90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

jankabambulka
14. jan 2011

inak mňa jeduje, že nikde na obvode mi nešlo dolu len na váhe -a le to bola si len voda 😀 😝 , ja by som po 10dňoch už chcela s pása 10cm čo ? 😀 😀 😝

suezana
14. jan 2011

@zibi to je recept cierneho petra 😉 Len podlej a peč asi 10 minút, nech to brble pri 180C tak som čítala. Ja som poukladala mesiačiky na malinký pekáčik. Aj som to chcela odfotiť, ale verte či nie, nestihla som, zjedla som ich ešte teplé, aj moja 5 ročná dcéra ich jedla a ovocie veľmi nemusí 😕

suezana
14. jan 2011

@jankabambulka ja som sa ani nemerala, len váhu sledujem, nechce sa mi hľadať meter 🤐 a tiež ma začína bolieť žalúdok, fuj 😝

jankabambulka
14. jan 2011

ani ja som sa nemerala ale také rifle čo mám LTT tak ani náznak povolenia, ja to nechápem, že môže EU dovoliť predávať taký pevný materiál 😀 😀 😀

suezana
14. jan 2011

@jankabambulka 😀 😀 😀 no, hlavne, že drží, lebo to by bolo zlé, keby ten nápor nevydržal 🤐 aj ja mám také rifle a viem, o čom hovorím 😝

zibi
14. jan 2011

@suezana super vyskusam 🙂

zibi
14. jan 2011

@jankabambulka no vydrz ono to pojde..a skus sa merat aspon po 30dnoch 🙂 a hlavne rano nenajedena 🙂

monkula
14. jan 2011

@jankabambulka a poriadne sa pri meraní vcucni 😀

borabora666
15. jan 2011

dobre ranko.......tak babenky a chlape...no pozeral vcera behom mojej nepritomnosti ste tu dost popsali.....ani dneska doobeda tu nebudem...idem si nakupit do lidlu zeleninky,ovocie a syry.....takze sa tu majkajte a drzte sa......na rano som stupla na vahu a 5,5kila dole,ale teraz uz fakt asi stupnem len az pondelok,lebo po ovocnom dni vzdycky mam najmenej a po bielkovinom zase naberiem nazpet ..... 😀 😀 😀

kubkovka
15. jan 2011

@borabora666 dobre ranko, aj ja som sa dnes vazila.........asi sa budem vazit len raz za dva tyzdne, po ovocnom dni a potom zas po vodovom........

kubkovka
15. jan 2011

@suezana jasne, ze zvladnes vodu, praveze ked za cely den nic nejes, tak nemas hlad, aspon teda drviva vacsina to tak mala a ja tiez..........vydrzime, ved to nie je pre nas problem a ked nie, tak nie, dame dzus alebo ovocie.....ale skusit to skusime, ci sa mylim?

suezana
15. jan 2011

@kubkovka no, keď to zvládnete vy, musím to aspoň skúsiť 😉
aj ja som sa dnes vážila, lebo som včera večer a v noci bola hrozne hladná, tak som myslela, že keď som vydržala, tak dnes bude ďalšie kilo dole a nič 😢 Takže 6.deň a stále -2kg...musím dať do toho cvičenie, mám doma stacionárny vešiak...tak asi obnovím jeho pôvodnú funkciu. Teraz papám 2 rozpučené banány - oveľa viac mi chutia ako v celosti a kávu ale aj mliečko som si dala aj cukor. Poobede pijem len čistú 😒 nejde to naraz zmeniť všetko 😉 A dnes plánujem dusené zemiaky na paprike s cesnakom a aj mm sa teší a išiel si kúpiť k tomu špekačky, že si opečie 🤐

luciaanna
15. jan 2011

Ahojte baby. 🙂
Rada by som sa k vám pridala, ak môžem. Na 90 dňovku sa chystám od pondelka, ale neviem, môžem aj keď ešte kojím? Už potrebujem niečo so sebou robiť, po pôrode mi ostalo 10kg navyše a necítim sa dobre...
Ale ak to nie je vhodná diéta pre dojčiace maminy, tak by som potom ešte počkala... ☹

kubkovka
15. jan 2011

@luciaanna no podla mna mozes, ja som ju drzala aj teraz v jeseni a kojila som, drzim teraz a este kojim.........takze by ti to nemalo ovplyvnit dojcenie

kubkovka
15. jan 2011

urobila som si tabulku, cize je aj pre tie, co zacali 3.1., aj som ju sem dala, ale je strasne malicka........

kubkovka
15. jan 2011

a robim aj tabulku, to nie je problem, len neviem ako ju sem dat..........

marianca
15. jan 2011

bré ránko dámy a pane 😉
môj synátor má dnes dva rôčiky, robila som mu takú jednoduchú tortičku so smotanou, ricotou, šľahačkou, piškótkami, mrazným ovockom, mňam a potom, že nežer 😀 😝 a aj štrúdľu jablkovo makovú..... 😝
ja budem vedieť tú diétu dodržiavať tak dôslednejšie až na jar, keď vylezie slniečko a aj špeky... 😝 a bude aj nejaké ovocko normálne teda myslím, že to nebude také umelé....

kubkovka
15. jan 2011

@marianca krásna torta, gratulujem malemu, vela zdravia, stastia, hraciek, sladkosti

borabora666
15. jan 2011

@marianca tak mu prajeme vsetko najlepsie..... 😀 😀 😀

borabora666
15. jan 2011

taaak obidek uz sa pripravuje...bude brokolicka quatro formaggi....teda mam len tri...nivu eidam a balkan...to to zkusim zapict...uvidime co z toho vyleze...😀

kubkovka
15. jan 2011

@borabora666 no ja mam pecene kura s brokolicou...........uz sa tesim....

borabora666
15. jan 2011

@kubkovka no ja jsem to prospekulovala,prolozila paradajkama,podlila smotankou a vyzera to chutne...az sa bojim ze mi to zjedia......

marianca
15. jan 2011

ďakujem baby 😵

@borabora666 nó ten tvoj obedík vyzerá chutne....aj by som si dala povedať, len mňa bolieva zo syrov žalúdok....teda teda z makkých nie len z tvrdých ementál a tak...ale nikdyy neodolám dám si kúsok a potom si nadávam, že jaká som ja krava 😝

kubkovka
15. jan 2011

@borabora666 no to znie dobre, daj foto....

kubkovka
15. jan 2011

@borabora666 ozaj, urobila som aj tabulku na celu dlzku diety, som zacala 3.1., dala som ju na vianocky aj sem, ale je to malicke, ak chces poslem ti na mail

suezana
15. jan 2011

@luciaanna vitaj 🙂 ja si myslím, že tvoje mliečko bude ešte chutnejšie, lebo budeš jesť len samé zdravé veci, veľa ovocia až ti pôjde hore krkom 😅 a nebudeš môcť piť alkohol 😉 a sú tu aj kojacie držiteľky 😉

suezana
15. jan 2011

@marianca okolo tej torty je sáček? ak áno, tak aj ja som takú malej urobila 😅 sáček som nechala a prizdobila som ho mašľou 😀
Synčekovi veľa krásnych slniečkových dní, aby maminka mohla v pokoji chudnúť 😉

marianca
15. jan 2011

@suezana joo moja teda nie sáčik, ale klasická fólia a tiež som to chcela ozdobiť mašľou, ale nejak som nestihla, chceli ju rýchlo papať, tak som sa vyprdla nato 😉 ale je to také rýchle, vďačné....a ďakujeme 😉

suezana
15. jan 2011

@marianca jáj 😉 ja som dala sáček 😝 ale viem, je to výborné a zdravé pre deti, myslím 😉
Ja som práve zjedla 3 pomaranče 🤐 neviem zjesť dva 😕 musím tri, hrozné 😀 ja ich tak ľúbim...a dala by som si aj 4. 🙄 a pred nimi som mala bujón, tak čo to má znamenať? 😠 😝

kubkovka
15. jan 2011

@suezana no asi ti chyba vitamin C 🙂