90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

juli71
28. sep 2010

@zuziq joooj tak toto vie teda riadne potesit 😵 😵 😵

gabika38
28. sep 2010

ahojte chudulky, tak ako sa mate? Tu som dlhsie nepisala, a pozeram kolko novych vas tu je. Ja mam zajtra prvu vodu, tak mi drzte palce, lebo ja neviem prezit ani ovocie............ Dufam, ze prezijem.. 😒 😒 😒 😒 . Inak mam jednu otazocku, kam patria gastany? kedy ich mozem papkat? Dajte vediet, uz teraz sa ne tesim...

gabika38
28. sep 2010

@cencula ahoj, ako si prezila dnesny vodovy den? ja ho mam zajtra, a veru si nedavam velku sancu, ze to vydrzim....Mne sa teraz vaha skoro cely tyzden ani nepohla (ale hresila som jedna radost,), tak som uz uvazovala, ze to zabalim, a dnes ma vaha milo prekvapila. Ja mam 160 cm, a zacinala som na 68 kg, dnes mam 28 den, a mam prec skoro 5 kil. Neviem ci je to malo alebo vela, ale skor zalezi na tom ci to ty citis, a ci to na tebe vidno - teda, ci to na tebe vidi aj niekto okrem teba. A mne moj manzelik povedal ze sa tacinam stracat a ze ma za chvilu nebde za co chytit. Dobre sa to pocuva, tak vydrž 😵 😵 😵 😵

cencula
28. sep 2010

gabika38 celkom sa držím aj ked na obed som sa neudržala a zjedla som asi 5 rezancov z kuracieho mäsa, ale velmi vela pijem a ako motiváciu sa chodím vážiť každú chvílu a ide to dolu, ale bojím sa večera, lebo to je u mna kríza, zvlášť ked budem dávať deťom a manželovi večeru, tak neviem. ja mám asi 169cm a ako som písala 2-3 kg dole, ale hádam sa to troška pohne. Ja chodím celý den v teplákoch, takže nič moc nevidím či to ide dole alebo nie, merať sa asi neviem, lebo furt nameriam inak, manžela má dobrébho a ten by ma pochválil aj vo vreci, a ked sa ho opýta, čik to na mne vidno, tak mi povie že hej alebo to by povedal aj keby som šla do šírky hahahaha. idem sa naliať čajom a večer chcem ešte cvičiť, uvidím kedy zaspí mladší syn a či sa mi bude chcieť, ale dá sa to vydržať. neboj sa vládneš to aj ked s malým preheškom ale zvládneš, ja idem zajtra doobeda k zubárke aj s deťmi, tak neviem kedy sa odvážim a pomeria ale dám vedieť ako to po prvej vode vyzerá, inak dakujem za záujem, ked som mala krízu, tak som chodila na net čítať túto stránku a na kigu, ktorá tu už bola spomenutá. pa a drže sa všetky

gabika38
28. sep 2010

@cencula dik za povzbudenie, zajtra dam vediet ako som to prezila...........

agika1982
28. sep 2010

ajojte...tak ja poctivo dodrziavam dietku...ani raz som neporusila zatial....tak som zvedava
@zuziq za kolko si dala tych 7 dole??
@ingridka22 za dva dni 4 cm dole??to si ako dokazala?? no ja som vcera mala 99.9 vahu a dnes 98.3 hehe pokrok...to len nahodou som sa vazila
miki060707 ako si na tom?????? 😉 😉 😉 😉

marianca
28. sep 2010

čafte modelky 😉
no a ďalší dník pomaly za nami 😉
ja som to dnes odbojovala s ryžou a s takou ľahkou zeleninkovou polievkou, dalo sa 😉
@gabika38 no supiš, tak ti to pekne ide 🙂
@cencula no tak sa drž zítra a nežer cica 😀

marianca
28. sep 2010

@agika1982 hmmm tak to ide vidíš.... 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

magimary
28. sep 2010

dnes: UTOROK-druhý deň- 28.9.2010 SACH

---------------
ďalší dník úspešne za nami...
na raňajky-banán,
na obed varené zemiačky+kukurica a uhorkový šalát (troštička)
večera -detto, len nie uhorkový šalátik, ale kapustový 😉 a ešte som si na chuť šupla do úst pár zemiakových čipšíkov 😉 😎 😅

ostatné, ako sa držíte? 😉

agika1982
28. sep 2010

@marianca no je to zaciatok hehe..ale aspom nieco 😉

janka5861
28. sep 2010

no ja som dnes dobojovala den,ale citim ze mi to tak lahko nejde ako vam ☹

cencula
28. sep 2010

marianca dík, no môžem si povedať že som to zvládla, už idem uspávať malého a potom cviičť, takže porušiť už hádam nehrozí, aj ked pri mne nikdy nehovor nikdy

magimary
28. sep 2010

@janka5861 prečo? 😕 😨
veď to je len druhý deň...
nevešaj hlavu... 😉

lulupopo
28. sep 2010

no baby dnesok za nami, ja som mala segedinsku polievku, uff, ale teraz na mna dolahli hlady, ach, ach, musim vydrzat, cez den sa to dalo, akurat neviem, ci je to hresenie, ked som varila pre zbytok rodiny tak som jedlo ochutnavala, ze ci je dostatocne uvarene, ochutene, ale myslim, ze dve lyzicky hadam nie su nejakym strasnym prehreskom, zajtra ma caka rano ovocie, na obed tarhona s troskou hlivy a paradajkovou omackou, vecer kolacik a cokolaaada

ingridka22
28. sep 2010

ahojte 😀
@agika1982, to si asi zle pochopila s tými číslami 😀 😀. to som písala cencule, že mám podobnú váhu a výšku ako ona a že to musíme vydržať, ale asi som sa blbo vyjadrila 😲. a uvidíme v nedeľu, či niečo ubudlo na váhe a na objeme 😉. no vidíš, aká je digitálna váha dobrá 🙂
dnešok som tiež prežila, už aby sme boli aspoň v polovici 😀
čo budete zajtra papať????

janka5861
28. sep 2010

@magimary ,kazda tu hadzete nejake cisla tolko dole ,tolko a ja zas zostanem ako ten pnik ani preskocit ani prejst 😉
@lulupopo no asi mam super namet na varenie .celkom by mi to bodlo🙂

magimary
28. sep 2010

@janka5861 jani, to teraz nerieš čísla... 😅 😝 na čísla je ešte skoro a baby čo ich tu hádžu, držia dietku už dlhšie... tak pokoj... 🙂
@ingridka22 čo zajtra? práve sa mi (som si) dovarili cestovinky (teraz sa stravujem v nemocke, tak len čo si viem zbaliť do dózičiek), zajtra na ne šupnem buď kečup alebo džem (podľa nálady) a je obed na stole... na večeru bude isto čoki-čoki a pred ňou asi šišula 😅

agika1982
28. sep 2010

kocky prosim vas, mozte mi niektora poslat dake recepty na polievky?? priznam sa neviem robit polievky, lebo ich nemam rada a ani moj drahy....ale musim sa naucit...ak mozte hodte to do IP...

zuziq
28. sep 2010

@agika1982 za 3 tyzdne 🙂

mexx
28. sep 2010

Jaaaj, keby aj zvysnych 88 islo tak dobre jak prve dva dni. 😀
Ja dnes zemiaky so salatom, a zajtra asi pizzu. Teda moze sa to zajtra, ze? 😕 😅 Uz aby bol vitaminovy den, sice budem o hlade viacmenej, ale aspon nemusim rozmyslat co s varenim... 😀
A ja kaslem na cisla takto priebezne, som si povedala, ze sa zas pomeriam a odvazim az po prvej vode. To by som mohla vydrzat. Asi moju zvedavost prebija strach, ze nebude ziadny velky ubytok... 😅

magimary
28. sep 2010

@mexx bude, neboj, určite bude... 😉
ja už teraz cítim, že som zišla dosť dolu... (gate už neudržím na páse... a to sú kúpené tie po schudnutí-predošlom 😝 už fakt neviem, čo mám nosiť)..., ale to je zatiaľ len voda... 😝 😅 , takže žiadna radosť, iba starosť, čo na seba 😅

mexx
28. sep 2010

Ja bych aj z takej starosti mala radost. 😀

magimary
28. sep 2010

@mexx asi ani nie... 😝 😅 😝

marianca
28. sep 2010

@magimary no ty máš problémy, že všetko padá a neny čo na seba, myslím, že to je sen vačšiny z nás, teda nie čo na seba, ale nech to padá 😀
a prečo sa stravuješ v nemocke??????si maród? 😕 😕
@mexx veru kašli na čísla a váženie, ja sa tiež nevážim a nemerám teraz lebo mám krámy a určite mám ešte kilo navrch a demotivovalo by ma to.... 😖
@janka5861 neboj, pôjde to dolu, len niekomu to ide ľahšie a niekomu ťažšie, ale podstatné je že to ide 😉
na mňa prišiel ešte hlad tak som si šľahla pomarančík 😉

magimary
28. sep 2010

@marianca no, mne by to bolo za iných okolností fakt dosť jedno (domáce tepláky držia na gume 😅 😀 ), ale tým, že som každý deň v nemocke (syna tam mám 😔 ), tak musím ráno riešiť, čo si obliecť a nevyzerať tam ako "bezďák", čo si stále poťahuje nohavice hore...
no, nakoniec vždy skončím pri tých (posledne kúpených) rifliach, ktroé sa tým častým používaním ešte viac zväčšujú (a naťahujú) a stále viac padajú 😅 🙄 , takže som tam fakt ako bezďák poťahovací... 😝 😖 😅

marianca
28. sep 2010

@magimary no, tak nech sa ti synátor rýchlo uzdraví a ty podnikni záťah na obchody 😀 😉

magimary
28. sep 2010

@marianca nemôžem... 😅
veď to sa teraz neoplatí!!! 😅 😀
😝 😅

bea44
28. sep 2010

ahojte bojovničky 😵
ja vas poctivo čitam, ale sa mi nejak nechce pisat 😖 lezie na mna niečo 😢 citim hrdlo, hlavu .... 🙄
ja dnes do obeda v pohode a obed: hubove rizoto a zelenina.
večera detto. a akosi ma chytal hlad pred chvilou tak som sezrala pomaranč 😔
a rozhodujem sa čo zajtra 😕 ale asi nakoniec klasika penne s paradajkovou omačkou.
a na večeru určite niečo sladkeeeee. 😝

@magimary to s tymi gatami , mas pravdu, ani ja teraz nekupujem. az ako dopadnem . počkam.
a drzim palceky nech je synator čim skor doma 😵

magimary
28. sep 2010

@bea44 ďakujem (aj marianke 😉 )-len nech už je... 😔
a aj ty sa drž a hlavne už buď zdravá!!!!
tak, tak teraz vydržíme, nejako to "polepíme" a potom horˇsa na nákupy 😉 (pred vianocami)
ale, keď sa to tak vezme-akí sme my ľudkovia slabí...
keď máme všetko nalinajkované-aj keď je to len odrobinka jedla, tak to vieme dodržať,
ale ak nie, tak nemáme ústa na uzde... 😅 🙄 😝 😀 teda, ja určite nie...
akurát som dnes cestou nad tým uvažovala, že zrazu ako mi to opäť ide-nejesť všetko, na čo mám chuť
a keď nemám dietku, tak si myslím, že by som neperežila, alebo čo...skrátka mám pocit, že vtedy umieram od hladu, ak si niečo na chviľku odopriem...teraz si odopieram oveľa viac a je to pohodka 😝 😅

zibi
28. sep 2010

ahojte baby
no ja som dnes jedla kuracinu a salat aj na veceru..a kamoska mi doniesla pizzu dva kusky..som myslela ze necham na uhlohydraty ale nakoniec som si vsimla ze hore je sunka a salama..tak som zjedla ..no neurobila som dobre ale bola som v posilke tak som si povedala ze kaslem na to..ze to aj tak vycvicim.. 😀
a aj som zjedla susene banany a ananas mysliste ze nevadi?
ked neviiejm som stale nejaka hladna 😠

zibi
28. sep 2010

ahojte baby
no ja som dnes jedla kuracinu a salat aj na veceru..a kamoska mi doniesla pizzu dva kusky..som myslela ze necham na uhlohydraty ale nakoniec som si vsimla ze hore je sunka a salama..tak som zjedla ..no neurobila som dobre ale bola som v posilke tak som si povedala ze kaslem na to..ze to aj tak vycvicim.. 😀
a aj som zjedla susene banany a ananas mysliste ze nevadi?
ked neviiejm som stale nejaka hladna 😠