90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

misinn
2. mar 2010

ejbyk, ja som taka tiez ale vacsinou tie prve dni, ked sa dlho drzim tak to uz nechcem pokazit...ale nikdy nevies, nahodou ma nieco nahneva a hned mam vsetko na haku 😠 😠

misinn
2. mar 2010

adrina, tak aj ty sa ides ucit?aj ja by som sa chcela dudam ze sa k tomu dostanem

ejbyk
2. mar 2010

misinn...ja som prvých 30 dni vydrzala krásne...ukazkovo. vtedy som poctivo zhodila tie 3 kg...aj som teda ukazkovo videla ze ked sa dodrziava da sa to. potom to slo so mnou dolu vodou...a teraz sa snazim najst to odhodlanie a silu ktoru som mala tie prve dni. v maji idem na dovolenku a tam uz chcem byt za herecku 😀 😀 😀

jedlo je inak moja vasen, vzdat sa ho bol moj obrovsky vnutorny boj 😒 ako rada varim tak aj rada papam.

yanna20
2. mar 2010

ejbyk ale aj to sa počíta, lepšie ako ist na to pivo a spat pešo!
misinn jasne ved ako chceš,ale myslim ze tu sa naozaj hanbiť nemusiš, niesme tu na to aby sme sa kritizovali ale podporovali 😉

domyyy
2. mar 2010

jáj kočky vy ste zlaté 🙂 ale číta nás veľa ľudí, preto sa nechcen "chváliť" 😵 😉 😀

domyyy
2. mar 2010

nechcem 😉 a ozaj za 5Odní je dole 7,2kg...ešte raz toľko a som spokojná 😀

yanna20
2. mar 2010

domyy to je super, tak to si krasne dala dole!! aj ja chceeeeeem 😒

misinn
2. mar 2010

ejbyk, ani nevrav ja som tiez tak zboznujem papat, vselico mozne 😀 🙂
ja idem tiez v maji do turecka potrebujem dovtedy schudnut surne 🙂 😖

domyyy
2. mar 2010

yanna...ďakujem 😵 neboj ono to pôjde 😵 ja diétu nedodržujem ako sa má 😅 sladké jem vždy keď je chuť a vitamínové dni tiež nemám 😉 a pozri ako to zišlo dole 😵

ejbyk
2. mar 2010

...takze do maja mame obe ciel! pekne...dufam ze to je pre mna dostatocna moctivacia...ale myslim ze uz ani lepsia nepride. a ked vidim ako prichadza jar...oblecenia budem mat na sebe menej a menej, tiez motivujuce 😀

adamko05
2. mar 2010

domyyy... paráááda... to by mne s prehladom stačilo 🙂)

ejbyk... no lepšie na pivo na korčuliach, jak autom 😀 😀

no, dopečiem chlebík, maly sa zatiaľ vyspí a pôjdeme von tak po 11tej, aspon sa prevetrám a potom po 12tej, huráááá obeeed.... 😀 😀 😝

vyzerá to tak, že v masku mám dost stavičky, mrkvičky... asi si zajtra urobím iba ryžu a s tou stavou, uvidím, lebo šak musím varit dačo rodinke, len neviem, čo si dnes vyberu, aby som urobila.... uvidím ešte

adamko05
2. mar 2010

domyy... vitamínove dni si nemala od začiatku?

misinn
2. mar 2010

ejbyk myslim si ze je to dostatocna motivacia, ja mam vela energie odkedy je taketo pekne pocasie

adamko05
2. mar 2010

misinn... 😔 😔 😔 😔 ... klikla som si na tvoj pas a prečítala poriadne... je mi to luto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ejbyk
2. mar 2010

misinn aj ja sa tesim z toho slniecka, toto je moje najoblubenejsie obdobie...aln co ked trcim v praci 😖

misinn
2. mar 2010

adamko.......mne tiež ☹ ☹ ☹ 😔

misinn
2. mar 2010

ejbyk ani nehovor mne sa tiez nechce byt v robote...vooobec ale co uz ked musim

adamko05
2. mar 2010

baby, máte pol dna za sebou.... a potom hor sa slniečku v ustrety 😵 😵 😵

misinn
2. mar 2010

no neviem ked do stvrtej trcim v robote... 😖 aj ked sa uz nastastie tak skoro nezotmieva

ejbyk
2. mar 2010

misinn...ja napodobne...o 4 odtialto odchadzam, teraz je aspon vidno. aj rano uz ked prichadzam...ked som chodila za tmy som bola bez energie veskerej!

adrina
2. mar 2010

missin..ja tiež..do 15.30...na porazenie.... ☹ ☹ ☹ a ešte mám mladších chalanov chorých 😢 😢 😢 😢
už som zobla z obeda 😉 😉 😉 😉 dobrý je ten zemiakový guláš 😵 😵 😵 😵

misinn
2. mar 2010

ejbyk a kde vlastne pracujes? ja robim v cestovnej agenture...
jasne to je super ze sa tak skoro rozvidnieva, ja chodim pred robotou vencit aj psa a teraz sa mi chodi ovela lepsie ked svieti slniecko 🙂

misinn
2. mar 2010

adrina, ty mas dnes skorobvy den?ja mam zajtra asi si spravim ryzu s niecim...ale neviem cim...
teraz je inak skoro kazdy chory...zas je nieco v ovzdusi

adamko05
2. mar 2010

jáj, no ja som chodila z práce o 14tej 🙂... tak preto som myslela, že polovica za vami....

ejbyk
2. mar 2010

...ja robim v reklamnej spolocnosti...ale dochadzam. takze mi aj cestovanie autobusom zhltne nejaky cas...kedze auto som si este nezasluzila 😀 😀 😀

ejbyk
2. mar 2010

...joooj brala by som pracovnu dobu aspon par krat v tyzdni do 14-tej. rano nemam problem vstat...ale vecer som uz mrtva..ked pridem z prace ja som schopna rovno do postele...

misinn
2. mar 2010

adamko, to si mala super 🙂 tiez by som prijala

misinn
2. mar 2010

ejbyk, tak to mas fakt dost vycerpavajuce...ja chodim do prace autom , ale uz by som chcela chodit peso, ked je tak pekne

misinn
2. mar 2010

inak ja na vecer vela krat ozivam a potom neviem zaspat...

adamko05
2. mar 2010

... u nás je pružná prac. doba... ja som si privstala na 6tu, prípadne na 6.30 a ked to šlo, o 14.30 najneskôr som chodila domov, hlavne takto z jari 😵

no nič, asi idem krpca zobudiť, šak spí už hodinu a pol 😕 😕 , nech sa troška vyvetráme pred obedom a dobre nám chutí 😝 😀