90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

wedma
2. feb 2011

borabora666 ...nemám pocit, žeby som niekoho presviedčala🙂

Napísala som tu len svoj názor a svoje vlastné skúsenosti, ktoré sa mi osvedčili a osvedčujú... Predsa len každému sa hodí to, čo jemu vyhovuje.

Priznávam, že veľmi by som sa divila, keby ste si nechceli vyskúšať to, čo momentálne viaceré skúšate /90-dňová diéta/. Všetkým Vám fandím aj obdivujem, určite ste všetky skvelé a fajn!!! ...Osobne Vám všetkým prajem veľa šťastia a držím palčeky, pretože viem čo Vás všetky čaká🙂)

Pripájam aj niečo malé a múdre na povzbudenie... ale toto nie je z mojej hlavy🙂)
"Najväčším víťazstvom človeka je, keď prekoná sám seba."
😎

borabora666
2. feb 2011

@wedma no ved ani ja som to nemyslela zle na tebe....ja len,som ti chcela napisat svoj nazor....mozno keby som sa trapila,alebo mi stala vaha tak jasne,ze skusim volaco ine....no zatial som spokojna s tym co mam,tak preto som tak pisala....viem,ze som napriklad po mojich zkusenostiach s delenou stravou doporucila prave delenu kamaradce...no drzi ju od leta a nepohlo to s nou.....takze kazdemu naozaj sedi nieco ine....
a to mudro.....naozaj to sedi.....😀
tak dufam,ze to co som pisala neberies v zlom.....nemyslela som to tak...

wedma
2. feb 2011

borabora666 ....všetko je v poriadku, ani ma nenapadlo myslieť si niečo iné🙂 😉

dietgirl
2. feb 2011

@perla200 jeej tak drzim palce

@suezana tak to ti v dobrom zavidim, ze mas pod 70 Kg a na kolko ides?

borabora666
2. feb 2011

@wedma to som rada.....ale dam tvoj email kamaradke do ciech ak mozem.....velmi sa trapi a kila ji dole neidu a to je ovela zdravsie ako ja,kopu zeleniny...hlavne cez leto

suezana
2. feb 2011

@dietgirl na mojich 60 pri výške 163, ale tak cca 😉

ingridka22
2. feb 2011

dievčatá, ste tu toho popísali 😀 @kubkovka, mala si pekný obedík 😵 nabudúce vyskúšam... @perla200, tak ako po rizote? ja som k nemu na obed zožrala aj pol pohára čalamády, to som asi prehnala, čo? 😔 😝 teraz som sa vrátila z mesta, tak si idem dať kafčo a porozmýšľam, čo budem jesť zajtra. chcela by som upiecť bábovku, ale tú ochutnám až večer, a na obed ešte neviem čo... cestoviny, ale s čím??? a zatiaľ bez prehrešku, deň číslo 2 pomaly končí, ešte 88 😀 😀 😀

wedma
2. feb 2011

@borabora666 ... si milá, ďakujem Ti🙂 ...ale môj email daj kamoške len vtedy, keď to naozaj tak vo svojom vnútri cítiš. Podľa toho čo píšeš o kamoške, tak mám pocit, že sa nemá rada a jej problém môže mať skôr iné pozadie.

dietgirl
2. feb 2011

@suezana ja mam 174 cm , neviem kolko mam vazit-mne su tie vypocty BMI divne, mala by som vazit 63 az 67 kg 😅 to akoze nie ju mozne. Pod 70 kg ma telo nepusti!

Baby bryndzove halusky v diete nemozme ? 😀 srandujem 🙂

perla200
2. feb 2011

@ingridka22 v pohode som ....ako navalala som sa ako prasiatko🙂 a tiež kopec kapustového šalátu k tomu....okolo 18.h budem večerať....zajtra urobím špagety s paradajkovo sampinonovou omáčkou....iba to hodím na olivový olej a trosku cibulky a dam pretlak a sampinony trosku oregana, cukru a soli....thats all....
hej presne mame to ingridka za 88🙂)))) ako na vojne🙂
@suezana aj ja chcem ist na 60kg alebo ajmenej, mam 68kg....

borabora666
2. feb 2011

@wedma vecer ti napisem ip.....ked mozem...toto nesuvisi s 90 dnovkou,tak to nebudem tu pisat,ale v istom slova zmysle mas pravdu....
teraz idem sa venovat kupaniu deti😀

wedma
2. feb 2011

@borabora666

príjemné kúpanie🙂 ... a kľudne mi napíš do emailu, keby som tu nebola. Odpoviem Ti, ale asi najskôr až zajtra.
Maj pekný zvyšok dňa🙂

perla200
2. feb 2011

@borabora666 a to už kúpete tak skoro?

ingridka22
2. feb 2011

@perla200, veď práve, tiež som sa natlačila ako prasiatko, až sa hanbím 😔 ja si robievam podobnú omáčku na špagety, akurát používam tie lúpané paradajky z plechovky, niekedy pridám cesnak, inokedy bazalku... ale mňa obchádzajú nejaké sladké chute 😵 tak si dám s makom ... alebo s grankom??? 😀 čo by som ja dala za tvojich 68 kg, aaach... to je ešte veeeľmi ďaleko... tak len nech sa nám darí 😉

wedma
2. feb 2011

@dietgirl

Buď pokojná... ja keď som vyzerala ako afgánsky chrt /t.zn., veľmi chudý pes/ tak som nikdy nemala menej ako 71-73 kg... pri výške 166cm.
Keď som mala 56-59 kg, tak som vyzerala ako z Buchenwaldu a každý si myslel že som asi onkologicky chorá:-
)
Preto kašli na BMI... máš asi pevnejšiu stavbu kostí. Ostaň sama sebou, maj sa rada a také vtákoviny, ako je BMI nerieš! ....keď Ti môžem poradiť🙂)

perla200
2. feb 2011

@dietgirl ja si to ani nerátam mne by ani tabulka na BMI nestačila 😀 😀 😀 😀 hlavne ked som isla rodit🙂)) čo už....

dietgirl
2. feb 2011

@perla200 😀 si funny, ale aspon si nabrala pri porode, ja nemam deti a je so mna fasirka 🙂
@wedma mozes poradit, vsak ja ani neviem mat 63 kg ,. to by som uz stratila aj moje prsia, ktore chlapy zboznuju - ha ha 😀

perla200
2. feb 2011

@dietgirl vidís mas to čo ja nemam - prsia🙂))) tak môžes byt happy.... 😝

dietgirl
2. feb 2011

@perla200 ako pozeram na fotke -tak ty co chces chudnut-vsaka fasa vyzeras!!!

dietgirl
2. feb 2011

@perla200 no na to som hrda 😀 aspon tym ma obdarila matka priroda 🙂 , ale keby mi netrcalo z inych partii tela bolo by pecka. Verim , ze teba v niecom inom- sexi zadok, pritazlive oci, kazdy ma nieco -tajnu zbran na mozov- hovorim o zozvnajsku. Na fotke vyzeras super!!!!

wedma
2. feb 2011

@dietgirl presne tak...🙂)

napadol ma teraz jeden vtip v súvislosti s prsiami. Ale nemyslím tým Tvoje, ani svoje... 🙂

Babička s vnúčikom sú pri mori, na pláži... babička leží pod slnečníkom a číta a malý vnúčik si z piesku niečo stavia.
Keď vnúčika už ten piesok omrzí, tak sa opýta babky:
- Babííí.... a mohol by som sa hrať s tvojimi prsiami?
Babička sa prekvapene poobzerá okolo a po chvíli váhania vnúčikovi povie:
- Samozrejme, vnúčik môj, môžeš! .... ale nechoď s nimi ďaleko🙂

dietgirl
2. feb 2011

@wedma 😀 😀 😀 😀

perla200
2. feb 2011

@wedma 😀 😀 😀 😀
@dietgirl no jasné mam taký zadok že až.....ved sa hovorí že aj velká r.t vie očarit🙂))) no to sa ti len zdá som ako rozkysnutá buchta....líca mam také ako bobor, riť ani nehovorím a brucho - mam pocit že som v piatom mesiaci🙂

suezana
2. feb 2011

@perla200 mne keď sa bratranec smial, že mám veľkú riť, tak starká mi poradila, že mám na to povedať: aj veľká riť vie očariť 😝 tak som sa tešila, ako mu to natriem, keď sa mi zas bude smiať 😝 Somozrejme prišla tá chvíľa a ja hrdinsky vyriekla ono čarovné zaklínadlo 😎 ale on sa vynašiel ☹ : Len kopať, kopať ako do zlatej bane! 😝 no čo na to povedať ☹ 😀 😀 😀 teraz je z neho kňaz a ja som ho mala a aj mám hrozne rada 😵 ale pubertu sme mali ťažkú 🤐

perla200
2. feb 2011

@suezana tak si mu mala povedat nech sa ide z toho vyspovedat 😀 😀 😀

suezana
2. feb 2011

@wedma dobrý vtip 😀
A nemôžeš sem hodiť nejaké rady? Ja si beriem, čo mi vyhovuje 😉 a robila som malej palacinky ☹ ☹ ☹ to je utrpenie 🤐 a BMI som si nerátala, viem ako som vyzerala, keď som mala 60 a chcem ich späť.

suezana
2. feb 2011

@perla200 joj, on si to vychutnával, že ma trápil 😝 a ja som za ním behala ako taký psík 😀

wedma
2. feb 2011

@suezana

bratrancovi by som v taký čas povedala.... a motyku a krompáč máš??? ... pretože máš pravdu, naozaj v tej "bani" je ukrytý poklad zlatýý a keby si ty vedel aj koľký majetok v nej je🙂)) ...nesmieš sa dať a ani na chvíľu zaváhať... nauč sa milovať svoju riť...nájdi v nej, alebo lepšie povedané na nej niečo skutočne krásne a vychádzaj z toho.... lebo tak, ako ju budeš vnímať Ty, tak ju budú aj Teba ako osobnosť vnímať iní🙂

perla200
2. feb 2011

@wedma presne ako píses....ja ked som bola "chudá" tak som sa celkom lúbila....teraz sa nelúbim a je to len moja chyba:(

wedma
2. feb 2011

@perla200

presne, presne.... všetko sa odohráva v našej hlave....tam vysielaš impulz... ale niekedy musíš telu aj pomôcť...