• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

30. júna 2017 
asi sa dam vymazat z tabulky :angry:

večera - jogurt a teraz dve hranky s cesnakom a syrom... všetko bielkoviny, ale takto to dobabrať.. čo už.. stres robí svoje :frowning2:

tak nech sa darí aspon vam

asi sa zmierym s vlastnými kg a veľkostou 38/40 (36 to už nikdy nebude)... ale hlavne, že sme zdrave, že baby :wink:

28. mar 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 fuha....nič moc ta učiteľka... ale tak, možno mala iba blby den... (blbe obhajenie, čoo?)... a maly ide na cely den, či na pol dna??

ja varím na zajtra, musím aj svokrovi zaniesť zajtra cestou do nemocky
28. mar 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 juuuuuj a to si ty tazku hlavu robis z velkosti 38???? :wink: ja by som aj za 40 skakala od radosti :unamused: ved uz si mamina tak sa musis od dcery nejak odlisovat :wink: :wink: hlavne , ze ti chutilo a dala si si po com ti srdce pistalo, teraz si sa uz ukludnila a zase mozes dalej dodrzovat :wink:
28. mar 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 ona ma hned schladila, ze im sa ziadne pol dna nepaci a neschvaluju to....tak na cely den :unamused: . chudatenko moje male, on doteraz v zivote bezo mna nezaspal a to sa tak prituli jak maciatko a bude na mne nalepeny hoc aj celu noc....
28. mar 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 ešteže mam dvoch synov :grinning: :grinning: (ale chapme)
no a robím, lebo dakych 5 kg by nebolo na škodu dať dolu... ale tuším to fakt už nejde, v oktobri takto isto na 64 kg, dačo pod a menej ani za nič... a zas ja uplne že hladovať, ako niekto, to nedokažem.... to by som isto nabrala naspäť ešte viac
a koľko meriaš ty??

som si aj dve okna umyla
malych mam u našich, lebo doma a okolo svokry toho bude akosi dosť, tak mama by zbytočne sem chodila, tak zostali tam... ešte že je skypem, už sme aj telefonovali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. mar 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 vieš čo, ale v tomto davam za pravdu, ak by si časom ho dala na cely den (teraz len na pol), mal by to další stres a bral by to ako "podraz", lebo teraz si už zvykol, že chodí domov skôr... tak si myslím, že to bude fajn.. Adam (prvy syn), šiel ako dva a pol ročny do škôlky na cely den a uplne v pohode ... neboj, deti su silne, to len my maminky to prežívame horšie, jak ony... (a občas im to sťažujeme - jasne, neumyselne)
28. mar 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 :grinning: :grinning: ved nevadi....ja mam 171cm. a ty byvas so svokrovcami? to je dobre, ze maly zostanu aj spat mimo domu....niekedy budem musiet vyskusat uz aj ja...
28. mar 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 dnes som si aj ja hodila salam do ust a dokonca aj musli ticynku :frowning2: uz nejako dobojujem dnesok
28. mar 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408
@suezana dakujem kocky ste zlate :wink: nejako to uz zvladneme ale ja tie ovocne fakt nemsim a to bol este len druhy ovocny :cry:
28. mar 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 tak urcite je v tom aj pravda ale ja by som chcela aby bol v pohode a tesil sa tam a nie bol v strese....on je taky moj maznacik pritulny :wink: , tym ze som ho mala uz neskor, som "starsia" mamina :wink: tak to tak inak prezivam. ja si sice po nom aj pokricim ked je treba ale on hned tak rafinovane na mna , ze "maminka lubim ta" :grinning: :grinning: ale ked po nom skrikne niekto iny tak hned ku mne s placom bezi.
28. mar 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 ja ich tiez neznasam, z toho si nic nerob :wink: a to uz pomaly 2mesiace som na diete a nezvykla som si....este stale snivam o klobaskach, podbradku, slaninke :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 a to ani klobasy sa nesmu???? :cry: myslim na bielkoviny zajtra som si chcela dat kusok a kolko si schudla za tie 2 mesiace?dost dlho si vydrzala dufam ze ja tiez vydrzim
28. mar 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 aaaaaaaaa čo,ja sa aj toho držím a nejako kilá nejdu velmi dole ako to tu píšu baby.....no čo...aspon že zvládam tie ovocné raňajky.
28. mar 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 tak zrovna najzdravsie nie su :wink: ale par koleciek na bielkoviny to ide. ja mam dole 9kg ale este 9 by som chcela :fearful: :fearful:
28. mar 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 nie, nie... my byvame sami... ale svokrovci vedľa v dedine a nenecham svokra hladovať, on si tak max. praženicu urobí, aj to neviem či... svokra mu robí roky rokuce "všekerý komfort" ako takmer všetky manželky :wink:
28. mar 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 neboj, maly sa isto bude tešiť... a maznakov mam dvoch, chlapci su viac na maminky, takže chapem.. ja pohreším, a obaja "moja maminka, moja", pohreší tato, urazení obaja na smrť (ale to je tym, že ja raz vyhrším a za to 100 x chválim... len MM si to neda povedať, že každe karhanie musí prevažiť pochvalou :pensive: )
28. mar 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 ahaaaa,tak budes za starostlivu nevestu :wink:
28. mar 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 a starší mimo domu nechcel ostať, na noc vôbec do cca 4 rokov, ale teraz, ked su dvaja, menší to nejak v poho zvlada a vačší už je rozumny, sa aj teší, ž e je inde, ako doma :wink: (len mne je to rovnako luto teraz, ako aj vtedy, že nie som s nimi, ale tak, neviem sa potrhať. :unamused: :frowning2: .. a ja som tiež u babky často bola..)... ale zajtra idem za nimi, z nemocky idem rovno za nimi, ale zostanu asi ešte do stredy tam spať ... zbytočne chodenie hore dolu by to bolo :confounded:
28. mar 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 tak nejak... moc na vyber nemam, švagrina je v BA, ale príde vo štvrtok, tak tych par dní zvladnem...
28. mar 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 tak tak , aj ja na mojho nakricim (niekedy az revem :wink: ) , ale tiez ho pochvalim a poviem mu , ze ho lubim a on sa tak isto sprava :slight_smile: . to s dcerou to je iny vztah teraz :unamused: puberta to je strasneeee , mali by na to lieky davat (rodicom) ukludnovaky
28. mar 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 ja si myslím, že ked prejde puberta, aj s dcerou to bude zasa fajn... :wink:
28. mar 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 mne by tych 9 stacilo a to tu dietu musim drzat 90 dni inak sa mi vratia kila???to je pravda nevies?
28. mar 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 ved ano, nosit ich hore-dole a zbytocne , takto to mas dobre zorganizovane a nie su predsa u cudzich :wink: , ja ako dieta som do 5rokov byvala u starych rodicov ale aj s nasimi, inak som nebola ten typ pionierske tabory, ani druha babka na dedine.....len doma pri mame :wink:
28. mar 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 a kolko drzis dietu?ja som sa vazila a po siestch dnoch 2,5kg potesilo ma to ze sa netrapim zbytocne
28. mar 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 to teda neviem.....aj ked si myslim, ze ked sa clovek vrati ku staremu sposobu stravovania tak kila sa nalepia
28. mar 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 vsak predychavam....a tesim sa z toho , ze sa velmi dobre uci, neflaka sa, nefajci, nepije.....ved clovek pocuva aj horsie pripady ako papulnatost, lenivost a neporiadnost :wink:
28. mar 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 no pekne tak sa tu trapim a potom sa kilecka vratia porazi ma :grinning:
28. mar 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 mysli pozitivne :slight_smile: :slight_smile:
28. mar 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 veru nebudem sa tym teraz zaoberat :slight_smile:
28. mar 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 dnes je to tretí týžden...a dolu iba 3kg :frowning2:
28. mar 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok