90-dňová dieta II. Pokračujeme...

Tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂
abcivana
17. jan 2011
Ahoj bora, môj mail je ivana@abcdeti.sk a moc ďakujem za ochotu!
Ivana
kubkovka
17. jan 2011
@abcivana poslane 😉
suezana
17. jan 2011
no, ja som dnes mala ovocný deň a na večeru som si uvarila karfiol v poriadne slanej vode a veeeľmi mi zapasovalo, teraz pijem mätový čaj, ste ma inšpirovali 😃
...a to som mala návštevu, ponúkla som pečenými jabĺčkami - chutili x-) a potom čipsy a dezert - ten sa našťastie dojedol 😃 a čipsy som rýchlo schovala, dobrá som 😎 Takže dnes bez prehrešku, aj káva bez mlieka. Wau!
lubikaf
17. jan 2011
ahojte, tak ja som sa dnes rano vazila, lebo sak po ovocnom dni, a mam dole presne 1,3kg 😉 takze moja momentalna vaha je 70,2kg 😉
dnes som jedla masko so zemlou celozrnnou a zeleninkou, len takou surovou nakrajanou a vecer som zjedla jogurt. aj ked by sa nemali miesat maso s mliecnymi, ale bol uz dva dni otvoreny v chladnicke, tak som sa bala, ze sa pokazi :-N

@luciaanna ja tiez pijem kavu s mliekom, ale bez cukru. ja si kavu uz vela rokov nesladim. a tvoja mala spava dokedy prosim ta, ked si rano vychutnavas ticho v byte? to som ja nemala uz rok a pol 😃 😃
adamko05
17. jan 2011
ahojte
len vas zdravím
som zradkyna, nechudnem.. čo už.. neni teraz energia... dost zmeny v živote, tak neni čas.... ale možno zas niekedy
tak vam držím palce, nech vam to ide podla vašich predstav 😉 😉
kubkovka
17. jan 2011
@adamko05 ahoj, no ved chudnutie nie je v zivote to najdolezitejsie........tak dufam, ze zmeny su k lepsiemu
oriesok
17. jan 2011
ahojte.. aj ja by som chcela konečne schudnúť.. viete mi poradiť tú 90 dňovú diétu?
kubkovka
17. jan 2011
@oriesok ahoj, ak mi posles mail, poslem ti zaklady
oriesok
17. jan 2011
môj mail je z.tomova@centrum.sk
vy už ako dlho praktizujete túto diétu? príp. koľko sa vám podarilo schudnúť?
suezana
17. jan 2011
@oriesok ahoj, ja dnes 8.deň a 2,5kg dole 🙂 a je to len vďaka týmto babám 😉
ivella
17. jan 2011
@adamko05 cauko...ja chudnem,,,zase 😉 pamatas ma?
mam za sebou siesty den,uplne v pohode :-N :-N
suezana,gratulko ku neprehreskom 😃 😃
lubi,vidis,ze sa kilecka pohli,len tak dalej x-) x-)
oriesok
17. jan 2011
@suezana waw paráda..
a aké máte ciele?
kubkovka
17. jan 2011
@suezana nie, to si dokazala hlavne ty a tvoja pevna vola.......
kubkovka
17. jan 2011
@oriesok poslane
oriesok
17. jan 2011
@kubkovka ďakujem 😉 dúfam, že budem mať pevnú vôľu.. :-N
kubkovka
17. jan 2011
@oriesok ziadne, ze dufam, ono pevnu volu uz mas........ 😉
suezana
17. jan 2011
@kubkovka ja som sa len prišla informovať, len tak, ale neverila som na diéty, ani na seba ]-( a vy ste ma doslova sem stiahli 😃 a ja prekypujem optimizmom 😃
@oriesok začala som na váhe 74 a chcem svojich 60 toľko som mala 5 rokov a aj po pôrode som pekne schudla, až keď mala dcéra 2 roky, začala som priberať až :-x
suezana
17. jan 2011
@oriesok a ty si na tom ako?
suezana
17. jan 2011
Vidím, že máš malé bábätko a vo fotoblogu vyzeráš štíhla =-)
@oriesok
oriesok
17. jan 2011
@kubkovka vďaka za podporu 😉
@suezana ja mám cca 68,5 a chcela by som min. na tých 60kg.. to len do tváre vyzerám.. ale na bruchu mám pneumatiky ]-(
kubkovka
17. jan 2011
@oriesok nie je to vobec tazke, par dni mozno tazsich, ale hladom trpiet nebudes 🙂
oriesok
17. jan 2011
@kubkovka dúfam :-N ty už máš ako dlho túto diétu?
kubkovka
17. jan 2011
@oriesok no dnes dva tyzdne, ale ubytok vahy budem vediet az pozajtra..........nie je dobre sa kazdy den vazit, ja sa budem tak raz za dva tyzdne.
oriesok
17. jan 2011
@kubkovka prvé dni budú určite ťažké.. :-N
kubkovka
17. jan 2011
@oriesok ale ani nie, bielkoviny si das nejake kur. prsia alebo stehno alebo syr s kopou zeleniny a celozrnnym rozkom, a vyvar a na veceru polovicnu porciu masa bez peciva
suezana
17. jan 2011
@oriesok prvé dva dni boli úplne ľahké, sama to nechápem =-) dokonca sa mohlo zjesť pečivo a vôbec som to nepotrebovala. Vlastne už 8 dní som pečivo nejedla, len pri prvom ovocnom som podvečer zhrešila a 2x som zahryzla :-x a hrooozne pomohlo 😃
kubkovka
17. jan 2011
@suezana no ja som tiez mala pecivo iba raz........ale v bielkovinovy den
suezana
17. jan 2011
Odchádzam do večných lovíšť, majte sa 🙂
celi
17. jan 2011
Ahojte, tak som dnes začala...štartovacia váha 74 kg 😞 ...chcem 60, tak dúfam, že sa mi to podarí...
suezana
17. jan 2011
Tak moment...

@celi to sú presne moje údaje - takže to je výzva, držím palce 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli