• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

21. novembra 2016 
ahojte..drzim palce vsetkym co zacinajui nanovo ako ja :wink: a zapiste sa do tabulky..porfavoor https://spreadsheets.google.com/ccc?hl=sk&key=t0AaFQgnLb3sxsV7XCTA7PA&authkey=CKmg7tMG&hl=sk#gid=0
7. mar 2011 o 17:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@suezana tak ale ja zas nemam 185 cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: , len 168 :frowning2:
7. mar 2011 o 17:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čo takto tam doplniť aj vyšku?? nie len vahu :grinning: :grinning: .. nech to viac objektívne...

juuuj, to teraz ozaj musím vydržať, ked som sa tam už zapísala

ja cvičit nechodím, ta idem sa s malym von vylietať, aj ked, vietor fuka, dlho nevydržíme ist

inak, prave som dodusila masko na zajtra.... a k tomu ryžu.. tak mam na dva dni vystarane... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. mar 2011 o 17:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte som viera a rada by som sa k vam pridala..ake su pravidla tejto diety?napisete mi nieco konkretne...velmi pekne dakujem :grinning: kedze som jak sud,kezda rada dobra :confounded:
7. mar 2011 o 17:27  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adamko05 obávam sa, že tu nikto nemá 185cm - väčšinou sú tu pomenšie žienky - ja mám 163 :zipper_mouth: takže moja rada platí :wink: zo solidarity....
7. mar 2011 o 17:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ozujskova ahoj, ak mi pošleš mailovú adresu (do IP, alebo sem) tak ti pošlem rozpis :wink:
7. mar 2011 o 17:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@suezana moja adresa je : dodo2826@centrum.sk...veeeeelmi pekne ti dakujem
7. mar 2011 o 17:37  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzana1710 prečo odznovu? :confused:
@adamko05 dala som si aj ja výšku. Štartuješ s najnižšou váhou - hviezda :wink: Máme teraz rovnako, len ja som nižšia :zipper_mouth:
7. mar 2011 o 17:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ozujskova poslané - prečítaj si a pridaj sa - nedaj sa hlavne odradiť - nie je to také ťažké :wink: a kilá idú dole naozaj rýchlo :dizzy_face:
7. mar 2011 o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@suezana dakujem ti velmi pekne...citam a citam...snazim sa tomu prist na klb....su tie jedla chutne?kolko si uz schudla ak sa smiem opytat :dizzy_face:
7. mar 2011 o 17:59  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ozujskova pozri si tabuľku - na tejto strane 1.príspevok - Zuzana1710 - klikni na to modré a tam máš tabuľku - uvidíš, ako chudneme - jedlá sú super - je pravda, že mäso ješ len raz za 4 dni.... ale o to viec si ho vychutnáš :wink: pýtaj sa, odpovieme - je to zdravý životný štýl. Dnes mi kamoška hovorila, že jej známy to držal kvôli cholesterolu a upravilo sa mu to a aj schudol poriadne :slight_smile:
7. mar 2011 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ozujskova inak,, my si tu varíme podľa seba - tie recepty sú len orientačné - motivujúce
7. mar 2011 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@suezana tuším som asi nemala dnes pisat :frowning2:
7. mar 2011 o 18:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pre nové: pijeme tieto drinky - chutné, zasýti, ....http://www.mojalekaren.sk/fit-line-drink-aloe-vera-16x6g/
7. mar 2011 o 18:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
7. mar 2011 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adamko05 no, to bola priateľská rada :wink: budeš moja motivácia - lebo aj ja chcem mať 60 :dizzy_face:
7. mar 2011 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@suezana bud mi to dnes, blondíne, nezapína, alebo neviem :unamused:
ale ved to je jedno...

ja potrebujem, aby prestali ale teraz vyrabat čokoladu :grinning: :grinning:
7. mar 2011 o 18:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@suezana no dufam,ze aj mne to pomoze a schudnem...dufam,ze nenastane jojo a nebudem mat 2x tolko :grinning:
7. mar 2011 o 18:27  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@suezana a zacinam zajtra...no uz sa tesim,ze do velkej noci budem peknucka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. mar 2011 o 18:29  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adamko05 aj ja som neskutočne na sladké, ale ako som začala držať túto diétu, tak mi oveľa viac išlo na chuť niečo slané :confused: napr. zemiaková kaša....
7. mar 2011 o 18:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ozujskova za 40 dní? teoreticky môžeš dať dole 8-10kíl :wink: a to už je vidieť :dizzy_face: a čo plánuješ zajtra papať?
7. mar 2011 o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@suezana tak to u mna isto nie, ja som ju už parkrát držala a teda uhlohrydráty boli MOJE DNI :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. mar 2011 o 18:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zajtra by som mala maso...cize si hodim kuracie na paru so zeleninou...asi brokolicou...a bujonovu kocku zavarit?..ak dobre chapem...opravte ma ak nie :sweat_smile:
7. mar 2011 o 18:32  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adamko05 vidíš, ja najčastejšie zhreším inokedy a na UHT mi vôbec sladké neberie :rolling_eyes:
7. mar 2011 o 18:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ozujskova pol kocky do 3dcl :wink: para super - ja robím na oleji a dochrumkava :sweat_smile:
7. mar 2011 o 18:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@suezana no a na veceru to iste ale uz bez vyvaru..a brokolicu mozem?varenu?cize parenu :sweat_smile:
7. mar 2011 o 18:36  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ozujskova jasné, brokolica je zelenina - kedykoľvek. Na večeru to isté, ale polovičná dávka bez vývaru a chleba. (na obed môžeš aj celozrnnú žemľu, alebo chlieb - je toho dosť, ani to nezješ :grinning: ) Brokolicu môžeš ako chceš, aj olej sa môže používať - menšie množstvo, ale môžeš - telo to potrebuje, keďže niektoré vitamínky sú rozpustné iba v tukoch :wink:
7. mar 2011 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ozujskova niektoré kočky si na tento deň robia zapekanú brokolicu so syrom.
7. mar 2011 o 18:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mnam..noto moze byt fajn..aj s kuracim maskom...no uz som teraz hladna :grinning: ...ale tesim sa,ze to pojde...verim,ze to pojde :sweat_smile:
7. mar 2011 o 18:41  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@suezana no ja si nemyslím že to vydržím...tri mesiace je dlhá doba....fuj
7. mar 2011 o 18:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok