90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuziq
1. okt 2010

@juli71 to je tazko povedat.. a jedno az dve kila podla mna extra citit nebudes 😀 a zavisi aj od toho kolko vazis, pretoze ked potrebuje clovek schudnut 4 kila tak urcite mu to pojde pomalsie ako tomu, kto potrebuje schudnut 25 kg 😉
Ja mam dnes na obed sampionovy paprikas s tarhonou - odporucam! je to vyborne 😝 sampiony narezat na vacsie kusky, oprazit na cibulke, podusit s cervenou paprikou a vegetou, trosicku zahustit ( ak je skrobovy den solamylom, ak UH tak troskou muky) k tomu sa moze v skrobovy den napr. ryza a v UH tarhona ( ja ju robim v mikrovlnke za 15 minut, parada) 😵

juli71
1. okt 2010

@st2 to je super aspon sa podporujete ja varim zvlast malej a tiez by som si niekedy dala

kubkovka
1. okt 2010

@zuziq skvele, dakujeme za tip, chcem sa spytat na sojove platky, v ktory den sa mozu?

anka72
1. okt 2010

@zuziq mňááááááám 😀 to by som si dala! U nás doma nikto huby neje, tak som od nich upustila, ale toto ma inšpirovalo 😀

st2
1. okt 2010

@zuziq noooo ten recpetik vyzera chutne, asi vyskusam, mam rada sampinony

anka72
1. okt 2010

@juli71 ja som to na sebe cítila asi po dvoch-troch týždňoch, dali sa mi lepšie zapnúť gombíky na nohaviciach, ale celkovo nič moc, ani váhovo to nebola žiadna sláva(asi 2 kg) 😠 . Naozaj super zmena-všimlo si to aj okolie- prišla po cca 6-8 týždňoch. Ale to už mi padali všetky veci-NAOZAJ PADALI! Ale to už bolo v období, keď som sa nezamýšľala nad tým, že držím nejakú diétu. Stravovanie po novom sa stalo prirodzenou súčasťou života, jediné, čo som riešila bol staro-nový šatník, pretože v starých veciach som vyzerala otrasne.

mexx
1. okt 2010

Baby, ked sa na bielkovinovy den nema kombinovat maso s mliecnymi vyrobkami a vajickami, mysli sa tym vramci celeho dna alebo v jednom jedle? 😕 Na obed som si dala chlieb s bryndzovou natierkou, a tak ci mam ostat pri mliecnych vyrobkoch cely den, alebo dam vecer maso? 😕 Mne je to fuk v podstate, tak reku ze jak sa moze... 😅

anka72
1. okt 2010

@mexx múdre knihy píšu že nie, nekombinovať jedlo v rámci jedného dňa, moja skúsenosť je taká, že je to úplne fuk 😀 , kľudne som mávala na obed mäso so šalátom a na večeru syr alebo praženicu 😵 😵 😵

cencula
1. okt 2010

ahojte baby dnes ráno ked sa sa ako obyčajne chcela napiť rannej vody (potom ide na wc a potom si dám kávu/ tak ako mi voda išla dole krkom a dotkla sa žalúdka, tak ma začal tak bolieť až som sa automaticky pokrčila a mala som slzy v očiach, doobeda som vela nepila, lebo som sa bála, potom som si dala banán a vypila kávu a bolo to v pohode, ale cítim ako ma celé doobedie aj po najedení bolí, nestalo sa to aj vám niektorej? na obed som si spravila tie vodné lievance, ale z tej celozrnnej múky je to humus, tak som si dala na obed tyčinky /o som pekná krava sprostá, ale už sa mi nechcelo variť/ a pred obedom z zjedla 2velkoé lyžice z nutely, takže dnešný den som domrvila ako sa dalo, vážiť neviem síce kedy sa budem, ale teraz na to nemám odvahu.

monikka22
1. okt 2010

ahojte ja uz po obede tiez som si spravila falosnu tressku a celkom mi to chutilo tak som si nechala saj na veceru myslim ze na prvy den sa drziiim zatial🙂) uvidime co vecer 😉

monkula
1. okt 2010

ja som dnes tiež porušila, na raňajky som mala celozrnnú žemlu s maslo ma šunkou, po včerajšom ovocnom dni, sa mi až prekrížili oči pri pohľade na jablká a manželovi tá čerstvučká žemľa tak chrumkala pod zubami..
Potom som mala výčitky, ale potom som zistila, že maslo bilkovina, šunka bielkovina, a pečivo som mala mať tak či tak k obedu, tak si nedám.. Ja bude mmať dnes kuracie prsia s baklažánom a šalátom.. baklažán mám nasolený... už sa teším

AAAa dve kilečká dole 😵

zuziq
1. okt 2010

@mexx podla pravidiel delenej stravy by sa nemalo po masa jest 4 hodiny ine jedlo a po inych bielkovinach a vajickach 3 hodiny. Takze ak nechas tento odstup, malo by to byt ok 😉

zuziq
1. okt 2010

@kubkovka podla diety pisu ze soja sa moze v skrobovy den so strukovinami, sojove platky su ale podla delenej stravy neutralne jedlo, takze teoreticky sa mozu kedykolvek 😉

juli71
1. okt 2010

@anka72 tak to cloveka ozaj potesi, ja nie som tlsta ak si pozries profil mam tam fotku z 7/2010 len mi nejako narastlo brucho na dovolenke som pribrala 3 kila ktore chcem dat za kazdu cenu dole nic viac nepotrebujem , pretoze sa citim vo veciach STRASNE narvato a to neznesiem 😠

juli71
1. okt 2010

@mexx v knihe sa pise ak mas na obed masko tak aj vecer masko ak vajicka tak vajicka aj , co tu dievcata pisali , co som registrovala 😵

anka72
1. okt 2010

@monkula super 😎 len tak ďalej... ale pozor na tie neovocné raňajky 😀

monkula
1. okt 2010

@anka72 dík... Ale naozaj sa mi až stiahol žalúdok, pri pohľade na jablká 😅 😅 😅 😀

ingridka22
1. okt 2010

ahojte 😀
@zuziq, dík za recept, vyskúšam, šampiňony mi chutia aj surové 😀 . ako robíš tarhoňu v mikrovlnke?
@anka72, aj ja chcem, aby mi padali veci 😉 . ale ešte si budem musieť na to počkať 😝
@monkula, mne tiež jablká moc nechutia a ráno už vôbec nie 😒 . najviac mi ráno vyhovuje banán, ale kyslé ovocie ee. som zvedavá na ten výber ovocia v zime 😖
už aby bol večer a piaty deň je za nami 😀 držte sa 😀

monkula
1. okt 2010

@ingridka22 ja mám jablká rada... ale nie vtedy ,keĎ musím 😀 😀

zuziq
1. okt 2010

@ingridka22 oprazim na sucho na panvici a potom hodim do sklenenej misky ( taka okruhla zapekacia) zalejem vodou cca 1,5cm nad tarhonu, trosku vegety a sup na 15 minut 😉 medzi tym sledujem, ci sa voda nevyvarila, ak treba dolejem. 15 minut je pri vykone 800kw. Ak nevies aky je vykon MV staci dat na 10 minut a potom ochutnat, ci je tarhona makka, ak bude chybat voda, staci doliat a este par minut "dovarit". Neprikryvat pocas varu!

ingridka22
1. okt 2010

@zuziq, ďakujem, už viem, čo budem papkať v nedeľu na UH deň 😀 😀 😀 . a potom ti dám vedieť, či sa tarhoňa podarila 😉 a ak si dobre spomínam, nejedla som ju už roky rokúce 😲

zuziq
1. okt 2010

@ingridka22 este som zabudla, ze ked tarhonu oprazis, tak ju nechaj vychladnut, aby sa nezlepila ked ju zalejes vodou 😉

zuzula25
1. okt 2010

babulky kde steeeee??

dalsi den za nami,ja som si vecer dala konecne jogurt a este teraz som z neho plna..co zajtra kuctite??ja si spravim asi zeleninove rizotko s kyslou uhorkou

kubkovka
1. okt 2010

@zuziq jej, dakujem za odpoved, to si ma potesila, super

kubkovka
1. okt 2010

tak a navecer som vitaminovy den porusila, ale tak co uz, odstrelit sa preto nepojdem, hrda na to nie som, ale som len clovek.....

kubkovka
1. okt 2010

@cencula no ja som to dnes tiez domrvila, ale zatial ma zaludok ani raz takto nebolel, dufam, ze ani nebude....myslis, ze to mozes mat z diety?

zuziq
1. okt 2010

ja ked vecer neviem vydrzat, tak si urobim nejaky dobry teply cajik na oklamanie zaludka... alebo idem radsej spat 😀

kubkovka
1. okt 2010

@zuziq no ja som to tiez mala v plane, ale prisiel domov manzel a skrizil mi ich.....no ale budem sa musiet polepsit, pre mna su tieto vitaminove dni kriticke, lebo ja velmi nemam rada sladke, a kedze ovocie sladke je, tak sa mi rychlo preje

zuziq
1. okt 2010

@kubkovka tak si skus dat vzdy poobede a vecer zeleninu.. mrkvu,kalerab, alebo struhane jablko s mrkvou 😉

magimary
1. okt 2010

dnes: PIATOK-piaty deň- 1.10.2010 BIELK. 😵
---------------------

ahooojte, ďalší dník za nami! 🙂
na raňajky ovocná šťava,
na obed-bryndza s chlebíkom, cotagge syr a jogurt ( 😅 )
na večeru-jogurt a tvaroh 🙂

pochutila som si... 😉 (ale ma aj dosť prehnalo 😝 😅)
@mexx (-ik), ak začneš mliečne, mala by si vytrvať pri mliečnom až do večere...
ale niektoré babule to tak vôbec nerobia a chudnú aj tak 😉

a, btv. u mňa- dve kilečká dole 🙂 😉 (vážené ešte pred "prehánkou" 😅)
pekný večer!