90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dajna11
16. máj 2011

@cessy ja si robievam ale zatial z mrazenej......takže ked bude nová budem happy.

cessy
16. máj 2011

@dajna11 ked das kilo za tyzden, tak to budes mat uplne podla predstav 😉

cessy
16. máj 2011

@dajna11 ja robievam z cerstvej, ale neni nad taku co je zo zeleninky zo zahradky, nasi na zahrade pestuju, ja som na to neni, ja mam okolo domu len stromceky a kricky 😀

suezana
16. máj 2011

@cessy som rada, že som ťa navnadila 😀 😀 😀 😀 potom daj vedieť, či som nekecala 😉

dajna11
16. máj 2011

@cessy no snád,tento týžden ani cvičiť nepojdem,nedá sa,takže uvidíme bez pohybu 😠

dajna11
16. máj 2011

@cessy ako aj ja z nemrazenej,teraz v obchodoch,alebo mrazenej,no cez zimu nieje na výber,teraz už su aj trhy a tam toho je.kupujem dosť lebo malemu robím polievky takže zeleniny vždy je kopu...ale tak nieje to tá naša domáca....čo mama pestuje 😉 😉 😉 ja teda nie.

cessy
16. máj 2011

@dajna11 treba verit....ja tiez nechodim cvicit, maleho nemam kde nechavat....pohybu mam pri nom az az......teraz pozera rozpravku a uz sa pyta von, chodime na futbalove ihrisko, tam ma tak porehana...ze na obed spavam s nim 😀 😀 😀

cessy
16. máj 2011

ideme von, zatial sa lucim papa

dajna11
16. máj 2011

@cessy čavko....pohybu mám aj ja dosť pri malom,ale sem si chodím hlavu prevetrať

tutifruti
16. máj 2011

Ahoj dievčatá... .tak ja mám dnes prvú vodu 😝 Tak mi držte palce.... Inak som mala tento víkend riadne lákadlá, boli sme na grilovačke, našťastie som mala bielkoviny.... ale dotlačila som sa riadne 😅

dajna11
16. máj 2011

@tutifruti držím palce,vydrž to...ni ako ja 😉

cessy
16. máj 2011

ahojte,

@tutifruti tiez drzim palceky nech vydrzis, mna to tiez este len caka 😕

@dajna11 ty si to ako zvladla????

cessy
16. máj 2011

@tutifruti kolko si schudla za mesiac????? 😨 😕 😅

dajna11
16. máj 2011

@cessy čo ako som zvládla???

cessy
16. máj 2011

@dajna11 noo myslim len tu vodu cely den pit, bez jedla.....

dajna11
16. máj 2011

@cessy hm,ja som nemala čisto vodový den 🙂 🙂 🙂 ...prvý vonkoncom a druhý skoro celý asi do 17.00 som zvládala a potom som zjedla niečo málo

cessy
16. máj 2011

@dajna11 lebo aj mna za chvilu caka prvy a uz teraz sa obavam

cessy
16. máj 2011

@dajna11 ako sa ti dnes dari????, ja som prave dojedla polovicku reznika a salatik

katarinkad
16. máj 2011

Babulky prosim vas, nemate nejake receptiky k tejto diete? Nemohli by ste mi nejake poslat, ja nemam cas citat celu temu, je tu strasne vela stran a tazko sa v tom zorientovat ☹
Chcem sa opytat ci masko, zemiaky, ryzu....ste robili bez tuku??? A fakt mozem tie zakusky na treti den?
Budem vam vdacna ak mi napisete, ktore uz mate skusenosti s touto dietkou. 🙂 😉 😉

dajna11
16. máj 2011

@cessy no ja som vedela že to nezvládnem,iba vodu....fuj.....ale tak asi sa treba na to pozerať inak,a nie do predu to vzdať ako ja 😀 😀 😀 ....ja som ok,teraz som dojedla vývar s mrkvou a brokolicou....a dám kafe.

dajna11
16. máj 2011

@katarinkad tu niečo nájdeš,je tam toho kopec...http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21

dajna11
16. máj 2011

@katarinkad ja som robila mäso na vždy na trošku tuku,oleja....a ked sa mohli zákusky tak cez den som si urobila nejakú bábovku,muffinky a tak,potešili sa deti,mm a ja som mala večeru 😀 😀

katarinkad
16. máj 2011

@dajna11 dakujem pekne 😉

tutifruti
16. máj 2011

Booooze baby..... ja by som jedla.... 😒 To je hrozné, ako človek myslí na jedlo.... 😝 Ale zatial som OK.... akurát som porusila s kávou, ale to by som nevydeeeerzala 😅
@cessy zajtra ráno sa odvážim.... každé deko - sa ráta 😀

suezana
16. máj 2011

@tutifruti gratulácia 😵 😵 😵 😵 😵 vydrž 😎 choď čo najskôr spať 😀
@katarinkad ja tiež všetko robím normálne na oleji - čo treba. Dnes som mala kuracie mäsko na oleji a potom dodusené a nakoniec som ho nasucho opiekla 🙂 recety sú v diéte priamo, ak chceš, pošli sem alebo do IP mailovú adresu a ja ti ju pošlem 😉 a fakt môžeš na tretí deň zákusky, alebo tortu, alebo keksík 😎

tutifruti
16. máj 2011

@suezana ale sú to muky 😅 Zajtra si idem robiť kuracie pečienky.... ženy, ja sa tak teším na chleba 😅 Strášne.... a už v duchu "varím" na každý den, hrozné....

cessy
16. máj 2011

@katarinkad ja tiez robim vsetko na oleji......teda ryzu, masko, zeleninu...

tutifruti
16. máj 2011

Baby, myslíte ze sojova jaternica sa môže jest v škrobový den?

suezana
16. máj 2011

@tutifruti to je večná dilema, ale mne kamoška povedala, že môžem 🙂

tutifruti
16. máj 2011

@suezana tak sa tesim, lebo mne moc škrobový den nie je pochuti, varím dookola zemiaky a hrach 😅 Ostatné mi moc nejde na chut.... ale sojova jaternica mi chutí, tak to ma teší