• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

30. júna 2017 
v sobotu som si robila kremovu polievku, dobre ma zasytila a bola fajnova :stuck_out_tongue_closed_eyes: karfiol, hrasok, jeden vacsi zemiak a trochu vegety, povarit a rozmixovat :wink:
a dnes este neviem, mam bielkoviny takze bud kuracie masko v remoske s kapustou dam upiect, alebo len polievku nejaku :confused:
a 7.kilo dole :sunglasses: (este 3x tolko a budem spokojna :unamused: )
28. sep 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eyya ja som robila rizoto - ryza - hrasok, porik a male leco .- a k tomu si dam salat este

chcela som sa spytat tarhona sa moze na uhlohydratovy den (berie sa to ako cestovina???
28. sep 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@st2 myslim ze ano je to cestovina
28. sep 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eyya tak to asi spravim na zajtra a nejaku zeleninku k tomu
28. sep 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bré ránko...
takže ja som si dnes uvarila zemiačikovú polievku so zeleninkou a keby to nezasýtilo, tak aj trocha ryže :wink:
@st2 áno tarhoňa je cestovinka :wink:
@zuziq tak to ti ide krásne dolu :wink:
no idem sa povenovať krpcovi, potom ešte spravím sem kuk :wink:
28. sep 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq ja som si to na dnes urobila to mesko aj ta kremova je zaujimava a to sa je ked su skroby nie?!
28. sep 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika11 ano ma knihu
28. sep 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq a za aky cas isli tie kila dolu ?
28. sep 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia85 ja som nebývala priamo v DS, ale v dedinke v okrese DS..
No, v MA sa mi veľmi nepáči :sweat_smile: :sweat_smile:
A Tebe kde?
28. sep 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juli71 ano ta polievka je na skrobovy den. A kila zisli dole za 3 tyzdne... ale ja ich mam na sebe vela, takze prvy mesiac to ide dole pekne, dalej to uz tak rychlo nepojde... :confused:
28. sep 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq vdaka no tak to sa tesim mam iba 5 den , musi to byt super pocit :dizzy_face: mne bude stacit 3 kila
28. sep 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky klibúk dole pekne vám to ide dolu, ja som mala včera vitamíny, večer som to porušila - som krava brzda ,,,,dnes mám prvý vodový den a je to trocha ťažšie,k škvrrka mi v bruchu čaje neomáhajú tak neviem či to len nebude další vitamínový, uvidíme proti zdraviu nepôjdem, strašne dobre sa čítate, ked má človek krízu ja ju držím 29dní, pri výške 168 a 86kg, som dala dole len 2-3kg, jedno kilo mi stále kolíše, no niej e to bohviečo ale neviem prečo, málokedy zhreším, no tak bojujem dalej a uvidím pa a držte sa
28. sep 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa vzdy tak tesim na obed,ze sa konecne najem a ked som po obede,ratam kedy bude vecera..aspon dnes pojdem na zumbu a nebudem mysliet na jedlo.
babulky zobkate aj nieco medzi jedlami??myslim napriklad hrozno..
28. sep 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq zuzi a ty ako dlho drzis tu dietu?pekne si schudla blahozelam :wink:
28. sep 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte spolubojovnicky .. :grinning: ja dnes bielkoviny ..tak som si spravila salatik a kuracinku
a vyvar z kuracieho maska..a zeleninku som dala..som zjedla aj tu zeleninu v polievke myslite ze to nevadi..dala som si to namiesto chleba... :grinning:
takze tak ..ale neviem ma pocit ze som poslednu dobu dost hladna a najma vecer juj vydrzat :grinning:
a vy ako dari sa?
28. sep 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzula25 ja som na tom rovnako ..od kedy som si pripustila v hlave xi xi ze drzim dietu tak ako keby sa mi telo zblaznilo mylsim len na jedlo..ked nedrzim dietu nemam take problemy..hi
28. sep 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzula25 ja jem medzi dam si ovocie a hrozno je dobry napad lebo clovek ma z neho pocit plnosti..xi a skoda ze uz nie su melony juj..to by si clovek dal na ovocny den a bola by parada. :grinning:
28. sep 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a soja je co?bielkovina alebo kde patri?
28. sep 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby trpim tu samomluvou :grinning: ale chcem sa este spytat za aku dlhu dobu ste schudli..a ako casto sa vazite?
ja som zatial dala dole len 1-2kg a drzim ju asi 12dni tak sa mi to zda malo? :angry: neviem..vy ste ako na tom?
28. sep 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi teraz taham 4 tyzden.. ale uz som pisala ze nedodrziavam cyklus 4 dni... viac menej najcastejsie jem zeleninu a bielkoviny (maso, mliecne vyrobky), sem tam ryzu, velmi malo cestoviny a ziadne pecivo :wink:
28. sep 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi soja by mala patrit k zelenine..kedze sa moze aj na skrobovy den k ryzi..asi sa ju naucim jest
no amelony este su..vcera som ich videla v tescu,ale asi uz nie su sladke a prezrete..ale su zlte melony a za chvilku zacnu pomela,grepy..to ja mozem
28. sep 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chudulky :grinning:
ja mám práve na tanieri to moje rizotko, ráno klasika banán, ten mi robí na žalúdok najlepšie :wink:. kávu už pijem len čistú, bez ničoho - a dá sa :slight_smile:.
@zuzula25, ja som včera "vyzobala" asi pol kila hrozna medzi obedom a večerou :grinning: :grinning:. vždy, keď som šla okolo misy z ovocím, odtrhla som si pár guličiek :astonished:
@zuziq, úžasné... krásny výsledok :slight_smile: a v cenťákoch ti to asi koľko robí?
@cencula, neboj, ono sa to pohne, len vydrž :dizzy_face: . ja som na tom s číslami podobne - mám o 4 cm a o 4 kg menej ako ty, a dnes len druhý deň :confounded: ... ale musím to tentokrát zvládnuť až do konca, lebo sklamem sama seba :stuck_out_tongue_closed_eyes: . takže "show must go on" :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 aj ja si davam kafe, drobec haja urobila som si tiez kremovu hraskovu polievku ( dik za tip :wink: ) bola uzasna idem ju dat normalne aj malej aj mm dadam ma s nou nikam neposlu :grinning: bud som bola taka hladna alebo je naozaj dobra...alebo oboje :grinning:
28. sep 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky a hriby/huby kam mam zaradit
28. sep 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz ja by som povedala ze je to nieco ako zeleninka ale neviem nieje to uhloh., biel, sachar, skrob. asi len do zeleniny :sweat_smile:
@juli71
28. sep 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 to som veru nemerala ale urcite dost, pretoze rifle zo mna riadne padaju a to mi boli uuuplne na tesno :grinning:
28. sep 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juli71 tiez si myslim,ze je to k zeleninke,ked sa sampiony radia k zelenine,tak asi aj hribiky
28. sep 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkula nemozem povedat, ze by som mala zle spomienky na MA. a tu v DS mi zle nie je. paci sa mi mesto a tiez akcie, co tu su. su tu nadherne ihriska a ludia su tu ku mne mili. ked zistia, ze neviem po madarsky, tak sa velmi snazia... ale s urcitostou nemozem povedat, ze by som sa do MA nevratila, mam tam celu rodinu a to mi tu chyba... inak je tu super.
28. sep 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkula ale v MA by sme si nemohli dovolit vlastne byvanie...
28. sep 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem kocky
28. sep 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok