• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

29. marca 2017 
adrina....moja Natalka sa narodila deň pred tvojím Damiańkom :slight_smile:, RP poberám od 12/2008, idem stále podľa starého zákona a robím a aj poberám RP - cca 165 eur. Tebe sa to tak nedá???? :confused:
Trecho mimo témy :sweat_smile:
5. mar 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrina... jasné, s tym platením to poznám :pensive:
díky za rady....
5. mar 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrina jasne juchuuu uz aby to bolo... :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja kamoška robí (si dala upravit zmluvu len na konkrétne dni v mesiaci) a poberá RP 256, ten zvyšeny...
5. mar 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pôjdem asi s krpcom von, ked dospí, nech sa vyvetrám a potom "hupnem" na ten karfiol....

tak zatím pá, ozvem sa snád, ked bude spat poobede, ale to mám v pláne vyumyvat kupelku... no uvidíme :sweat_smile:
5. mar 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adamko, synator je Alex :wink:
5. mar 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana...ja som netušila ,že nastúpim do práce tak skoro,okolnosti ma donútili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a ja som poberala ten vyšší rodičák..tak preto sa to už nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
missin :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...nebola ina moznost...musim si dat dnes ryzu i ked som mala mat bielkoviny a zajtra teda dam bielkovinovy. mam tu bojove podmienky a to je to jedine co je k zjedeniu. a zajtra si spravim slpeaciu a popapam masko so zeleninkou a vývar juuuj to ja mozem...
5. mar 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú chuť k obedu :slight_smile:
5. mar 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už som, si zamlsala na mäsku kuracom a šalatiku :wink: :wink: :wink: :wink:
5. mar 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj taku chut mam aj ja na kuracie masko...ale zajtra mam bielkoviny juchuu
5. mar 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
chcem vás poprosiť o radu. som nová a neskúsená.
včera som začala túto dietu. dnes mám druhý deň čiže zeleninovy-strukovinovy a čo je tá fazuľa v konzerve s rajčinovom pretlaku s chlebom môžem dnes??? nikde som to na nete nenašla. jedna kočka mi poradila že kečup môžem stále ale neviem keˇdje to v tomto spojení.
a ešte sa chcem spýtať či je nutné jesť večer to čo bolo na obed? napr. teraz som mala ryžu s brokolicou :slight_smile: ale mám chuť na tú fazuľku.
inak mám ešte dva problémy, že keď kŕmim deti tak mi občas ubehne :angry: :grinning: alebo olizujem spodok lyžičky... a po narodení svišťov ako som nenávidela sladké tak teraz čím viac tým lepšie a nemám pevnú vôľu vydržať....

no ale ak dám dole tých prekliatých 15kg , tak budem najšťastnejší človek asi na tejto planéte. (totiž ja mám teraz momentoš -pôrodnú váhu s dvojčatkámi akurát sa mi to akosi popresúvalo a neoblečiem ani tehu rifle cez boky :angry: :confounded: :cry: )
5. mar 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankabambulka............ty potrebuješ veeelmi vela energie pri tých tvojich dvoch malých detičkách :wink: .....takže, keď ti niečo ubehne :grinning: , tak sa hlavne nestresuj a časom sa ti podarí aj TO vyhodiť z jedálnička :wink: :grinning:
najlepšie je, keď si dáš na večeru to, čo na obed, ale nie je to nutné :wink:
neboj.....dáš dole tých pár kíl :slight_smile: ani nebueš vedieť ako................ :slight_smile:
5. mar 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tá fazulka moze byt, mňam :slight_smile:

ešte som neobedovala, až o pol tretej :frowning2:
5. mar 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hladna som :frowning2:
5. mar 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
missin..veľa pi..ja som včera mala ovocný,tak na večeru som si dala sušené ovocie s orieškami...a hneď mi bolo lepšie..a doma napečené šišky..jooj..ale som mala sebazaprenie :wink: :wink: :wink:
5. mar 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrina, musim vydrzat lebo mi uz beha po rozume vselico ine len ovocie nie :confounded:
5. mar 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misinn..ale v lete budeme za kočky..ja sa na to teším...hehehhe....idem s chalanmi niekam na dovču..bud fajn..a ja už nebudem mať také komplexy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ano mas pravdu...aj ja chcem ist niekam s muzom, a chcem dobre vyzerat,, :slight_smile: :slight_smile:
5. mar 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bóóóže..už sa mi nechce sedieť v robote....ešte do 15tej :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
5. mar 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som hladná... ale vydržím, pôjdem si tu kapustu urobit, karfiolu bolo žalostne malo :unamused:

misinn... vydrrrrž... pi čaj, vodu.... ja mám už 3 liter čaju, ak nie 4, už ani nevie :grinning: .... kup si do práce do zásoby oriešky, sušené slivky, či banány, ak máš rada, ale zmesy kde je aj ovocie aj oriešky.... to mne vždy vo vit. den pomáha.... teraz s malym chrumkáme sušené slivky, ale ja som mala jednu a on už asi 6 :grinning: .... ja si šetrím svoju dávku na horšie časy :grinning:

my na dovolenku nikam :frowning2: , asi na chalupu k TO, ale aj tak chcem vyzerat lepšie :wink:
5. mar 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrina ja do stvrtej :frowning2:
5. mar 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adamko, pijem caj kupila som si ten co spaluje tuky...od vcera ho mam...stale mi skrka v bruchu ale uz nemam chut papat
5. mar 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankabambulka.... tak ta vítame medzi nami... :slight_smile:... nech si rychle v ciely a máš vysnivanu vahu :slight_smile:

ja si myslím, že vyslovne je zakázané kombinovat iba v bielkovinovy den... ostatné dni ja kombinujem, teda v škroby skoro vždy, málokedy mám to isté na večeru čo na obed... a kečup, či pretlak môžeš tri dni, iba vo vit. den asi eee.... ale isto by to zas nebola pohroma,keby si si dala :wink:
5. mar 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, idem domov, pekný víkend vám prajem! :slight_smile:
5. mar 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misinn... ja som si taky, na spalovanie tukov kupila dnes :wink: , som zvedavá, či dačo spáli alebo ma to iba napáli :grinning:

zuzanaca - pekny víkend aj tebe

ja idem vyglančit kupelku, krpec je ticho, asi zabuval
5. mar 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby si ho chvalili, hadam je dobry ten caj..aj ked chut onicom ale da sa
5. mar 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím dievčatá....tak ja mám dnes prvý deň tejto diétky :slight_smile:

ráno som mala 2 jablká a kávu (som myslela, že bez mlieka a cukru ju ani nevypijem ale teraz už mám druhú :wink: )
obed varené kuracie stehno a zeleninový šalát + vývar
večera to isté ale menej

začala som dobre????
5. mar 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jakajka, zacala si ukazkovo :grinning:
5. mar 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a to som dnes synovi robila špenátové lazagne :grinning:
5. mar 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok