• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

29. marca 2017 
@borabora666 práve som si odšťavila mrkvu, jablko a hrušku, vypila a potom kukám na tú dužinu, že to je škoda vyhodiť, tak som to zaliala grepovým džúsom a zjedla :confounded: :grinning: no ideálne raňajky :sunglasses:
31. jan 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana svietiace hviezdy? myslis tie fosforujuce?
31. jan 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka áno :wink: dostali sme aj také farebné, ale my máme :unamused:
31. jan 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sa dnes odvážila :zipper_mouth: tých 5 kíl je dole :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj trošku gramov ešte :wink: neublížilo mi, že som vynechala 1 ovocný deň a mala 2 bielkovinové za sebou a aj tortu k tomu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
31. jan 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no ty mas chute, ti poviem
31. jan 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no to je super, ze vaha sa nedviha, to znamena, ze organizmus sa uz preorientuvava na nove pravidla

a nie, nemame take svietiace
31. jan 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,
dnes mate vodovy, vsetkym drzim palecky, aby vsetko dobre dopadlo, hlavne aby ste sa citili v pohode :wink:

Ja dnes vitaminy, ale vikend bol hroza, dost som zhresila, same navstevy, tak som si parkrat uchmatla nejaku chutovku, ale neva idem bojovat dalej :angry:
31. jan 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvuska dakujem, budem potrebovat vela prace, aby som nemyslela na jedlo, a tej mam vyse hlavy, ale tak aj tak som hladnaaaaaaaaa, ale uz to zahanam vodou
31. jan 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka :slight_smile: zvladnes bude dobre, mysli na zajtrajsie vazenie :dizzy_face: , ako sa bude tesit :dizzy_face:
31. jan 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvuska no pokusim sa to zvladnut.......no zajtrajsie vazenie nebude nic moc, kedze mam menzes a som jak balon, ale tak vodu zvladnem, s vami urcite
31. jan 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka ale urcite bude nieco dole, ale ked menej ako predpoklad, ale aj to potesi nie, :slight_smile: utekam si kupit dzusik na prezitie, a potom pridem este podporit :dizzy_face: drzkaj sa pa
31. jan 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvuska dakujem, daj si aj za mna.....
31. jan 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka co moja spolubojovnicka???:grinning: ako sa citis???ja nastastie este krizu nemam......ale doobeda kedze som bola prec som moc nepiula...idem si dat vodickuuuuuuuuuuuuuuuuuu a este ani veci z nakupu nemam vybalene....rychlo som prisla kuknut ako to vsetky zvladame
31. jan 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 nouz dobre, 1,5 l vody v sebe........a maleho na sebe :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak som na naas hrda......
31. jan 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 len je mi strasna zima, este aj na nos........skoda, ze nemozeme caj :frowning2:
31. jan 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka to z tej vody...cim viac pijes,vetsia zima
aspon ja to tak mam normalne
31. jan 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 no to do vecera zamrznem a ty ako sa citis?
31. jan 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka ja som celkom v pohode...dakujem......mam to stale opuchnute,no neboli to nastastie......a po antibiotikach mi bolo rano zle troska,ale to do polhodinky preslo,dalsie beru az o piatej vecer,tak to hadam prezijem ten dnesok
31. jan 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 no aspon ze ta to neboli......a ja varim, vytiahla som aj klobasku do toho, vies ako trpiiiiiiiim
31. jan 2011 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka juuuuuj,to ti verim......ale vydrz prtka vydrz...zajtra si das......urco....:slight_smile:
31. jan 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 no musim vydrzat, lebo ja som ako ty s cokoladou, dala by som si len kusok a zozeriem vsetku :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby vodníčky :slight_smile: , držte sa! Od rána silno držím palce, obe máte môj obdiv a myslím si, že to určite zvládnete :slight_smile: :slight_smile: .
31. jan 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka nemôže sa čaj? :confused:
31. jan 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciaanna vdaka, podporu potrebujeme, teda aspon ja urcite
@suezana nie, iba voda
lalalalalalalalalalalalala....kubiii skladam pradlo.....posli mi do ip tvoji adresu,jak mi odpuchne papula,tak to behom zajtrajska alebo pozajtrajska posielam.....
31. jan 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 poslala, dakujem..........mne tu vonia jedlo, budem musiet asi ujst niekam von
31. jan 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, držím dnešným vodníčkam palce a už sa neviem dočkať, až sem zajtra hodíte, koľky kg máte dole :slight_smile: Ja mám vodný v nedeľu a takto v pondelok ráno sa vážim, už sa veľmi teším. Včera som dala prať veci, čo som nosila, keď som mala tak 62 kg, nechce sa mi veriť, že som to niekedy mala na sebe, ani by ste neverili, ako ma to povzbudilo. Musím ísť na 100%
31. jan 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka0101 perfektné odhodlanie :slight_smile: a koľko máš teraz? ja mám kedy vodný deň? Začala som 10.1. takže v pondelok o týždeň mám vodový deň - čiže ty si len o deň skôr začala držať?
31. jan 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok