• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

28. marca 2017 
aj karfiolove placky - vajičko, do toho roztlačik karfiol a opiect mnááám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
toľko napadov a ked príde vec k veci, dam si čo nemam... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a možno nie, dnes som povedala dost, cukríky a čokolady boli, su a budu a ja si dam, ked budem môct :dizzy_face:

teraz mali že, mama,krupicovu kašu... to mi robia schválne :grinning:
7. mar 2011 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ozujskova určite to pôjde. Len mysli pozitívne :wink: Hovor si, na čo sa tešíš - na aké jedlo. Nie čo nemôžeš. Keď si hladná - ber to ako pozitívum - škvŕka mi v bruchu? - chudnem :sunglasses: Mne toto pomáhalo a najviac to, že som tu bola denne so super babami - to bola najlepšia motivácia :slight_smile: bez nich by ma to vôbec nebavilo.
7. mar 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 no, mne malá prišla - mami odhryzni! ja zamyslená - nahla, odhryzla :fearful: bol to banán v čokoláde :grinning: :grinning: :grinning: :wink: to bolo dávno. Alebo ovocný deň - mami ovoňaj - a strčila mi pod nos čokoládu :confounded: hlava sa mi zakrútila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. mar 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana budem mysliet poztivne...chcem byt pekna mamina...aj ked niekedy koncom aprila idem s detmi do smokovca na liecenie...verim,ze to so stravou zvladnem aj tam aj ked asi nie 100%.kedze si nebudem varit sama...ale dovtedy urobim vsetko potrebne aby som bola chudsia :grinning:
7. mar 2011 o 18:49  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 ja som si raz na bielkoviny opiekla obyčajné hrianky s cesnakom a syrom - a tak neuveriteľne dobre mi padli :dizzy_face: alebo tofu, rybie prsty (strúhanku sem tam zhodím dole :sunglasses: ) - so žemličkou sa dá.
7. mar 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ozujskova ono niekedy sa naozaj nedá - ja som bola behom diéty na 40tke, 50tke, plese a rôznych oslavách - veľká rodina :wink: a neviem si predstaviť, že by som tam trapošila - sory, ja dnes jem len ovocie :rolling_eyes: však by ma ohovorili ak... tak som dala bielkoviny - polievka bez rezancov a mäso so zeleninou a povedala som, že delím, tak prílohu si neprosím - s tým nemal nikto problém. Aj tortu som si dala neskôr a v pohode - kilá išli aj tak dole. Zas netreba robiť otroka diéty. Chceme len naštartovať metabolizmus :wink:
7. mar 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana joooj ale dobre hovoris...si velmi mila a dakujem za velku pomoc...a to fakt jete pizzu a cokoladu a tortu ako to tam pisu?som z toho nejako paf :confused:
7. mar 2011 o 18:56  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ale veď nemusíš vydržať tri mesiace. Skús a uvidíš, ako to pôjde. Ja som sa tak smiala, keď mi baby na začiatku januára napísali, že vážiť sa mám 9.marca a naviem koľkého apríla.... ani vo sne by mi nenapadlo, že zvládnem vodový deň a už idem mať druhý :confused: zo začiatku ma to veľmi bavilo - krásny pocit dodržať deň na 100% a do mesiaca dole 7 kíl :confused: a toľkokrát som porušila - za iných okolností by som s diétou skončila.... ale ešte stále ju držím...moje myslenie sa s tým stotožnilo a idem akosi automaticky... ale je pravda, že nie každému to sadne. Za vyskúšanie nič nedáš :wink:
7. mar 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ozujskova no pizzu :rolling_eyes: ale bez šunky, bez syra :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. mar 2011 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ano, ano... ja mam rada svoje jedna, aj ked som sa v začiatkoch motivovala knihou pre možnosti kombinácií.. kedže som v tom mala chaos... ale už v pohode... ved som pred cca 4 rokmi schudla touto dietou presne z približne dakejto vahy na 60 kg... tak uvidíme
a občas prevetram stacionar, ale to teraz, ako som aj pracovat troška začala, priznam, sa, nie vždy sa mi chce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ja som občas v bielkoviny mala na obed aj puding :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. lebo mi tu zo začiatku neskutočne chybalo mlieko, jogurty, tak som si to potom takto doplnala

mali dojedli, menší nedojedol, už aj to je vo WCku .. pre istotu :wink:
7. mar 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ozujskova a čokoládu a tortu áno. Toto možno neni pravá diéta - toto je zmena životného štýlu a nemôžeš striktne skončiť so sladkosťami - telo to potrebuje - všetko s rozumom a mierou. Podľa mňa je to aj preto, aby nenastal ten jojo efekt. Aby si zrazu nezjedla celú bonboniéru na posedenie.
7. mar 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ja som pri tejto diete spoznala čaro pizze - iba drťrajčinova a na vrch cesnak... ja som ... v reštike som si davaa často.. veľmi mi to chutí.. aj doma si taku robim niekedy, aj ked nedietujem :wink: , aj ked, pizza 4 druhy syra.. no to sa nedá porovnavat :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no a vazit sa mam az o 29dni?..ved umrem do vtedy od zvedavosti :grinning:
7. mar 2011 o 19:05  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ked som prvykrát vydržala cele 3 mesiace... tak ja som potom normálne mala "problem" prejst na "normálnu" stavu, mne vôbec nešlo na chut spolu napr. file na masle a kaša zemiakova.. mne tu chutilo zvlašt... alebo kura mi c hutilo s kyslou kapustou a vôbec sa mi k nej nežiadala ryža a k ryži mi stačila stava z maska... (ja som neni moc zeleninova.. napr. rajčiny vôbec nejem :confounded: )
7. mar 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 super :wink: ja som bola zhrozená, koľko som vyhadzovala po malej :confused: a normálne by som sa hádala s hocikým, že nedojedám po nej veľa :astonished:
Mne, keď večer nechutí mäso, alebo neostane, tak si tiež dám jogurt - aj mne to chýba. Dnes mám UHT a dala som si ho ráno - malá celý nechala a hrozne mi chutil. Tak som už potom nejedla žiadne ovocie. Čo už so mnou :wink: Ale zas ja to beriem tak, že mám 66 a nie napr. 86 - takže nejak prísne to neberiem. Lebo ja som schopná potom večer zjesť vagón sladkostí :rolling_eyes:
Inak 7 kíl som schudla do mesiaca a mala som aj prehrešky :wink:
7. mar 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ozujskova kludne sa môžeš odvažit po tyždni... každy pondelok, pekne ešte pred ranajkami :wink:
7. mar 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 ved aj ja mam s tym problem...vzdy mi je luto vyhodit :angry: a potom zozerem aj po detoch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. mar 2011 o 19:08  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ozujskova môžeš sa vážiť po každom ovocnom dni ráno :wink: ja sa vážim hocikedy, ale niekoho to potom hnevá a prestanú s diétou :unamused: ja som vždy išla na váhu s tým, že čakám radšej viac, ako menej :wink: aj zajtra budem čakať viac :cry: lebo :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
7. mar 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 to fakt ti taká piza chutí? :confused: možno vyskúšam.... ja som skúsila z lístkového cesta - dala som aj olivy a šampiňóny - fúj, celú som ju vyhodila - mne to vôbec nechutilo, nabudúce robím cesto. No a mäsko so zeleninou aj mne veľmi chutí a tiež mi nechýba príloha :slight_smile:
7. mar 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no, neviem, či mne to tak pôjde, mne sa v novembri, oktobri, už neviem presne, za mesiac podarilo dat dolu 4 kg, ale taj to by potešilo... uvidím, snad budem dôslednejšia, ako vtedy...
po dvoch tyždnoch to bude samozrejmost, len tie začiatky su ťažšie...ale da sa to isto...
7. mar 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 keď som chodila s kočíkom v lete, tak som si pri každom stánkou dala zmrzku. A vždy len 1 kopček a nakoniec som si na to tak zvykla, že mi normálne potom nechutilo, keď som mala v kornútku rôzne zmrzliny :grinning: všetko je len zvyk :sunglasses:
7. mar 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ja tu s vami ako super kecám, popíjam vodu a vôbec nemyslím na moje špagety :confused: už si ich asi nedám.... vôbec nie som hladná :confused:
7. mar 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 tak ale je pravda, že čím nižšia váha, tým to ide ťažšie - pomalšie
7. mar 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana nevadí, vydržime
super, že nie si hladna... ani ja moc, a to som jedla okolo pol piatej tu kašu a odvtedy len čaj a voda... snad zostane len pri tom
nie včera večer, MM si vybral smotanovu tortu o 21 h. a papkal a papkal... nedala som si, ale mala som čo robit :sweat_smile:
7. mar 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa velmi tesim na rano,ze zacnem pekne vzorovo...ach jaj a ako zvladate vodovy den? :confused: ved to musi byt hrozne...umrem hladom :confounded:
7. mar 2011 o 19:21  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ozujskova je to lahšie, ako vitamínový, ver mi... lebo ked si nič nedaš... len voda, čaj, voda.. na nič ine nemaš chut... tiež som sa bala... ale je to v pohode... aj ked škvrka.. to je jasne :wink:
teda pre mna bolo lahšie, aj ked obavy su aj u mna...
7. mar 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ozujskova práveže je to neuveriteľné :confused: ani raz som necítila hlad, ani mdloby, ani závrat, ani nič - škvŕkalo mi v bruchu, bola mi zima a keď som si poobede dala kávu - tak mi prišlo zle - tak som ju vyliala a zapila vodou. Ja som ani druhú vodu neplánovala robiť,....len mi to akosi nedá - keďže tento mesiac som dosť flákala :rolling_eyes:
7. mar 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana lebo ja som po 2 mesiacoch uplne zlyhala..tak zacinam nanovo..uz taham druhy tyzden :wink:
7. mar 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeho oči ja to tak flakam že dovi dopo dievčatá....
vitam nové tváre....vela zdaru dievčatá....ja dnes škroby ako celkom ok, len tá kinder čokolada - ale nastastie len tá jedna mala čoko....zato som bez večere:(
7. mar 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana1710 akože zlyhala po dvoch mesiacoch nechapem
7. mar 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok