• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

29. marca 2017 
@juli71 to je tazko povedat.. a jedno az dve kila podla mna extra citit nebudes :grinning: a zavisi aj od toho kolko vazis, pretoze ked potrebuje clovek schudnut 4 kila tak urcite mu to pojde pomalsie ako tomu, kto potrebuje schudnut 25 kg :wink:
Ja mam dnes na obed sampionovy paprikas s tarhonou - odporucam! je to vyborne :stuck_out_tongue_closed_eyes: sampiony narezat na vacsie kusky, oprazit na cibulke, podusit s cervenou paprikou a vegetou, trosicku zahustit ( ak je skrobovy den solamylom, ak UH tak troskou muky) k tomu sa moze v skrobovy den napr. ryza a v UH tarhona ( ja ju robim v mikrovlnke za 15 minut, parada) :dizzy_face:
1. okt 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@st2 to je super aspon sa podporujete ja varim zvlast malej a tiez by som si niekedy dala
1. okt 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq skvele, dakujeme za tip, chcem sa spytat na sojove platky, v ktory den sa mozu?
1. okt 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq mňááááááám :grinning: to by som si dala! U nás doma nikto huby neje, tak som od nich upustila, ale toto ma inšpirovalo :grinning:
1. okt 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq noooo ten recpetik vyzera chutne, asi vyskusam, mam rada sampinony
1. okt 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juli71 ja som to na sebe cítila asi po dvoch-troch týždňoch, dali sa mi lepšie zapnúť gombíky na nohaviciach, ale celkovo nič moc, ani váhovo to nebola žiadna sláva(asi 2 kg) :angry: . Naozaj super zmena-všimlo si to aj okolie- prišla po cca 6-8 týždňoch. Ale to už mi padali všetky veci-NAOZAJ PADALI! Ale to už bolo v období, keď som sa nezamýšľala nad tým, že držím nejakú diétu. Stravovanie po novom sa stalo prirodzenou súčasťou života, jediné, čo som riešila bol staro-nový šatník, pretože v starých veciach som vyzerala otrasne.
1. okt 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ked sa na bielkovinovy den nema kombinovat maso s mliecnymi vyrobkami a vajickami, mysli sa tym vramci celeho dna alebo v jednom jedle? :confused: Na obed som si dala chlieb s bryndzovou natierkou, a tak ci mam ostat pri mliecnych vyrobkoch cely den, alebo dam vecer maso? :confused: Mne je to fuk v podstate, tak reku ze jak sa moze... :sweat_smile:
1. okt 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mexx múdre knihy píšu že nie, nekombinovať jedlo v rámci jedného dňa, moja skúsenosť je taká, že je to úplne fuk :grinning: , kľudne som mávala na obed mäso so šalátom a na večeru syr alebo praženicu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. okt 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby dnes ráno ked sa sa ako obyčajne chcela napiť rannej vody (potom ide na wc a potom si dám kávu/ tak ako mi voda išla dole krkom a dotkla sa žalúdka, tak ma začal tak bolieť až som sa automaticky pokrčila a mala som slzy v očiach, doobeda som vela nepila, lebo som sa bála, potom som si dala banán a vypila kávu a bolo to v pohode, ale cítim ako ma celé doobedie aj po najedení bolí, nestalo sa to aj vám niektorej? na obed som si spravila tie vodné lievance, ale z tej celozrnnej múky je to humus, tak som si dala na obed tyčinky /o som pekná krava sprostá, ale už sa mi nechcelo variť/ a pred obedom z zjedla 2velkoé lyžice z nutely, takže dnešný den som domrvila ako sa dalo, vážiť neviem síce kedy sa budem, ale teraz na to nemám odvahu.
1. okt 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja uz po obede tiez som si spravila falosnu tressku a celkom mi to chutilo tak som si nechala saj na veceru myslim ze na prvy den sa drziiim zatial:slight_smile:) uvidime co vecer :wink:
1. okt 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes tiež porušila, na raňajky som mala celozrnnú žemlu s maslo ma šunkou, po včerajšom ovocnom dni, sa mi až prekrížili oči pri pohľade na jablká a manželovi tá čerstvučká žemľa tak chrumkala pod zubami..
Potom som mala výčitky, ale potom som zistila, že maslo bilkovina, šunka bielkovina, a pečivo som mala mať tak či tak k obedu, tak si nedám.. Ja bude mmať dnes kuracie prsia s baklažánom a šalátom.. baklažán mám nasolený... už sa teším

AAAa dve kilečká dole :dizzy_face:
1. okt 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mexx podla pravidiel delenej stravy by sa nemalo po masa jest 4 hodiny ine jedlo a po inych bielkovinach a vajickach 3 hodiny. Takze ak nechas tento odstup, malo by to byt ok :wink:
1. okt 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka podla diety pisu ze soja sa moze v skrobovy den so strukovinami, sojove platky su ale podla delenej stravy neutralne jedlo, takze teoreticky sa mozu kedykolvek :wink:
1. okt 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anka72 tak to cloveka ozaj potesi, ja nie som tlsta ak si pozries profil mam tam fotku z 7/2010 len mi nejako narastlo brucho na dovolenke som pribrala 3 kila ktore chcem dat za kazdu cenu dole nic viac nepotrebujem , pretoze sa citim vo veciach STRASNE narvato a to neznesiem :angry:
1. okt 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mexx v knihe sa pise ak mas na obed masko tak aj vecer masko ak vajicka tak vajicka aj , co tu dievcata pisali , co som registrovala :dizzy_face:
1. okt 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkula super :sunglasses: len tak ďalej... ale pozor na tie neovocné raňajky :grinning:
1. okt 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anka72 dík... Ale naozaj sa mi až stiahol žalúdok, pri pohľade na jablká :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
1. okt 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:
@zuziq, dík za recept, vyskúšam, šampiňony mi chutia aj surové :grinning: . ako robíš tarhoňu v mikrovlnke?
@anka72, aj ja chcem, aby mi padali veci :wink: . ale ešte si budem musieť na to počkať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@monkula, mne tiež jablká moc nechutia a ráno už vôbec nie :unamused: . najviac mi ráno vyhovuje banán, ale kyslé ovocie ee. som zvedavá na ten výber ovocia v zime :confounded:
už aby bol večer a piaty deň je za nami :grinning: držte sa :grinning:
1. okt 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 ja mám jablká rada... ale nie vtedy ,keĎ musím :grinning: :grinning:
1. okt 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 oprazim na sucho na panvici a potom hodim do sklenenej misky ( taka okruhla zapekacia) zalejem vodou cca 1,5cm nad tarhonu, trosku vegety a sup na 15 minut :wink: medzi tym sledujem, ci sa voda nevyvarila, ak treba dolejem. 15 minut je pri vykone 800kw. Ak nevies aky je vykon MV staci dat na 10 minut a potom ochutnat, ci je tarhona makka, ak bude chybat voda, staci doliat a este par minut "dovarit". Neprikryvat pocas varu!
1. okt 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq, ďakujem, už viem, čo budem papkať v nedeľu na UH deň :grinning: :grinning: :grinning: . a potom ti dám vedieť, či sa tarhoňa podarila :wink: a ak si dobre spomínam, nejedla som ju už roky rokúce :astonished:
1. okt 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 este som zabudla, ze ked tarhonu oprazis, tak ju nechaj vychladnut, aby sa nezlepila ked ju zalejes vodou :wink:
1. okt 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky kde steeeee??

dalsi den za nami,ja som si vecer dala konecne jogurt a este teraz som z neho plna..co zajtra kuctite??ja si spravim asi zeleninove rizotko s kyslou uhorkou
1. okt 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq jej, dakujem za odpoved, to si ma potesila, super
1. okt 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a navecer som vitaminovy den porusila, ale tak co uz, odstrelit sa preto nepojdem, hrda na to nie som, ale som len clovek.....
1. okt 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cencula no ja som to dnes tiez domrvila, ale zatial ma zaludok ani raz takto nebolel, dufam, ze ani nebude....myslis, ze to mozes mat z diety?
1. okt 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked vecer neviem vydrzat, tak si urobim nejaky dobry teply cajik na oklamanie zaludka... alebo idem radsej spat :grinning:
1. okt 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq no ja som to tiez mala v plane, ale prisiel domov manzel a skrizil mi ich.....no ale budem sa musiet polepsit, pre mna su tieto vitaminove dni kriticke, lebo ja velmi nemam rada sladke, a kedze ovocie sladke je, tak sa mi rychlo preje
1. okt 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka tak si skus dat vzdy poobede a vecer zeleninu.. mrkvu,kalerab, alebo struhane jablko s mrkvou :wink:
1. okt 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes: PIATOK-piaty deň- 1.10.2010 BIELK. :dizzy_face:
---------------------

ahooojte, ďalší dník za nami! :slight_smile:
na raňajky ovocná šťava,
na obed-bryndza s chlebíkom, cotagge syr a jogurt ( :sweat_smile: )
na večeru-jogurt a tvaroh :slight_smile:

pochutila som si... :wink: (ale ma aj dosť prehnalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:)
@mexx (-ik), ak začneš mliečne, mala by si vytrvať pri mliečnom až do večere...
ale niektoré babule to tak vôbec nerobia a chudnú aj tak :wink:

a, btv. u mňa- dve kilečká dole :slight_smile: :wink: (vážené ešte pred "prehánkou" :sweat_smile:)
pekný večer!
1. okt 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok