• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

30. júna 2017 
@suezana ja to citim podobne.....nejak som s tym zmierena.....ale to je dobre nie...lepsie ako sa stale trapit ze nemozem to,alebo ono,takto sa to lepsie dodrzuje......a hlavne to ze mam okolo seba fajn baby ktore ma drzia
19. jan 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 áno, to som tým chcela napísať, že je to fajn :dizzy_face:
19. jan 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím, kedy sa môže cornfleks či ako sa to píše? mohla by som napr- vyprážaný kurací rezen obalený v cornfle. lebo milujem to na kari a už sa mi to nedí vydržať.. alebo môžem kari omáčku(ide tam mlieko) s kuracím rezňom
19. jan 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankabambulka mlieko a mäso v kope nie :frowning2: a vyprážanie tiež nie :frowning2:
moja zlatá :grinning:
19. jan 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankabambulka aaký máš deň? to chceš ešte teraz niečo papať, či na zajtra vymýšľaš?
19. jan 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie kornflaksy, ak ich berieme ako obilovinu, tak uhľohydráty, už sme to spomínali, ale na nič iné sme asi neprišli :confused: alebo....
19. jan 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ano UH je cornflakes.....a ked uz tak radsi zmiesaj maso s mliekom ako s cornflakesom,ked si myslis ze to uz nevydrzis...ved podla delenej stravy sa moze dokopy maso s mliekom,tak si myslim,ze je to mensoe zlo ako cornflakes k tomu masku
19. jan 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankabambulka možno ti ten jablčný ocot a spol. tak trávi, preto si hladná...
19. jan 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki babenky ĎAKUJEM MOOOC
nie zajtra mám štvorku deň ale už 2 či 4deň ma máta kari omajda a rezeň v lupienkoch - teda ak nemyslím na to , že slintám po zemiakových lupienkoch to mi asi najviac chýba :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jan 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankabambulka tak si na škrobový deň upeč zemiaky nakrájané na čipsy a riadne osoľ ! Lebo keď to tvoje telo pýta, daj mu to, ale v zdravšej forme, lebo budeš na to stále myslieť...
19. jan 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ĎAKUJEM urobííííííííííím tešíííííííííííím sa
19. jan 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana mnaaaam,tie pecene zemiaky si dam mozno zajtra aj ja a na to drbne troska cesnaku.....
19. jan 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. jan 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nic babulky...nebo spis babulko,dnes to balim...jdu do postele a jdu koukat na ritual,lebo som spala cez den dve hodiny,tak teraz mozem pozerat....
19. jan 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčence nové (novšie ako ja :wink: ) ako vám to ide? Nič nepíšete.... :confused:
20. jan 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oriesok
@marianka0101
@luciaanna a ostatné ozvite sa :wink:
20. jan 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. jan 2011 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Toto som práve čítala z knihy CHudnutie v spánku :
@jankabambulka

Milovníci musli, zbystrite pozornosť! Pri inzulínovo delenej strave môžete svoje obvyklé dávky musli dokonca aj zvýšiť. Jediné obmedzenie: Mlieko a mliečne výrobky, ktorými ich zalievate, musíte nahradiť pomarančovou šťavou, sójovým mliekom, sójovým jogurtom ( no my asi nie :confused: )... patria sem aj kukuričné vločky (to sú asi cornfleksy)...my asi len tou šťavou :wink:

20. jan 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďalšia zaujímavosť: Pozor na tekutý cukor. Mimoriadne nevhodný je taký cukor, ktorý sa dá piť - napríklad v ovocnej šťave, ovocnom nektáre, sladkých strekoch, limonádach alebo sladených mliečnych či srvátkových nápojoch. Cukor v tejto forme takmer zaplaví tenké črevo, z tade sa rýchlo dostane do krvi a v pankrease vyvolá rozsiahle vyplavenie inzulínu.
Marmeláda na chlebe, či šťava alebo ovocná príloha k musli - to je v poriadku, pretože obilniny spomaľujú vyprázdňovanie žalúdka.... :confused: :confused: :confused:
20. jan 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka ahoj, tak ako sa ti dari opat si sa dala na to , vidim , ze tu davas rady , co jest super, mne to ide vsetko do toho brucha, rozmyslam nad liposukciou, cvicenie ma nebavy/ brusaky/ a to vela nejem
20. jan 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ja som tu, len nemám dnes moc času. Večer si vás prečítam. U mňa ide všetko ako má, včera som mala tie strapačky a na večeru osie hniezdo s kúskom čokolády. Dnes mám ovocný deň no som výnimočne dosť hladná tak to dnes bude asi ťažšie, ale vydržím.
20. jan 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
ja mám dnes ovocný deň, zatiaľ v pohode, uvidíme, čo poobede a večer...
zajtra ráno na váhu :wink: , som zvedavá, či sa niečo pohlo...aj keď iba 4-tý deň...
20. jan 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana :slight_smile: ..AHOJTE..ved ja nejak pri tej malej ani nestíham odpisovat ale idem vas dočítať...ja sa zatial držim :grinning: ..dnes mam ovocný deň tak zajtra skontrolujem váhu a napisem...no neviem ako to vydržím lebo včera som mala len 2 cestovinove polievky tak hadam vydržim...ale včera som už dostala prve pochvaly tak som bola horenos :zipper_mouth:
20. jan 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juli71 ahoj, no teraz je to o 1000 % lepsie ako minule, asi to nebolo vtedy dobre obdobie na chudnutie........teraz ja to fajn
20. jan 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani som Vas radšej nemala čítať dozadu :grinning: ...ŽE tiramisu,pizza,langoše pagače... :frowning2: ...no idem si ja jabka nakrajať :dizzy_face:
20. jan 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cumelila no gratulujem, to je super, ze uz si to ludia zacinaju vsimat, len tak dalej
20. jan 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cumelila ak budes hladna, sprav si zeleninovu polievku, to zasyti a je to nieco teple do zaludka
20. jan 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka ..ďakujem a pozerám,źe sme s jedného mesta :slight_smile:
20. jan 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka ako to myslis v com ?
20. jan 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cumelila no ja som nie celkom z PD.......a nemas zaco, ja to viem podla seba, som si urobila kapustnicu, ma 8x precistilo :grinning:
20. jan 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok