• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

24. marca 2017 
@ozujskova naraz sme :wink:
8. mar 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ozujskova závisí od toho, na čo máš chuť - zeleninové rizoto, zemiaky pečené, dusené, kelový prívarok, skladané zemiaky s kapustou, zemiakové placky,....
8. mar 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. mar 2011 o 08:55  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana cize ak chapem mozem zemiaky a nemusim len strukoviny...tak si urobim pecene zemiaky a strucky fazulkove naparim... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. mar 2011 o 08:56  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ozujskova super. Normálne var - len nekombinuj - plný tanier zemiakov s kopou zeleniny a ešte aj žemličku môžeš a vývar.... alebo polievku bez zápražky s chlebom .... napr. šošovicovú, fazuľovú, so zemiakmi....
8. mar 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ozujskova super dakujem
8. mar 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak... musím sa priznať...pribrala som kilo :frowning2: a som rada, že nie viac, lebo ozaj som riadne maškrtila po večeroch :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes mám ovocko a už som ráno neodolala - ku káve som si dala bebe dobré ráno - malá nezjedla na raňajky....a mne to s kávou taaaaak pasuje - a taaaaaak dlho som to nemala :zipper_mouth: Ale teraz som už odhodlaná - dnes bude na 90% a zajtra voda - takže budete tu pekne so mnou a budete ma podporovať, keď príde kríza :grinning: zámerne nehovorím hlad, lebo u mňa všetky prehrešky vyplývajú z môjho vyhovárania a vymýšľania....čo by som si tak zobla :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. mar 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no to bebe by som si dala aj ja... :grinning: ..budeme ta podporovat neboj...ked neumrem ja hladom tak ty uz neumres neboj :sweat_smile:
8. mar 2011 o 09:08  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano dievcata, :slight_smile: ...kooolko novych tvari tu vidim :wink: . leto sa uz blizi, tak nas je tu viac a viac :grinning: . vitajte vsetky a nech sa dari!
8. mar 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 ahoj mimi, ako? bez prehreškov? :confused:
8. mar 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes ano :wink:
@suezana vcera vecer som si pri telke dala susene brusnice a 5ks mandle v cokolade :astonished: :astonished: a to som mala skroby...nejak ma uz prechadza motivacia a coraz viac zacinam premyslat o tabletkach :frowning2:
8. mar 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 aj mňa prechádza, neviem dodržať ani jeden deň :frowning2: ale veľmi chcem. Tabletky ti pomôžu na chvíľu a potom? a zober si tie vedľajšie účinky.... :pensive:
8. mar 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ale na leto budem chuduckaaaaaa :cry: :cry: :cry: :cry:
8. mar 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, akosi nestíham sem písať, chodím sem málo, ledva stihnem prečítať, tak ste sa rozpísali :slight_smile:
ale to je dobre, treba sa podporovať a aj mne to pomáha, aj keď iba čítam. Včera som sa postavila na váhu a myslela som, že odpadnem...v dobrom, ostala som prekvapená, mala som 65,5 kg.... hurááá, :grinning: :grinning: :grinning: Normálne som sa doobeda vznášala ako lastovička z toho super pocitu, že už vidím také, pre mňa veľmi pekné číslo :slight_smile: . Ešte mi treba 5 kg, viem,že to teraz pôjde už pomaly, ale zvládnem...Držím vám palce pri úspechoch!
8. mar 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana aj ja som demotivovaná....neviem prečo....po vode síce 64kg ale teraz stale 65kg ale držím sa aj dnes pizza....musím to nejako zhodit na tých aspon 62kg....

8. mar 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,to tolko ludi potrebuje schudnut?no parada,ked v tom nie som sama :grinning:
8. mar 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 ale ja nechcem len na leto, ja chcem n a v ž d y :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. mar 2011 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 a koľko si tie pirule jedla? prečo si prestala? Išlo hneď všetko hore, keď si ich prestala jesť? Aj si sa obmedzovala popri nich?
8. mar 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
som doma z práce, mali v posteli..
a práve som si ohriala masko na mrkvičke a k tomu grahamovy rožtek... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a urobím si vyvar z kocky, prvykrát v živote :confused: , vždy som mala origoš z maska... som si mrazila a vyberala, ale kedže som v začiatkoch diety, ešte nebol čas, zásobit sa, ale už aj tuto nedelu robím zasoby :wink:
dnes zatiaľ 100%, v práci dve čokoládky som k MDZ dostala, ale zostali v šuplíku, zajtra ich donesiem detom, nech ma tam nedraždia :grinning:
8. mar 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 musíme sa držať :wink: zvládneme to :sunglasses: lebo ja ak teraz prestanem a vrátim sa na pôvodné stravovacie obžerstvo :zipper_mouth: tak jojo efekt jak sviňa :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. mar 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo to tu čítam, aka demonitovaná... hadam ma tu nenechate samu, ked som sa už konečne odhodlala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. mar 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 si statočná :wink: ja som našťastie dostala len ružu :wink: mm pochopil, že čokoládu ee :sweat_smile:
8. mar 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 neboj sa, tu vždy bude veľa ľudí :grinning:
8. mar 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana s MM som sa obišla.. on do práce, ja z práce.. takže od neho zatiaľ nič, ale ma dovolene oriešky mi kupit :grinning:
a statočna... dojem a dojde chut na sladke isto :angry: :angry: :angry: ... ale pôjdem zmyt zem a zalahnem za malymi a bude vybavene :grinning:
8. mar 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no, jeden čas som si tu písalavala sama so sebou :sweat_smile:
8. mar 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masko mam zas tak na dva tyždne vybavene... lebo ja k masu musím pečivo, inak nezjem moc... radšej praženicu či špenat z vajičkom... alebo opečeny syr... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
neviem, čo na večeru, lebo maso samotne.... ?? hmm... no uvidíme čo do večera ešte bude, ved je len jedna :rolling_eyes:
8. mar 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 hm to sa aj mne....5, 6...príspevkov odo mňa a všetci ticho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
8. mar 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Práve som dojedla 200 gramov sušených brusníc :rolling_eyes: no som ja normálna? :astonished: Joj, hneď by som si dala po papuli :angry: ale boli také super kyslasté... dúfam, že to nie je nejaké nafukovacie alebo preháňacie ovocie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. mar 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dopapane, idem ten vyvar zaliat a pochlípem ten a idem pozmyvat a fakt akože spat... som daka KO dnes... vonku krásne, aj ked sviežo, skočíme na chvíľku potom na prechádzku.. nech nemam nič, čo je jedlé, v dosahu :grinning:

zajtra na obed ryža so stavou z maska... hrašok tam, mrkvička... to hadam môžem :wink: ... som dlhšie v práci, tak musím obed do práce zobrat....
8. mar 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok