• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

21. novembra 2016 
@suezana no presne ta zmena, ze volakedy by som zjedla celu klobasku na posedenie, teraz si dam max. koliecko a aj to fakt ked uz slintam
3. feb 2011 o 07:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:
takže duchovný podtón je: keď telo pýta, daj mu, ale len okoštovať :wink: :sunglasses: nech si nezvyká :grinning:
Ja chorá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zdá sa, že to zvládnem aj bez lekára, len s proplisom... ale neodolala som - po ovocnom dni, mám ďalšie kilo dole :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. feb 2011 o 07:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@suezana no super, to je uzasne, gratulujem, aspon mas lepsi den, aj ked si chora.........
3. feb 2011 o 07:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
môj včerajší nákup
3. feb 2011 o 08:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievčatá dnes je NOV... a kto dnes vydrží celý deň len o pitnom režime /čistá voda, nesladený čaj, 100% ovocné, alebo zeleninové šťavy/ ... môže trvale zhodiť od 1-3 kg!!!

Pripájam niečo na dobrú náladu.

Stretnú sa dvaja kamaráti. Jeden podáva druhému svadobné oznámenie s pozvánkou ku svadobnému stolu.
Ten prvý sa začudovane opýta: - Čo sa stalo, že sa nakoniec predsa len ženíš? Veď pred mesiacom si chcel zrušiť zásnuby.
- No to som naozaj chcel, hovorí ten druhý kamarát - ale zistil som, že sa oženiť musím.
- Tak to je pekné od Teba, že si taký zodpovedný. A kedy sa to má narodiť?
- Ale Ty si ma zle pochopil. Nežením sa preto, že čakáme dieťa, ale moja snúbenica tak pribrala, že nemôže stiahnuť z prsta snubný prsteň!
:slight_smile: :wink: :sunglasses: :grinning: :slight_smile:
3. feb 2011 o 08:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@wedma dokelu a včera nebol nov? ja som včera mala ovocnozeleninový deň :stuck_out_tongue_closed_eyes: prosím ťa, čo je v nedeľu a pondelok? :confused:
3. feb 2011 o 08:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@wedma no pekne, a nemoze byt nov zajtra?
3. feb 2011 o 08:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko,
@suezana ty ako myslís že každý tretí den bude NOV?:slight_smile:)))))))))))))) ale nie mohol by byt hlavne ked by bol vodný den ktovie čo by to spravilo s organizmom.....
tak ja vstávam - octvová voda pomaly vypitá a na obedc estoviny s paradajkovou omáčkou
3. feb 2011 o 09:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kubkovka
@suezana

No, prosím pekne!!!
Tak Vy si myslíte dievčatá, že ja mám schopnosť ovplyvňovať mesiac a zákonitosti prírody??? :grinning:

Lunárny kalendár poznáte?
Ak nie, tak Vám odporúčam, kúpte si ho. Bude Vám verným pomocníkom každý deň a vo všetkom. :slight_smile:
3. feb 2011 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@perla200 no a bolo by fajn, keby je nov aspon tri dni, nie?
3. feb 2011 o 09:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@wedma no ja teda nepoznam, a tam je napisane ako a kedy nas mesiac ovplyvnuje?
3. feb 2011 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@suezana

pozri sa na tento link. Tu sa dozvieš všetko, čo potrebuješ vedieť a na čo sa pýtaš:

http://www.zverokruh.sk/lunarny-kalendar-uvod/
3. feb 2011 o 09:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kubkovka

Mesiac nás ovplyvňuje každý deň, po celý život. Je to tak už od pradávnych čias. Naši predkovia sa podľa mesiaca riadili celý život.

