90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucxy
26. jún 2008

dobre ranko, aniel citam ze si n.....ta, ale nebud mozno ze si naliata vodou a islo kilo hore 🙂 baby verite na to ze ked je mesiac v splne a taketo veci, ze vtedy sa pribera, ked som chodila na pilates tak jedna zenska mi to vzdy hovorila o tom, ze kedy si mam davat pozor a tak 🙂 aniel a dolezite je ako sa citis

aniel
26. jún 2008

ani sa necítim dobre ,hned som vedela ,že som asi pribrala a na ten spln verím 😠

gucz
26. jún 2008

aniel klídek, to bude iba tá voda. Určite si po ovocí nepribrala 🙂

gucz
26. jún 2008

Aj u nás bola búrka, ževraj, ale ja som to prespala. Malá vstávala už pred šiestou, mala som čo robiť, aby som jej držala fľašu s mliekom, bola som napoli v kóme, čo by som tak spala. Taký svieži vzduch....
Už sme boli aj v obchode mojej slečne kúpiť jogurtíky, tatovi chlebík. Super prechádzka tak hneď ráno

gucz
26. jún 2008

kam ste zasa všetky zdrhli? To mám ísť fakt upratovať? mne sa nechcééééé

gucz
26. jún 2008

hmmmm, tak predsa len idem upratať

aniel
26. jún 2008

a ako bolo vonku chladno?Neviem akomám malú obliecť za chvíľu pôjdeme aj my 😨

aniel
26. jún 2008

eštééééééééééénechoď. 😒

aniel
26. jún 2008

tak asi si išla ,idem aj ja ,ale mrknem či ste tu 😉

kitaka
26. jún 2008

ahojte,dobré ránko,,,,,,,,,,no ja som uplne vyčerpaná,chytila som nejaku črevnu vyrozu,včera som celý den tyčkovala a hnačko.....mala som 39 teplotu,takže som nedala nič do ust iba vodu,,,no to som mala nácvik na vodový den,ale ešte sa ani dnes necítim v pohode,tak neviem,či nebude aj dnes len voda

aniel
26. jún 2008

no to sa máš.To budú 2-3 kilečka dolu ,ale ja tyčky nemusím 😒

kitaka
26. jún 2008

aniel....dufam,že áno,,ale, takéto chudnutie už radšej nechcem zažívať,to radšej túto našu 90-dnovku,,,,,,,a čítala som ,že sa ti vrátilo kilo,aj mne sa to tak stalo a prehrešky som nemala,tiež ma to nahnevalo

gucz
26. jún 2008

aniel malá mala tepláčky, bodyno s krátkym rukávom a tenkú mikinu na zips. Ale keď sme šli domeno, tak tú mikinu už ani nepotrebovala. kitaka je mi ľúto, že je Ti naprd, ak ešte hnačkuješ daj si normálne suchár a čierny čaj neosladený. Pomáha fakt

aniel
26. jún 2008

kitaka ja by soím teraz s tebou na 2 dni menila,lebo keď do nedelr to nebude opäť dole asi s tým praštím 😠

gucz
26. jún 2008

aniel neblázni!!!!

gucz
26. jún 2008

ja som sa akurát vážila a mám 6 kg dolu, a tiež mi to sem tam skáče, minule kilo hore, ale to som vylogala dva krčahy studeného čaju 😝

kitaka
26. jún 2008

gucz......dakujem,ale ja nemôžem na jedlo ano pozreť a aj tak čo zjem ide hned von

aniel
26. jún 2008

gucz držíš to poctivo? 😉

aniel
26. jún 2008

ja som sa snažila aspoňtento týždeň ,že celý vydržím,ale teraz som taká napálená,že neviem.A ešte aj hladná 🙄

aniel
26. jún 2008

no tak baby kde ste?Idem teda preč a neviete náhodou ako je vonku?

gucz
26. jún 2008

ja sa snažím to držať poctivo, akurát mám občas asi väčšie porcie ako sa doporučujú, napr. tých cestovín som si dala kopcom tanier, včera som si nedala 25g orieškov ale 50g, a tak. Keď som hladná, tak sa proste najem, ale nemiešam skupiny. Raz som mala kávu s mliekom a ľadom v škrobový deň. A v posledný uh deň som si dala maslové sušienky, také veľké z lídla asi tri navyše, ale strašne mi chutili. Teda dve doobeda a jednu poobede, a akoštovala som aj asi 5 takých chrumiek čo si MM kúpil. Ale inak dodržujem, akurát dnes si dám na večeru tiež chlieb s tou falošnou treskou a rajčinou. Ale mám na to desnú chuť.

gucz
26. jún 2008

aniel vydrž, vydrž!!! A keď som bola fest hladná, alebo mlsná tak som si sem tam dala kávovú lyžičku medu. Už mi chvalabohu došiel, tak už nebudem mlsať. No pôjdem spapať banán. pa

tinaa
26. jún 2008

caute vsetky, aniel, nezufaj, mne tiez vaha stoji, tusim sme aj spolu zacinali, po vcerajsom ovocnom dni mam dole cca 0,5 kg, celkovosom schudla 4,5kg ale to bolo prvy tyzden, od vtedy sa to zastavilo. A prehresky? haha jasne ze su. Vcera sme boli u kamosky, poctivo som si doma naporcovala melon, aj som ho pekne spapala na obed, ale ponukla ma zmrzlinou. No nezjedz to. Inak ja v den UH na veceru vôbec nejedavam tie kolace ani zmrzku. Tak som sa vcera tak utesovala, ved si zasluzim. Az na to ze som mala ovocny den 😠
Na veceru som si dala zeleninu ale aj trochu slanych tyciniek. Milujem ich chrustat pri telke.

No a potom sa strasnaaaaaaaaa burka, boze, v zivote som taku prietrz nezazila. S malou sme sa hrali pri sviecke asi do 2hej, lebo samozrejme ze ju tie hromy zobudili. Hotova som.

tinaa
26. jún 2008

kitaka, je mi luto, ze si chora, urcite sa ti podari nieco zhodit. Skore uzdravenie.

tak ako pise gucz, tiez nedodrzujem porcie, cestovin si dam tiez kopcovito a na veceru polovicnu davku. No a ked som mlsna, tak si jednoducho nieco zobnem.

Dnes si urobim kuracie mäsko upecene na cibulke a zeleninke a k tomu rohlik. S tou falosno utresko je to vyborny napad, môzem si ju dat na veceru, ked budem mat mäsko na obed? hmmmmm?

Idem si zacvicit, mala mi spinka, tak zatial.

tinaa
26. jún 2008

jezis co za haluz som tam napisala, falosnou treskou som chcela napisat 😀

erikas
26. jún 2008

ahojte,ja dnes ryžu a sójové nudličky s kukuricou a šťavou k tomu,ale som sa napráskala,ešte mám aj na večeru,zajtra si asi na UH spravím chlebové placky na spôsob zemiakových,to sa hádam môže čo myslíte? 😝

gucz
26. jún 2008

ja myslím že hej. A ako sa to robí? hoď pre inšpiráciu. Teraz ma napadlo, nejdú tam vajcia? ak áno, tak by sa to nemalo ☹ , ja som si dala chlebík s tou falošnou treskou, lepšie povedané, hodila som to do seba a zčemerila som sa, tak mi je nejak naprd, začína ma hlava boleť a nejak sa mi ruky trasú. Asi si zarobím iskru.

gucz
26. jún 2008

hmmm, zasa tu nikto nieje, tak prídem pozrieť večer.papa

erikas
26. jún 2008

gucz ja viem vajce tam nedám,zahustím to solamylom 😉 neviem presný postup,mám to niekde zapísané,ale starší chlieb sa namočí do vodz,vyžmýka a masa sa dochutí ako zemiaková placka-korenie,vegeta,majoránka cesnak.A pečieme buď na plechu,alebo tvarujeme malé placky a smažíme. 😝

janka_fr
26. jún 2008

ahojte kocky
ja som sem asi pred 2 tyzdnami pisala to som bola u nasich doma a ked som si vas citala tak ste ma inspirovali a kupila som si nakoniec tu knihu.
V pondelok som zacala a dnes mam za sebou vitaminovy den ale teda nejedla som ovocie ale dusenu zeleninu aj na obed aj na veceru + salat.Podla knihy by to tak mohlo byt tak neviem mozno sa mylim.Ja nevarim podla tej knihy a ani mnozstvo robim to tak podla seba od oka tak dufam ze to nie je velmi zle.Vy to presne dodrzujete??
Chcela by som sa vas este opytat ze ci neviete ako je to potom po diete,viem ze je nejake pokracovanie ale ak by som nepokracovala a zacala normalne jest ci z toho nebude nakoniec jojo efekt.Dakujem za kazdu radu a rada sa k vam pridam( lebo ja som este nikdy ziadnu dietu nedrzala,nepotrebovala som to ale teraz po porode no hrooooooza ☹ )lebo asi budem mat zajacie umysli 😒
No a co sa mi este podarilo nahovorila som aj mojho draheho na to lebo on chce zhodit 5 kg horsie je to ze tu u nas sa je ku kazdemu jedlu bageta+ vzdy syry a je to pre neho velmi tazke a na zaver este vacsinou jogurt 😝 Musim ale povedat ze sa drzi statocne tie 4 dni.