90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mexx
1. okt 2010

Mary, ako sa do teba zmestil cely ten obed? 😅 Ja som si dala na veceru cottage cheese s krajcom chleba a paradajku, a ledva som dojedla. Ale zato dnes som cely den mala pocit, ze som furt hladna. Prva kriza. 😅

magimary
1. okt 2010

@mexx veď ja furt hovorím, že veľa jem 😉 😎 🙂
ale v týchto kombináciach celkom dovolene a chudnúco 😵 😎 😉
takže pohodka...
no, ako? veď som od včera poobedia nič nejedla 😉

a pozor na večerný chlebík, mexx-nesmie byť 🙂 🙂

mexx
1. okt 2010

Ja viem, ze nemoze, ale same by som to nezjedla, a uz som chlebik nemala predlhansko... 😅

magimary
1. okt 2010

@mexx , jasne...v poho-reku len aby si vedela...
ale keď už si dlho nemal, tak fakt ho radšej šupnúť na ten obedík 🙂 ...
a ja, cottage v pohode aj samotný---mi chutí... 🙂

st2
1. okt 2010

@zuzula25 tak ja zajtra robim tie plnene papriky z knizky, co sa plni zemiakmy roztlacenymi s mrkvou, mnaaaam, uz teraz sa na to tesim lebo sme si to robili uz viackrat a je to dobruckeeee

zuzula25
2. okt 2010

ahojte

dnes nikto nechudne???

ja uz mam za sebou aj veceru 😅 ,hadam do rana vydrzim a strasne sa tesiim zajtra na sladkeeee 🤐

monkula
2. okt 2010

čo si varíte zajtra? ja tam mám napísané nejaké nevábne placky, no, nejako sa mi nechce pchať do seba placky v nedeľu... 😝

zibi
2. okt 2010

baby kukuricu mozem to je zelenina... na bielkovinovy den hm 😖

mexx
2. okt 2010

Ja dnes zase zemiaky, ja som taky zemiakovy typ, ze za tych 90 dni hadam ani ryzu nestihnem jest. 😀 Zemiaky by som mohla aj kazdy druhy den, tak ked je to teraz az na stvrty den, uz sa neviem dockat. 😅
Zajtra netusim, zvazovala som cestoviny, ale sak v poslednej dobe ked si predstavim cestoviny, tak mi hned zaludok vibruje, neviem preco sa mi tak znechutili. Tak ci zas urobim nejaku jednoduchu pizzu alebo co, este neviem... 😕

Tak som dnes rozmyslala, ked som zbadala Bebe keksiky, take obycajne suche, celozrnne...ze to kedy mozem jest? 😕 😅 😀
A ovocie? Moze sa len rano a cez vitaminovy den, alebo mozem pouzit ovocie hocikedy, ked chytim krizu a uz sa to neda vydrzat? 😅

magimary
2. okt 2010

dnes: SOBOTA-šiesty deň- 2.10.2010 SACH. 🙂
---------------------

pekný večer 😉 ,
dnes už máme zase odjedené... 😅
a zajtra budú asi cestovinky (korpus som si nestihla kúpiť 😝 )...
uvidíme, čo na ne, podľa toho ako budem mať chuť (mne sa našťastie neznechutili ale minule už som mala také tendencie ku koncu dietky)...

mati, mexx, bebekeksíky si môže dať zajtra na večeru-namiesto koláčikov 😉 🙂
ovocie (by sa nemalo mimo porcií, ale) ak nemôžeš vydržať, tak stále je to asi lepšie ako sa niečoho napráskať len tak od brucha... 😉 🙂

zibi
2. okt 2010

@mexx bebe keksy no neviem xi xi ale ked su celozrne tak asi v ten den uhlohydratovy ked sa jedia aj vlocky nie?
teda mozu jest
inak ja som viem o tom zeked nehccete velmi pribrat a chcete nieco sladke keks a tak..tak sa ma kupit Marina keks alebo Indianky ta klasika komacovska..alebo klubky ale tie su uz trochu mastnejsie..pporadili mi to raz vo fitku ked som civicila ..ten cvicitel xi ze sa mozu jest jasne ze v miere.. 🙂 ovocie mozes jest s prestavkami doobedu..jasne ze najlepsie je jablcko nie hrozno lebo ma vela cukru alebo banan..proste ked navladzes nakjrajat si dve jablcka..na tanierik a pojdedat ...jedno sa nejodporuca lebo sa pochyti este vacsi hlad..
baby ja ssom sa vazila a som skoro odpadla..som schudla 3kg od zaciatku diety..chcem sa zajtra odvazit ci sa mi to potvrdi a potom vam poviem na 100perc. jasne ze aj voda odisla ale som rada lebo som uz bola naliata dost vela...hm
takze zatial tolko moj monologt
zajtra k svokre na obed..mam skorby isto bude mat maso no uvidim co sa bude dat jest xi xi tak pa a drzkajte sa
ja idem do posilky este 😉

mexx
2. okt 2010

No sak zatial som sa ovladla, ale som tak nad tym uvazovala, ze ked bude kriza vacsia... Achjo, keksiky len ako sladke, to je utrpenie. 😀 Dnes som sa pristihla pri tom, ze slintam pred telkou nad nejakou dobrotou, co tam kuchtili, a zastrajala som sa, ako si dam nieco strasne dobre, ked bude po diete. 😅 😀 Niezeby som sa chystala prezierat, ale ta sloboda v tom, ze si dam v ktory den chcem, a nielen v ten urceny. 😀
Zaciatok tyzdna mi prisiel taky uplne lahky, ale teraz ma to chvilami zmaha. No, snad vydrzim... 🙂

magimary
2. okt 2010

@mexx keksík podľa mňa v pohodke 😅 veď je určite menej kalorickejší ako kus torty, či tri koláče 😉
ak si to budeš príliš odopierať-telo sa ti za to vypomstí...radšej takto regulovane, ako vôbec a potom s veľkým prešľapom... 😉

zibi
2. okt 2010

ja som bola cvicit ale som taka bola hladna ze som si spravila prazenicu je to bielkovina...lebo by som umrela od hladu..
boze vaha v posilke miukazala viac ako doma..vaha..pooomoooc co mam robit?ktoru mam brat do uvahy?hm..

magimary
2. okt 2010

@zibi tú, na ktorej sa vážiš najčastejšie 😉
bez ohľadu na rozdiely medzi rôznymi váhami, jedine "tvoja" váha ti ukáže zmeny, ktoré sa udejú 😉

zibi
2. okt 2010

@magimary no asi mas pravdu kaslem na druhe vahy xi 🙂

cencula
3. okt 2010

ahojte ja som to včera pokašlala, ale fest takto moc som zhrešila už druhý krát. hned ráno som skočila na váhu /rozrevala som sa/ a potom som si išla zobrať nohavice či som niečo schudla a našťastie som jedni zapla, tak idem dalej, ale neviem nemám síl, váha stojí a deprimuje ma to, odvážim sa o dva týždne a uvidím, vy sa pekne držkajte a majte sa pekne papa

st2
3. okt 2010

@cencula drrrrrrrrrz sa, neboj ono to pojde, uvidis, vydrzat musime vsetky, je to bol, ale o to je ten vysledok potom krajsi

mexx
3. okt 2010

Tak dnes UHD, a mam otazku - mozem si dat polievku? 😕 Alebo aspon zeleninu z nej? Ked nie, tak si urobim asi len tu pizzu, ved uvidim... 🙂
Teraz sa mi tych zvysnych 83 dni zda straaaaaaaaaasne dlhych... 😀

linda.v
3. okt 2010

Ahojte. Pri pohlade na dnesnu vahu som si vas hned vyhladala ☹
Od zajtra zacinam aj ja. Dufam, ze tych 90 dni vydrzim, lebo takto to dalej nejde...
Uz som vyskusala asi vsetko, od tabletiek az po vseliake diety........ale po pravde ja niesom ,,dietovy typ´´, ale nieco s tymi kilami uz musim robit 😒
Takze zajtra bielkoviny 🙂 Je tu niekto, kto ma zajtra bielkovinovy den? Co varite?

zuziq
3. okt 2010

@mexx urcite ano,ale zavisi od toho aku... nemal by to byt kuraci vyvar.. skus si urobit len cisto zeleninkovu napr. s cestovinkou bezvajecnou aj to je mnamka 😉
ja dnes totaaalne porusim asi vsetko... ideme na obed (oslava) k svagrinej, piekla som aj tortu, takze uz vidim, ako to dnes bude uplne v keli 😀

zuziq
3. okt 2010

@cencula takych kriz este priiiide... mna sa za posledne 2 tyzdne pohla vaha asi iba o kilo.. ale uz to nejak neriesim. Pojde to urcite pomaly ale zacinam si na tu stravu zvykat (hlavne sa snazim varit to co mam rada s dodrziavanim zasad diety) cize ani nemam pocit ze som na diete. Sladke mi uz nechyba, pecivo som nejedla viac ako mesiac a tiez mi to vobec nechyba 😉 takze nenastavuj sa na to ze drzis dietu ale skus si varit to co mas rada, len si to vzdy uprav podla diety a bude to lahsie. A neboj, rozbehne sa to, len musis vela pit! ak nepijes min. 2l tekutin denne tie kila idu dole veeeelmi velmi pomaly 😉

zuzula25
3. okt 2010

ahojte

ja si dnes spravim cestoviny,ale asi s dzemom..ja mam taku strasnu chut na ne 😅
@mexx ja si tiez planujem dnes dat trosku polievky,len cista zeleninka,bez zemiakov a dnes tusim moze byt zahustena mukou

@linda.v
vitaj medzi nami a prajem vela sil do boja s kilami 🙂 ja mam v utorok bielkovinovy a asi si dam nejake kuracie masko so zeleninkou a asi aj trosku peciva k nemu

magimary
3. okt 2010

dnes: NEDEĽA-siedmy deň- 3.10.2010 UHD. 🙂
---------------------
@mexx, presne ako vraví zuzi... ja som tiež tak jedávala 😉
no, dnes majú moji chlapi lúskovú bielu, tak ja si nebudem robiť inú a musím sa uspokojiť len s tými cestovinkami 😝 😅 ...
ale na večer už sme boli kúpiť veterníček a gaštanovú kocku 😵 😵 😵 😅

@zuziq , ja budem mať asi zajtrajších obedných ovocníčkov v keli... 🙄 😅 , dostala som pozvanie na obed, ktoré sa neodmieta, takže... 😅 😝 😵 , nebudem trapošiť niekde v reštaurácii 😅 , ale ostatné zachovám, akurát už teraz viem, že obedík bude iný ako vitamínový... (resp. tie vitamíny si v tom nájdem 😅 )

@zuzula25 , ja asi tiež s džemom 😉, tak si na teba spomeniem, že máme rovnaký obed 🙂

zuziq
3. okt 2010

@linda.v zopar tipov: napr. kuracie masko (pecene,dusene, grilovane) a kapustovy salat... zapekany karfiol/brokolica so syrom.. kuraci vyvar z prs a veeela zeleninky do toho... hraskova kremova polievka s troskou nizkotucneho mlieka. Polievka s kyslej kapusty s maskom. Skus si vybrat nieco co mas a prisposob to diete 😉

zuzula25
3. okt 2010

@zuziq vidis dobre,ze si napisala,ze cestoviny musia byt bezvajecne,to by ma ani nenapadlo

idris
3. okt 2010

Babule ja som nalomila muzicka lebo obaja priberame ako prassiatka a to ja sa snazim s tou dietkou ale nedari sa mi a samej sa mi nechcelo dodrziavat 😔 😔 😔 tak od zajtra sa vrhame do toho .. no dnes na obed mam rybu a zajtra mesko bude juuuu tesim sa

zuziq
3. okt 2010

@magimary tak si skus dat zeleninovy salat... alebo ak tak masko na prirodno so zeleninovou prilohou, Nie je to sice ovocie, ale je to fajn kombinacia a diete tak neuskodis 😉
Inak baby ak idete do restiky a davate si napr. grilovanu zeleninu, salat ci pizzu, poproste ich, aby vam tam nedavali olej navyse. A to iste pri grilovanom masa. Casto sa to robi a je to zbytocne. A v kazdej restike vam s radi urobia aj bez oleja - teda pokial to nie je "denne menu" nemala som s tym nikdy problem 😉

magimary
3. okt 2010

@zuziq , to už som raz skúsila (v minulom "kole"), keď ma drahý pozval na výročie svadby a nedopadlo to dobre... 🙄 , teraz si dám niečo dietnejšie (dúfam 😅 ), ale chutné... (minule mi to pripravil v reštike nechutne -ale to som si dala spraviť ovocný šalát -a povedala som si, že už nikdy viac 😉 )

magimary
3. okt 2010

@idris , to máš super, že budete dvaja, pôjde vám to, uvidíš! len sa držte 🙂