http://www.zverokruh.sk/lunarny-kalendar-uvod/
3. feb 2011 o 09:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@wedma dakujem, precitam..........
3. feb 2011 o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@wedma ďakujem, ja to sledujem v nejakom časopise, ale neprikladám tomu nejaký význam, najviac ma zaujalo, že sa v určitom čase neodporúča trhať zuby a operácie...
Kubi, no presne, keby bol nov 3-4 dni, tak si každá prídeme na svoje :sunglasses:
A viete, čo ma napadlo? Nabudúce, ak náhodou budem držať túto diétu, tak začnem tak, aby mi vodový deň vyšiel na NOV :wink: ale teda verím, že druhé kolo nebude, iba udržiavacie :wink: a tam by som si to mohla raz za čas prispôsobiť, lebo aj vtedy sa ešte odporúča občas dať ovocie :wink:
3. feb 2011 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Moje detoxikačné raňajky :slight_smile: keď som to robila, bola som si istá, že bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bolo to výborné :dizzy_face:
3. feb 2011 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
5mrkiev, 1 petržlen, 1 cvikla a 1jablko
3. feb 2011 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@suezana ty mas dnes bielkoviny?
3. feb 2011 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@perla200 áno na obed. Plánujem údený syr :zipper_mouth: so zeleninou, mám domáci, ovčí :dizzy_face: a hrianku s cesnakom, nech zabije bacile a potom ideme na zápis do školy, tak zabijem prítomných :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. feb 2011 o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@suezana no veru, skoda ze nam to vedma nenapisala pred zaciatkom diety
3. feb 2011 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@suezana krasne to vyzera, inak ty mas fakt super hlasky,, ze zabijes ostatnych...........by som si to aj urobila, ale nemam cviklu
3. feb 2011 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kubkovka no pôvodne tam nemá ísť ani jablko, ale mne tam pýtalo niečo kyslé :wink: a nemám hlad - teším sa :dizzy_face: veď to je jedno, čo odšťavíš, všetko má nejaké vitamíny - normálne nechápem načo som mala roky odšťavovač v pivnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2011 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@suezana no a teraz ma napadlo, ze nemam odstavovac :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2011 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
3. feb 2011 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@suezana mi uz sibe, nerozmyslam asi nad suvislostami
3. feb 2011 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko vespolek.....
3. feb 2011 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, baby, vy ale máte hlášky :grinning: :grinning: @suezana, takže na zápis s cesnakovou arómou??? ešteže budú skúšať malú a nie teba :wink: nech sa budúcej školáčke na zápise páči :dizzy_face: a takú šťavu, ako si robíš ty, som pila u švagrinky, bola fajnová, mňam, akurát mne by sa nechcelo potom čistiť ten odšťavovač... a keďže žiadny nemám, nemusím nič čistiť :wink: akurát ty sa zbavíš toxínov a ja nie, mne zostanú :confused: čo sa týka lunárneho kalendára, mám kamošku, ktorá sa podľa neho objednáva ku kaderníčke, aby mala zdravšie vlasy a aby jej rýchlejšie rástli, presne sleduje tie mesačné fázy aj na záhrade sa podľa neho orientujú :wink: ja som sa mu zatiaľ nevenovala, ale keby vyšiel nov na vitamínový deň, to by nebolo zlé :dizzy_face: @kubkovka, čo si budeš robiť z baklažánu? vidím, že si vykúpila pol zelovocu :grinning:
3. feb 2011 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko,
dnes ma na hovno den :confounded:
3. feb 2011 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dietgirl, ale no, bude dobre, uvidíš :wink: čo ťa niečo/niekto naštval alebo nebodaj ide na teba choroba? :confused:
3. feb 2011 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ingridka22 ďakujem :wink: veru, ja som už obed dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: hrianka, syr a jeden celý cesnak som si nakrájala :grinning: nemám čuch, ale toto veru cítim :sweat_smile: ale tak idem dať teraz vývar, potom zuby vydrhnem, možno aj kávu pred tým ešte a žuvačku :zipper_mouth: :grinning: a možno šál prehodím cez pusu, veď som chorá...
@dietgirl co pak?
3. feb 2011 o 11:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok