90-dňová dieta II. Pokračujeme...

Tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂
mimi1111
7. mar 2011
ahojte som v tejto teme nova takze mi to potrva kym to vsetko precitam chcela by som vas poprosit o radu ako schudnut nieco som citala aj o 90dnovej diete,to je aka??mohly by ste mi prosim poradit ako zhodim tie kila uz konecne zo seba??dakujem
perla200
7. mar 2011
@mimi1111 to je dobrá diéta....daj si do googla - 90 dnová rozlišovacia diéta a prestuduj si to tam...
zuzana1710
7. mar 2011
@perla200 zacala som to drzat od 3.januara a do polovice februara som ako tak z prehreskami vydrzala,ale potom som zase zacala zrat..jedna velka nutela ze dovi a dopo..a za tie 2 tyzdne som pribrala 5kg..az mi je na grc z toho..a tak isto som dopadla aj s prvou dietou minuly rok...schudla som 14 kg a ked som po 2 mesiacoch zlyhala,tak som nabrala raz tolko...toto uz nechcem ani zazit..lebo sa pomaly vysplham na 200kg :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N 8-( 8-( 8-(
zuzana1710
7. mar 2011
idem ja kukat sere z hradu...pa pa 😉
adamko05
7. mar 2011
@mimi1111 ked daš mail, pošlem čosi do mailu, dietu a taku jednu stranu, čo môžeš na chladničku "vycapit", aby si vedela, čo kedy a s čím sa môže
ja idem tiež k Tv ale na bicykel... aspon par km dam, aj ked radšej by som lahla :-p
mimi1111
7. mar 2011
mimi1111
7. mar 2011
@perla200 dakujem skusim dufam ze zaberie a kila pojdu dole 😃
cumelila
7. mar 2011
Ahojky baby...tak konečne som sem nakukla a vítam nové tváre... 🙂
@suezana ..aj si mala vodu???? =-)
@zuzana1710 ...dopísala som do tabulky ale neviem,či dobre 😃 nejake to mam iné
perla200
7. mar 2011
@adamko05 môžes aj mne poslat do mailu? poslem ti mail IP
suezana
7. mar 2011
@cumelila ahooooj 😉 vodu máme mať zajtra, nie? ale ja mám posunuté dni, tak mne vychádza na stredu. Neplánovala som vodu, ale tieto 2 týždne mám hrozne veľa prehreškov, tak uvažujem, že ju dám....Navyše je popolcová streda - no uvidím...nebudem to siliť, podľa chuti :-| a ty ako? držíš sa? idem kuk do tabuľky - kedy píšeš druhú váhu?
zuzkakach
7. mar 2011
baby ahojte aj mna caka zajtra voda.... 😃
adamko05
7. mar 2011
mate dietu, aj ten prehlad v mailoch 😉
cumelila
7. mar 2011
@suezana ..no tak tie prehrešky aj mna nejak zmohli...kilo hore a voda by veru bodla 😃 ..ale pomali ďalej zájdeš... x-) ...ja tento tyzden musím do prace tak asi vodu presuniem...a taká otázočka..aj ty si hovoríś od zajtra na 100%???? 😃 😃 😃
perla200
7. mar 2011
no uvažujem aj ja raz do týždna o vode....to sa môže?
suezana
7. mar 2011
@cumelila každý deň 8-( 😃 😃 😃 😃 😢 😢 😢 😢
adamko05
7. mar 2011
@perla200 nieee, raz do mesiaca!!!!!!!!
cumelila
7. mar 2011
@suezana ..noo to som rada,ze aj v tomto ideš so mnou 😉 ..idem ja dohajand ..zajtra kuknem 😉
suezana
7. mar 2011
@perla200 v žiadnom prípade ]-( čo sa chceš stratiť? 😃
zuzana1710
7. mar 2011
@cumelila uz je to ok v tabulke 😉
adamko05
7. mar 2011
@kubkovka čitam trocha dozadu??? čo sa stalo malemu?? prečo tam nie si s nim?? =-)
suezana
7. mar 2011
@adamko05 už je s malým - dnes ju prijali, doteraz nechceli, lebo aj ona bola chorá |-|
adamko05
7. mar 2011
@suezana fuha, tak to nezavidím, neviem, ako by som to preživala... bola som s malym v nemocke ked mal 4 tyždne (kolika) a boli tam dve detičky bez rodičov.... mne ich bolo tak luto |-| |-| ... ale ja viem, že niekedy su okolnosti, ked to nejde...

papa ženy, snad vydržím čo najdlšie s dietou... keby sa par dní neozvem, tak iba nestiham , neskončila som (dúfam) 😃
mimi1111
7. mar 2011
@adamko05 dakujem od zajtra idem nato.schudla si ked si to dodrziavala??este raz dakujeem 😎
suezana
7. mar 2011
@mimi1111 každý schudne, keď to dodržiava 😉 niekto rýchlejšie, niekto pomalšie. Hlavne na začiatku to ide rýchlo - pozri tabuľku 😉 a držím palce
sedmolinka
8. mar 2011
Ahojte,
píšem vám po dlhšej dobe, ale chcem sa pochváliť, že za prvý mesiac úbytok -7kg, takže som veeeeľmi spokojná 😃
Stravovanie mi celkom vyhovuje, už po týždni som sa cítila lepšie a aj trochu ľahšie 😉 . Bývam aj menej unavená 🙂 Vodný deň som tiež prežila v pohode.
Tak teda pokračujem s touto dietou ďalej a už sa teším na ďalšie kilá dolu :-p
A ešte niečo, nahovorila som na to aj sestru a sesternicu a tie dali dolu po 6 kg, takže tiež sú spokojné 🙂
Všetkým Vám chudnúcim držím palce a prajem pevnú vôľu 😉
ozujskova
8. mar 2011
@sedmolinka super...dufam,ze aj mne sa tolko podari :-N
mimi1111
8. mar 2011
@suezana aku tabulku??asi sprosta otazka ale som tu nova a neviem o tabulke nic 🙂
ozujskova
8. mar 2011
no a zajtra mam skrobovy den ..ale mna nic nenapada...co varite vy?...
ozujskova
8. mar 2011
@mimi1111 no asi o stranu alebo dve hore je link s tabulkou...dopln svoje udaje
ozujskova
8. mar 2011
@mimi1111 presne na 802 strane a prvy prispevok...klikni na link

Začni písať odpoveď...

Odošli