90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

twins
29. jún 2008

erikas je som si vcera predsa len dala ten banan so slahackou

twins
29. jún 2008

ahoj aniel

twins
29. jún 2008

ja mam dnes ovocna ale uz som ho pokazila hned rano

twins
29. jún 2008

jlenka neboj to zvladnes najhorsie su mozno prve tri dni kym sama seba presvedcis ze to chces vydrzat a vzdat sa dobrot ale nie je to az taky zabijak lebo mozes jest vsetko ale nekombinovat ja som dnes zlihala syn je casnik bol na svatbe obsluhovat a nechal na stole kolaciky ktore na mna volali pod zakusni ako hlas sireny neodolala som ale musela som take male zdibenky okostovat dokopi to nebol asi ani jeden zakusok ale co urobis ked pazravost je silnejsia

twins
29. jún 2008

gucz aniel nic ani vy dve ste tu neni

twins
29. jún 2008

ja som mala hroznu noc celu som nespala kvoli malej a asi aj preto som potrebovala nieco sladke na nervi

twins
29. jún 2008

tak nic papa

aniel
29. jún 2008

ja som ,ja som

aniel
29. jún 2008

asi idem variť už je veľa hodín

lucxy
29. jún 2008

ahojte baby 🙂 aniel varis varis 🙂

gucz
29. jún 2008

čauko bambulky, ja som u mojich rodičov na návšteve aj s malinkou. Raňajkovala som mandarinky z konzervy. Kúpila som si ešte ananás v konzerve, ale je tak teplo, že sa mi ani jesť nechce. Pôjdem s kamoškou poobede do Tesca pozrieť čo tam majú, takže budem mať očumovaciu prechádzku, v kľude si popozerám tovar, s MM sa to nedá, keď ideme na nákup. Super vyžitie na nedeľné popoludnie 😕 , ale čouž, do zologickej pojdeme až keď nebude tak teplo. Chceli by sme vybehnúť aspoň do Bratislavy. Ale to asi počká do konca augusta

aniel
29. jún 2008

ja už mám pomaličky navarené.RYžA zemiačky ,roštenka ,udusená zeleninka,polievočka,zeleninový šalátik. 😉

erikas
29. jún 2008

ahojte baby 😉 ja dnes bielk. deň,zjedla som filé

včerajšok ovocný mi celkom nevyšiel,poobedňajšia migréna dala zabrať,všetko išlo zo mňa von,tak sme si s kolegyňou večer o 22:00 objednali syrové cestoviny čo už,ale poviem vám,pochutila som si 😀 😀 😀

naty
29. jún 2008

Ahoj holky!! 🙂 Tak sem si to pozorně prostudovala a zítra jdu do toho....výjimečně se snad na dietu i těším, už se na sebe fakt nemůžu dívat 😔 , tak doufám, že mi moje už tak slabá vůle nepovolí a vydržím 😵 ...takže pokud mě mezi sebe vezmete, budu se tu čas od času zjevovat a...a vůbec... 😀

twins
29. jún 2008

ahoj naty tak do toho a skus vydrzat

aniel
29. jún 2008

vitaj naty medzi nami 🙂

twins
29. jún 2008

ja mam dnes ovocny ale aj tak som ho nedodrzala bola som za malou v nemocnici a este som poriadne nic nezjedla a je mi trochu aj zle

twins
29. jún 2008

jedla som len same sledkosti hned od rama sice malinko ale ovocie bolo len marhula a slivka na kolaci ale len malinko moc som toho nezjedla tak nebudem si to dnes uz kazit vymyslela som novy den zakuskovy

twins
29. jún 2008

ahoj aniel si tam

aniel
29. jún 2008

twins kludne si daj aj 2 zakuskove ked su nervy kila idu dole same 😀

tinaa
29. jún 2008

caute babulky, ste tu niekto? Dnes som mala ovocnicka, dala som si zlte meloniky.

Aniel zajtra mas aj ty 1. vodu? Jaj, dost sa obavam, ci to zvladnem. Ale ked to uz bude na nevydrzanie, tak pridem na pokec.

twins
29. jún 2008

aniel aj ja by som mala mat vodu zajtra
?

tinaa
29. jún 2008

naty vitaj, neboj, po prvom tyzdni ta to nakopne, pretoze kila pôjdu rychlo dole a to je ta najväcsia motivacia. Nikto z nas nema 100% pevnu vôlu ale aj tak ideme dalej a navzajom sa povzbudzujeme a ma to fakt velky zmysel. Tak vela stastia. 😉

twins
29. jún 2008

tak to ja asi nevydrzim mam narocny den cely den som v robote a vecer musim este za malou do nemocnice uz dnes mi bolo zle a to som trosku zhresila

tinaa
29. jún 2008

twins tak dufam ze sa podporime, lebo fakt sa toho obavam

twins
29. jún 2008

ahoj tina ty si asi na materskej vsak tak vy z anielom to urcite vydrzite

tinaa
29. jún 2008

twins co mas s malou ze je v nemocnici? ak sa môzem opytat?

twins
29. jún 2008

ja neciem mne ked bude plano ja sa budem musiet najest lebo som v robote od6 do 6 a potom este letim za malou do trnavy

twins
29. jún 2008

asi ma salmonelu

tinaa
29. jún 2008

ano som na materskej ale prave ze si myslim ze to je horsie, lebo som doma a pokusenie je velke. V praci som ja napriklad nikdy velmi nejedla, ked bolo vela roboty. Doma je to horsie.