• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

15. januára 2017 
ahojte som v tejto teme nova takze mi to potrva kym to vsetko precitam chcela by som vas poprosit o radu ako schudnut nieco som citala aj o 90dnovej diete,to je aka??mohly by ste mi prosim poradit ako zhodim tie kila uz konecne zo seba??dakujem
7. mar 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 to je dobrá diéta....daj si do googla - 90 dnová rozlišovacia diéta a prestuduj si to tam...
7. mar 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 zacala som to drzat od 3.januara a do polovice februara som ako tak z prehreskami vydrzala,ale potom som zase zacala zrat..jedna velka nutela ze dovi a dopo..a za tie 2 tyzdne som pribrala 5kg..az mi je na grc z toho..a tak isto som dopadla aj s prvou dietou minuly rok...schudla som 14 kg a ked som po 2 mesiacoch zlyhala,tak som nabrala raz tolko...toto uz nechcem ani zazit..lebo sa pomaly vysplham na 200kg :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. mar 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja kukat sere z hradu...pa pa :wink:
7. mar 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 ked daš mail, pošlem čosi do mailu, dietu a taku jednu stranu, čo môžeš na chladničku "vycapit", aby si vedela, čo kedy a s čím sa môže
ja idem tiež k Tv ale na bicykel... aspon par km dam, aj ked radšej by som lahla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. mar 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. mar 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 dakujem skusim dufam ze zaberie a kila pojdu dole :grinning:
7. mar 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky baby...tak konečne som sem nakukla a vítam nové tváre... :slight_smile:
@suezana ..aj si mala vodu???? :confused:
@zuzana1710 ...dopísala som do tabulky ale neviem,či dobre :grinning: nejake to mam iné
7. mar 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 môžes aj mne poslat do mailu? poslem ti mail IP
7. mar 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cumelila ahooooj :wink: vodu máme mať zajtra, nie? ale ja mám posunuté dni, tak mne vychádza na stredu. Neplánovala som vodu, ale tieto 2 týždne mám hrozne veľa prehreškov, tak uvažujem, že ju dám....Navyše je popolcová streda - no uvidím...nebudem to siliť, podľa chuti :unamused: a ty ako? držíš sa? idem kuk do tabuľky - kedy píšeš druhú váhu?
7. mar 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ahojte aj mna caka zajtra voda.... :grinning:
7. mar 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mate dietu, aj ten prehlad v mailoch :wink:
7. mar 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ..no tak tie prehrešky aj mna nejak zmohli...kilo hore a voda by veru bodla :grinning: ..ale pomali ďalej zájdeš... :dizzy_face: ...ja tento tyzden musím do prace tak asi vodu presuniem...a taká otázočka..aj ty si hovoríś od zajtra na 100%???? :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvažujem aj ja raz do týždna o vode....to sa môže?
7. mar 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cumelila každý deň :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :cry: :cry: :cry: :cry:
7. mar 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 nieee, raz do mesiaca!!!!!!!!
7. mar 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ..noo to som rada,ze aj v tomto ideš so mnou :wink: ..idem ja dohajand ..zajtra kuknem :wink:
7. mar 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 v žiadnom prípade :angry: čo sa chceš stratiť? :grinning:
7. mar 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cumelila uz je to ok v tabulke :wink:
7. mar 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka čitam trocha dozadu??? čo sa stalo malemu?? prečo tam nie si s nim?? :confused:
7. mar 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 už je s malým - dnes ju prijali, doteraz nechceli, lebo aj ona bola chorá :pensive:
7. mar 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana fuha, tak to nezavidím, neviem, ako by som to preživala... bola som s malym v nemocke ked mal 4 tyždne (kolika) a boli tam dve detičky bez rodičov.... mne ich bolo tak luto :pensive: :pensive: ... ale ja viem, že niekedy su okolnosti, ked to nejde...

papa ženy, snad vydržím čo najdlšie s dietou... keby sa par dní neozvem, tak iba nestiham , neskončila som (dúfam) :grinning:
7. mar 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 dakujem od zajtra idem nato.schudla si ked si to dodrziavala??este raz dakujeem :sunglasses:
7. mar 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 každý schudne, keď to dodržiava :wink: niekto rýchlejšie, niekto pomalšie. Hlavne na začiatku to ide rýchlo - pozri tabuľku :wink: a držím palce
7. mar 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
píšem vám po dlhšej dobe, ale chcem sa pochváliť, že za prvý mesiac úbytok -7kg, takže som veeeeľmi spokojná :grinning:
Stravovanie mi celkom vyhovuje, už po týždni som sa cítila lepšie a aj trochu ľahšie :wink: . Bývam aj menej unavená :slight_smile: Vodný deň som tiež prežila v pohode.
Tak teda pokračujem s touto dietou ďalej a už sa teším na ďalšie kilá dolu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ešte niečo, nahovorila som na to aj sestru a sesternicu a tie dali dolu po 6 kg, takže tiež sú spokojné :slight_smile:
Všetkým Vám chudnúcim držím palce a prajem pevnú vôľu :wink:
8. mar 2011 o 01:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sedmolinka super...dufam,ze aj mne sa tolko podari :sweat_smile:
8. mar 2011 o 06:58  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana aku tabulku??asi sprosta otazka ale som tu nova a neviem o tabulke nic :slight_smile:
8. mar 2011 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a zajtra mam skrobovy den ..ale mna nic nenapada...co varite vy?...
8. mar 2011 o 08:50  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 no asi o stranu alebo dve hore je link s tabulkou...dopln svoje udaje
8. mar 2011 o 08:51  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 presne na 802 strane a prvy prispevok...klikni na link
8. mar 2011 o 08:52  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok