• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

20. januára 2017 
@suezana :slight_smile: to sú vahy čo?:slight_smile: ale neboj aj my budeme také.... ja mam krízu idem sa napit:slight_smile:
15. mar 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 už som mohla byť :angry: keby som druhý mesiac nežrala ako za odmenu :confounded:
15. mar 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana tak o tom mi niečo hovor......
ale kde sú ostatné....ingridka na nas kasle...
15. mar 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 áno, všimla som si, že veľa dievčat sem príde a viac sa neozvú a mňa by celkom zaujímalo, či to vzdali, alebo im to ide....
15. mar 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ja ked vzdam, vždy sme napíšem :grinning: .. parkrat sa už stalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale teraz chcem do vel. noci vydržať :dizzy_face:
15. mar 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky tak uz som po veceri .Mnam som sa najedla.Zajtra ma caka moj naj den ....Uhlohydraty.Budu spagety a na veceru este neviem co si dam.Ci tie spagetky alebo zeby kolac?
Suezana prvy krat ked som drzala dietu tak som schudla 8kg ale je pravda , ze som ju ku koncu strasne flakala.
Tak teraz to hadam poctivo a na 100%dodrzim do konca
No a idem kuknut na tabulku a zapisat sa ... :grinning:
15. mar 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 dakujem za povzbudenie :wink:
@suezana urcite to chcem dokazat...ty mas moj obdiv :wink: dufam,ze sem nakuknes,ked skoncis dietovat,,kolko dni mas uz oddietovanych? :wink:
15. mar 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olianko ahooooj.. "staráááá" znamaaaaa... s pred veeeľa rokov :grinning:
15. mar 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojyk adamko.Ako sa mas? Na ktorom dni si teraz ?
15. mar 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olianko noo, presne neviem, začala som 28.02., takže len dva tyždne za mnou, ubytok cca 2 kg, nič moc :unamused:
15. mar 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som zvedava ake to bude u mna.Prvy krat to islo super...
15. mar 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana1710 zuzi, obdiv? za to, že som beho diéty pribrala 2kg? :sweat_smile: :cry: :cry: :cry: Deň neviem presne, som týždeň po 2.vodovom dni - ja to nerátam vôbec...jednoducho som sa s tým zžila :wink: :grinning: asi budem pokračovať aj po 90.dňoch, ak sa v mojom živote (pracovnom) nič nezmení - t.j. že budem aj naďalej sedieť doma na riti :rolling_eyes: aj ovocká plánujem dávať každé 4dni - ale vlastne všetko závisí do toho, či sa budem vedieť ovládať - jesť s rozumom :unamused: chápeš? :wink: :grinning: :grinning: :grinning: takže budem aj tu :wink:
15. mar 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olianko
@adamko05 už ste spolu chudli?
@zuzana1710 neboj to sa dá dokopy.... a potom to bude frčať jedna radost
15. mar 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana co tam 2 kg hore dole..to sa da dolu..ale to neni bohvie co pokracovat v 90dnovke tuto verziu..mas aj 90dnovku II ?Skor by som to skusila...kamoska tiez drzala 90dnovu...schudla na nepoznanie,ale ona chodila rano o 07.00 makat cele 3 mesiace na zumbu...ked som ju videla,tak som nechapala..potom este 3 mesiace pila len vodu rano a ovocko,ale normalne jedla..ked toto skoncila,tak opat zacala 90dnovkou a vsetko od zaciatku..neviem ako pokracuje,lebo som s nou dleho nebola,ale mam dojem,ze ked ju stretnem,tak ju nespoznam...a to mozem povedat,ze bola dobra bacula.. :wink: :wink: satnik nakomplet vymenila ...ja zdochinam z ludi co toto dokazu.. :wink: akoze zumba by ma uplne zabila...to nie je pre mna..ja som skusala pri prevej diete tae boo,ale to po 20 minutach som fucala jak kon a hrozne ma bolela hlava co som mala tlak v nej..ja som skor na kludnejsie cviky..bud joga,alebo kalanetika...len nemozem sa dokopat..zatial par brusakov cvicim,ale to je prd...no uvidimo co bude dalej.. :sweat_smile: :wink:
15. mar 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 tiez si myslim :wink: :wink: :wink: :wink:
15. mar 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 ano, chudli sme spolu pred koľko?? hm, cca 4 a rokmi...
15. mar 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: som tu 4 dni nebola, nedalo sa :confounded: ale chýbali ste mi :sunglasses: @perla200, nekašlem na vás, to by som si nedovolila :wink: :grinning: čítam, že si na nejakom brutál detoxe, moje nervy, si odvážna :dizzy_face: nech sa ti podarí vydržať to, ja by som to nezvládla :cry: mne sa darí striedavo-oblačno, raz áno, potom nie, proste hrúúúuza :angry: konečne som si kúpila ten vlákninový nápoj, mali ho v dm-drog, mám z každej príchute jedno balenie, ale ešte som ho neochutnala :fearful: sa bojím, či je to pitné :zipper_mouth: @kubkovka, detičkám prajem skoré uzdravenie :dizzy_face: @mimika4408, a ty sa ako máš? dolaďuješ formu do príchodu tvojho drahého? :wink: @suezana, nenahováraj kubkovku na zmenu dní, veď podľa koho ja potom pôjdem? budem sa mýliť :astonished: :grinning: :sunglasses: @kubkovka, zajtra máme UH :grinning: :grinning: :grinning: :wink: a samozrejme držím palce všetkým novým dievčatám :dizzy_face:
15. mar 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 no vidís....som ta spomínala a ty zrazu ty....mala som spomínat milion eur:slight_smile:))
no ako prvý den mam za sebou este tri dni:slight_smile:))) zatial ma humor neopusta ale ktovie čo bude zajtra???
15. mar 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200, ja si neviem predstaviť 4 dni nejesť, mne stačí jeden vodový a aj to je katastrofa :confused: aj tak si dobrá, že si sa na to dala, ja by som o tom ani len neuvažovala :cry: s mojou ne-pevnou vôľou som stratená :fearful:
15. mar 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, prave som bola za malou, zas vracala, lebo teplota cez 39 a kasel.......tak som jej urobila zabal.......dala cipok ci ako sa to pise a som na skok tu.......
15. mar 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka, fú, máš to perné :cry: držím palec, nech to zvládneš ty aj deti :sunglasses:
15. mar 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. mar 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka ach, chudiatko :pensive: to mi je ľúto... držte sa...
@zuzana1710 no to pokračovanie je o tom, že aj tak doobeda len ovocie a delíš tak ako doteraz, len už nemusíš to, čo na obed - tak to aj na večeru .... a priznám sa, že to nerobím ani teraz veľakrát :zipper_mouth: takže budem tam, kde aj teraz....len síce zmena bude v tom, že napr. obed môže byť bielkovina a večera škroby.... takže tak :wink:
15. mar 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dobré ránko....tak za včerajší den 1,5kg dole...zatím váha 63,9kg ráno....
@kubkovka drž sa, neboj teraz si to detičky odskáču a potom bude nadlho dobre hádam....
16. mar 2011 o 06:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 ahooooj , aj ja som na tom tak striedavo zamracene a potom slnecno :unamused: , uz robim coraz viac prehreskov a ta vaha ani o gram dole :frowning2: . drahemu by som bola dobra aj v povodnom zneni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . teraz aspon to pocasie nam praje, ked vypadnem s malym poobede von tak aspon na jedlo nemyslim :wink:
16. mar 2011 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 dobre ranko, gratulujeeeeeem :wink: , si ozaj sikovna!!!
16. mar 2011 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak vcera prvy den som vydrzala...uvidim co bude dalej!Tesim sa z toho a som zvedava na prve vazenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. mar 2011 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka ach moja tak to s detickami mi je velmi luto a ja tu stresujem lebo maly trosku soplikuje a zle sa mu dycha! ale inak sme bez teploty a ani nekasle. Drzim palce nech to rychlo prejde a netrap sa prosim ta dietou potrebujes teraz vela sil....
16. mar 2011 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 dakujeme za podporu :wink:
16. mar 2011 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkaa23 ahoj som rada ze si tu :wink:
16. mar 2011 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok