90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

buffinko
2. jan 2010

ahoj kočky,
mohla by mi nejaká dobrá duša poslať diétu na klarka1310@zoznam.sk? už som vyše roka po pôrode a stále mám +9kg 🤐 😝 ďakujem moc. 🙂

lucijja
2. jan 2010

ahojte vsetci. Vitam vas v novom roku. 🙂

bystricanka, buffinko dietky som vam poslala na mail. 🙂

Ja mam dnes skroby a neviem co si mam spravit. Rozhodujem sa medzi fazulovou polievkou a pecenymi zemiakmi. Ani neviem na co mam chut... 😉

buffinko
2. jan 2010

lucijja, ďakujem 😵 dúfam, že budem mať dosť pevnej vôle ako vy tuná a bude sa dariť.

bystricanka
2. jan 2010

lucka....dakujem ti.Už aj si ju idem zopakovať 😉 😀
a ja by som si dala asi pečené zemiaky. 🙂

mirenkaz
2. jan 2010

Luckaaaaa 🙂 Aj ja mam dneska skroby a idem si dat ryzu a do toho nakrajanu zeleninku a nemozem sa dockat, lebo som hladna ako vlk 🙂 Ale celkom to ide tato dietka a vidim, ze sa v Novom roku vela ludi pridava 🙂 Len tak dalej babenky :-*

lucijja
2. jan 2010

no veru som sa nakoniec rozhodla pre pecene zemiaky 😀

mirenkaz: mnam, to mam velmi rada, ale som to mala minule skroby aj tie pred tym, tak musim si dat pauzu. 🙂

rinuska
2. jan 2010

Ahoj,
ja mám dnes druhý deň, sprášila som na obed kapustu so zemiakmi , ale asi do po hodiny som bola hladná ako vlk a teraz je to už na zúfanie , ale zatiaľ som odhodlaná vydržať - ved je to len hlad-hovorím si 😅
najviac sa bojím vitamínov , celý deň byť na ovocí, to je pre mna ako byť na vode
pa

bystricanka
2. jan 2010

lucka...ved skôr sa naješ zo zemiakov ako z nejakej polievky, no nie? 😀

mirenka...no ved tuším všetci si dali novoročné predsavzatie schudnúť. Po toľkých dnoch obžierania sa... 🙄 😝

lemge
2. jan 2010

baby ahojte,ja chcem zacat od zajtra.pise sa, ze pit sa moze voda.moze sa aj mineralka jemmne perliva? 😕 alebo voda s citronom a umelym sladidlom? 😕

bystricanka
2. jan 2010

lemge....no ja pijem jemne perlivú minerálku a čajík osladený medíkom 🙂 Tak minerálku s kludom môžeš 😉

mirka099
2. jan 2010

ahojte... ja len tak zo zvedavosti, by som vas chcela poprosit..o njekay link, kde je tato dieta popisana od zaciatku, o co vlastne ide a tak....dakujem 🙂

bea44
2. jan 2010

ahojte kočky,
tak ja to este dokopem.
dnes tiez škroby. obed zemiaky a špenat 😒
a vecera asi to iste ☹
rinuska drzim palce, chce to len vydrzat prvy tyzden , dva 😉 , kym sa stiahne zaludok, potom to uz ide samo 😎
bystricanka- a to ti nabehli tie kila nazad?/ ked si tu zas?/ alebo len chces schudnut viaac.
ja sa toho bojim najviac, ze nedam pozor a nabehne to naspat. ☹

bystricanka
2. jan 2010

bea...nie nie. Ja som schudla 11kíl a za ten rok som nabrala 4kg. Ale keby som schudla nejakých 7kg, tak by ma to potešilo. 😵 Ale som si istá, že keby som sa na to teraz nedala, tak isto všetko naberiem naspäť 😝

bystricanka
2. jan 2010
mirka099
2. jan 2010

bystricanka dakujem 😵

tasha8
2. jan 2010

rinuska ja som svoj prvy ovocny ani nevydrzala, a neviem ako vydrzim..som od vcera zacala odznova, reku ze po Vianociach 😲 ale dnes idem von s kamoskami, tak bude dake alko, tiez nem moc dobre 😖
a lemge vitaj,nech sa dari! a ja tiez pijem jemne perlivu, ja si este riedim vodou lebo mne aj ta jemna pride dost bublinkava, caj s medom a citronom a kavu so smotanou a cukrom tiez. pokial sa nenadajas moc sladenymi dzusmi a podobne, tak to sa da myslim..na piti (teda nealka)by som sa moc nemohla obmedzovat..

mirka099
2. jan 2010

vau baby..je to dost tvrde..obdivujem tie z vas ktore to dokazete dodrzat...pre mna je skoro nerealne 😒 drzim vam vsetkym palce 🙂

lemge
2. jan 2010

a kavu kocikedy cez den?ja ju pijem po ranajkach,moze to tak byt?aj caju mozem hocikolko?
bea -spenat a zemiaky mnaaam-no ale to sa mi hovori ,ked som este ani nezacala 😀

lemge
2. jan 2010

este ma zaujima ta pizza-mozem si ju kupit mmrazenu a vyskrabkat tie prisady z nej aby ostala len taka paradajkova?poviem pravdu-robit doma cesto na pizzu-do toho sa mi moc nechce 🙄
cestoviny mozu byt vajecne ci len bezvajecne?

den uhloh.- pisu ze 3 kusky kolacikov-moze byt napr kupovany detsky pernik?,alebo jeden croisant s nutelou?to je jedno aky kolacik??ci som moc mlsnaaa 😅
baby dakujem za rady 🙂

lucijja
2. jan 2010

lemge: kavu hocikedy. Ja ju niekedy vypijem rano, inokedy poobede. Pizzu si ja kupujem mrazenu - korpus ti staci kupit. Potriem kecupom, hodim sampiony, rajcinky, papriku, olivy, feferony a mnamka ako vysitaaaa. Zajtra si idem zrovna robit. A co sa tyka kolacikov - ja som si raz dala miesto kolacov pernik z obchodu, taky v cokolade asi myslis, alebo kludne ten croisant - oni pisu tortu a to je podla mna iny zabijak a to by ma ani nezasytilo takze ja sa tiez radsej ku kolacom - davam si tri kusky babovky, alebo ten pernik, alebo croissant, alebo 4-5 kuskov fornetti... 😉

morenka
2. jan 2010

Ahojte dievčata!

Ako si vás tu čítam,normalne mám nutkanie začať tiež dietu.... 90dnovku som uz dva krat skusala a druhy krat som vydrzala 2mesiace a dole som dala 7kg!

No teraz ked som sa odvazila tak som skoro s tej váhy odpadla...mám sice teraz dost stresujuce obdobie pred statnicami a este stale skuskove a tak nedbam co dam do ust...

Mám troska obavy ist do toho ci to zvladnem ale nijak inak ja neschudnem...ja potrebujem razne pravidla lebo inak sa to neda...boooze...mam s toho obavy ale asi sa na to dam....pri tejto diete som sa citila tak skvelo...

tak ja sa ozvem ked sa odhodlam...ale myslim ze sa na to dam🙂

všetkym vam tu drzim palce...

emimka
2. jan 2010

ahojte, vitam všetkých nových medzi nami novými. 😉 Určite sa bude dobre chudnúť aj keď s prehreškami.
Ja držím týždeň s prehreškami, a cítim sa veľmi dobre, teda oveľa lepšie ako keď som mala nafuknuté brucho, stále plné. 😵 😵 Včera som mala ovocný deň, ale robila som žemlovku tak som neodolala šak toje tiež s ovocím 🙂 Takže neska som akoby znova bielkoviny. 😵

bystricanka
2. jan 2010

eminka...no jasné, že to bez prehreškov nejde. Však sme len ľudia. 🙂 Aj ked ja som prvý mesiac držala dosť prísne tú dietu a ten druhý som už polavila. A na tretí som sa ani nedostala. Ale účel to splnilo a to je hlavné 🙂

morenka....ahoj. Žeby sme sa tu znovu stretli? My sme spolu pred rokom držali túto dietku a podporovali sa. Tak sa odhodlaj a šup od pondelka na to 😉

bystricanka
2. jan 2010

lucka...a čo sa pizze týka. Ja si kupujem klasickú tesco pizzu už plnenú. Tam toho bohviekoľko nedajú, tak až taký prehrešok nerobím 😝

morenka
2. jan 2010

jasne bystricanka....pamätam si ta🙂 tak vidis...znova sme sa tu stretli🙂

asi pojdem na to...fakt...potrebujem to ako soľ...aj ked dobre jedlo zboznujem musim sa naucit znova kontrolovat sa lebo potom ako som prestala, tak som sa sa prestala kontrolovat a slo to naspat a este viac...

takze kazdopadne musim nieco so sebou zacat robit🙂 a najvhodnejsi cas na to je zaciatok noveho roka🙂

bystricanka
2. jan 2010

no to máš pravdu. Tak čo ti bráni? Máš odhodlanie a aj začiatok roka, tak hor sa do chudnutia. 😉

morenka
2. jan 2010

a ty kedy zacinas?

bystricanka
2. jan 2010

ja už som začala. Dnes mám prvý den pomaly úspešne za sebou. Aj minulý rok som začala od 2.1. a oplatilo sa. Tak dúfam, že tento rok to pôjde tak isto lahko dole 🙂

morenka
2. jan 2010

a pred tym si vydrzala cele tri mesiace?
ja prvy krat mesiac druhy krat dva masiace mozno sa podari a vydrzim tentoraz tri mesiace...🙂

bystricanka
2. jan 2010

vydržala som 2 mesiace, ale aj ten tretí som dodržiavala, ale nie tak striktne. A myslím si, že ani teraz nevydržím celé 3 mesiace. Ale ved uvidím 😝

takže ideš do toho? 😕