pred tym si vydrzala cele tri mesiace?
ja prvy krat mesiac druhy krat dva masiace mozno sa podari a vydrzim tentoraz tri mesiace...:slight_smile:
2. jan 2010 o 18:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vydržala som 2 mesiace, ale aj ten tretí som dodržiavala, ale nie tak striktne. A myslím si, že ani teraz nevydržím celé 3 mesiace. Ale ved uvidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

takže ideš do toho? :confused:
2. jan 2010 o 18:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok