• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

23. januára 2017 
pomoooooooooooc co varit v UH den ked neni na nic chut...... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. jan 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, som tu nová a tiež chcem schudnúť. Kde nájdem tú 9 dňovú diétu ??
17. jan 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kubiiiiii,posles ju???????prosiiiiim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
@abcivana ahojky.....vitaj.....poprosila som kubkovku nech ti ju posle...ja ju mam na druhom pc.....ale musis dat email......
17. jan 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 ..dakujem :slight_smile:
@kubkovka ..no tarhoňu by som si dala len ked ja ked ju urobím tak sa jest neda :sweat_smile: ...
17. jan 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cumelila ako ju robis?ja ju robim ako ryzu...ze na troske oleja ju oprazim a ked uz niektore zacnu chytat zlatu farbu,tak podlijem vodou dam sol a vegetu a dusim,kym sa voda nevydusi.....asi na davku tarhone,davku aj pol vody....
17. jan 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky a mne pošlite na mail všetko cvičenie, čo nájdete - zumba, pilates, všetko, lebo ja to neviem stiahnuť. My sa večer s malou vyjašíme :wink: ona je taká divočina :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vítam nové tváre :slight_smile:
Tak ja mám dnes druhý ovocný deň a pristupujem k nemu úplne inak ako k tomu prvému - vtedy som sa bála, že budem hladná, tak som si kúpila džús ananásový a plno ovocia, sušené... a teraz? Som v pohode, vychutnávam si, že nemusím rozmýšľať, čo variť :sweat_smile: kúpila som si slivky a na večeru si uvarím vo vode karfiol - lebo minule som sa išla zblázniť za niečím slaným :angry: :grinning: no a dnes som si kúpila tepláky :slight_smile: Pred vianocami som mesiac behala a nekúpila som nič. Viete prečo? Lebo mohli byť akékoľvek, vo všetkých som vyzerala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dnes sa podarilo, juchúúú lebo to už tak neprevísa :zipper_mouth: :grinning:
17. jan 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana tesim sa s tebou.....a hrozne mooooc.....ked naozaj citam len pozitivne pristupy pripada mi ta dieta ovela lahsia nez na zaciatku.....no rada by som poslala,len su to velke subory a to poslat asi nejde.....neviem ako ti pomoct len skor tak,ze ti to vypalim a das mi adresu a ja ti to poslem v obalke....ako doporuceny list....co ty na to????a akoze nevies stiahnut????ked ti poradim,nepojde to????
17. jan 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 ..prvy krat som ju uvarila ako cestovinu lebo tak bolo pisane na sačku a druhy krat tak ako ty len mi zas prihorela...som sa bala doliat vodu aby nebola rozvarena a šup bola prihorena :slight_smile: no skusim ako si napisala s tou davkou a pol vody...ja som dala len tak 1cm nad ňu...
@suezana ...ja si idem stiahnut zumbu s netu ....a sušene ovocie mam aj ja rada..hlavne vecer ked musím nieco chrumkat tak aspon takto...
Baby aj mate vyskusane nejake cajiky redukcne???
17. jan 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abcivana poslem, daj mi tvoj email :wink:
17. jan 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cumelila no s cajmi ti velmi neporadim, pretoze kojim, tak velmi taketo caje nepijem.......
17. jan 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,poradte...viem zamrazit kapustu???spravila som tie kapustove fliacky,ale volako vela.....viem si to namrazit?????skor ci sa to da jest,ked sa to rozmrazi
17. jan 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cumelila ja pijem, akekolvek cajiky...ale redukcne nie.....teraz najnovsi som si kupila matovy.....ja cez zimu len na vode nevydrzim,lebo je zima,radsej nesladene caje,tak si vzdy uvarim velku krhlu a to pijem...lebo ja sa snazim pit tri litry tekutin denne
17. jan 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 zlatá si :dizzy_face: vyskúšame, ale teraz idem pre krpca do škôlky a potom mám návštevu, tak sa ozvem :dizzy_face:

K čajom, tie redukčné mi hrozne smrdia, nemôžem si pomôcť, ani rooibos mi nechutí, ja mám rada z DMka ich zelený s citrónom a zázvorom a mätový je tiež dobrý na chudnutie, lebo neutralizuje kyslosť (dúfam, že som to dobre napísala)
mne kamarátka odporučila slivky umeboshi - že sú vynikajúce pri chudnutí - je sa len polka denne a má to tiež taký účinok proti prekysleniu organizmu, a detoxikačné sú. Ešte som nekúpila, neviem, kde to u nás majú, iba na internete som pozerala....
17. jan 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 ...no matovy mam aj ja rada ale niečo tak na prečistenie...ja mam kupene tabletky s jablcneho octu a velmi mi pomahaju no stale sa to neda tak skusim nejaky cajik...a kolko sa Ti už podarilo dat dolu?a s tým mrazením ..ja som sice neskusala ale tak ked sa to da do dozy tak by to malo byt ok..ved aj v obchode som videla mrazene kapustove fliacky...vyskusaj trosku a daj vediet :wink:
17. jan 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cumelila OK,TAK JA VYZKUSAM...PRINAJHOROSOM TO VYHODIM...no ja sa budem vazit az stredu....po ovocnom dni som mala 5,5kg dole,ale potom som zas kilo pribrala cez bielkovinny den,tak uz to teraz neriesim A odvazim sa az stredu,ale tak kolem 5kil ratam...a dneska je to presne dva tyzdne od zaciatku
17. jan 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cumelila a ako ti tie tabletky pomáhajú? Lebo ja by som potrebovala niečo na zrýchlenie trávenia :stuck_out_tongue_closed_eyes: chápete :rolling_eyes:
17. jan 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. :slight_smile:
Tak ja som dnes začala, ale hneď ráno som už aj porušila :frowning2: . Baby, ako dokážete piť kávu bez mlieka a cukru?
Pre mňa je pitie rannej kávy rituál, keď ešte je kľud a ticho v byte, ale dnes som tu kávu do seba iba rýchlo vyliala, hrozná chuť....
Tak som si tam naliala aspoň trošičku mlieka, ale zvládla som ju bez cukru...
A momentálne mám pocit, že som v hypoglikémii :grinning: .
17. jan 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciaanna tak to ja porusujem kazdy den, pijem kavu s troskou mlieka, inak by den nebol pre mna dnom.....to neries..., ked ti tak chuti, tak si tak davaj, aj tak budes chudnut..... :wink:
17. jan 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciaanna baby tiez piju s cukrom a mliekom...no ja som robila ostupne,mleko som vynechala a pila len s cukrom...potom so zoparktrat skusila aj bez cukru a teraz to zvladam aj tak a prisla som jej na chut...
17. jan 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako si mam urobit salat z cinskej kapusty? POMOOOOOOOOOOOOOC
17. jan 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, čo je to čubrica ? Alebo saturejka ? :confused: Hm, a keď mám jesť pizzu, aká má byť veľká? (teda ak si ju kupujem a nepečiem)
A ešte sa chcem opýtať na šaláty....Aké si zvyknete robievať? A koľko toho šalátu sa môže zjesť? (koľko sa do nás zmestí??)
Asi smiešne otázky, ale na začiatok pomôžu.... :sweat_smile: Ďakujem.
17. jan 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte...prečo sa mi táto téma nezobrazuje vo fóre? Je to súkromná téma? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
17. jan 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciaanna ano salatu hocikolko,ved je to zelenina...nie to nieje sukroma tema
@kubkovka aj ja privitam recept...ja bysom spravila kapustu,mrku a sladkokyslu zalievku
17. jan 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 no ja som si nakoniec dala kapustu, trosku kukurice z konzervy, slakokyslu zalievku a asi lyzicu kecupu, lebo som to prehnala s octom... :grinning: ale zas ocot spaluje tuky, xi
17. jan 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciaanna no to ani ja neviem, co su to za nazvy, ale uz som ich pocula.........a salatu zjem vela vela, ale iba na zaciatku, teraz jem stale menej a menej
17. jan 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj,ani mne se to tema neukazuje v oblubenych...co sa dejej???
17. jan 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 asi zas konik blbne.......
17. jan 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciaanna v tej diéte máš napísané množstvo - na obed za hlboký tanier, na večeru polovica. Pizzu neviem, ale tiež sa mi zdá, že je tam napísané....skús prečítať recepty. Lebo tam máš aj také, že napr. orechov 6 kúskov(myslím) , šálku drobného ovocia na raňajky a tak. A za tú kávu sa netráp, ja robím ako kedy, napr. dnes bez mlieka a trocha cukru, ale napr. poobede vždy len bez mlieka, ale ráno zvyknem s mliekom.
17. jan 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana na pizzu tam nie je mnozstvo, som si prestudovala celu knihu kvoli tomu uz niekolko raz a nic som nenasla....je tam recept na cesto, tak asi myslia celu........ja jem kym vladzem..........ale celu som naraz teda nikdy nezjedla :grinning: :grinning: :grinning:
17. jan 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ma teraz napadlo, je to podľa inej diéty, ale zíde sa: Tam sa radí, že musíš počúvať ten signál, že ti žalúdok povie dosť (určite viete, o čom hovorím :wink: ) a vtedy prestať a nie, že však mám už len 3 lyžice., lebo že práve tým sa naťahuje žalúdok :stuck_out_tongue_closed_eyes: pre mňa je to ťažké, ale možno niekomu to pomôže :wink:
17. jan 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok