90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

claudica
25. máj 2011

@miruska15 aha - teraz čítam že ideš preč... sorry. Tak si daj ten čaj potom, hocikedy ak budeš moc hladná. Držím palce k tej prehliadke...

borabora666
25. máj 2011

@claudica ja som si dneska spravila ryzu a tu budu mat s cervenou kyslou kapustickou,....zajtra troska cestoviny a ktomu kopu leca.....

claudica
25. máj 2011

@borabora666 Hmm, tie cestoviny sú dobrý nápad... aj ja si spravím na zajtra, donesiem ich do práce...ja som rozmýšľala nad tarhoňou, vlastne je to jedno...
Práve tlačím zemiaky do hlavy.... 🙂

borabora666
25. máj 2011

@claudica ja uz mam dotlacene a pijem.....😀 mas super,ze to zvladas aj popri robote...mas moj obdiv

claudica
25. máj 2011

@borabora666 Dá sa to, len musím už deň predtým rozmýšľať "čo na zajtra". A má to svoje prednosti : v robote zbaštím len to, čo som si doniesla. Doma cez víkend je to ťažšie, lebo chlapom varím, vypekám, viac to láka...
Síce varím aj cez týždeň, ale večer som aj predtým málo jedla, alebo vôbec, takže večer odolávam.
Len keď nerobím túto "diétu", tak mi je jednoduchšie ráno nakúpiť koláčik alebo niečo v pekárni - a už to je. Kalórie jak hovado. Takto mám predpísané čo a ako a držím sa toho.

borabora666
25. máj 2011

@claudica no je pravda,ze ak si spravis rezim a zvyknes si na to,ide to jedna radost,ja som si v januari uplne perfektne zvykla,tiez som dopredu vymyslala,pak prisla navsteva na tyzden ,pak manzel a bol to moj konec

miruska15
25. máj 2011

ahojte no už som dorazila.V meste som neodolala menu v jednej reštike blizko Dr. že Hrstkova polievka a zeleninove rizoto.Tak som si dala dufam že som moc nezhrešila a ešte uhorkovy šalat.Ale bolo to dobre.
Na gynde brrr pobližkal mi auuu.Ale zobral niake stery čo som rada aj ked som si ich musela zaplatit ale to mi nevadi na toto dam.

claudica
25. máj 2011

@borabora666 no veď... to poznám. Ja som vlastne prestala tiež tak... blížili sa Vianoce, vypekačky...zima, zelenina a ovocie všetko umelé, vyhádzal sa mi ksicht od toho... 😀 a tak som to potom vzdala. No a potom som už jedla hore-dole. Ja potrebujem takéto predpísané "dávkovanie", lebo inak sa spustím.... Keby som bola sama /ale to zas nechcem 😅 /, tak by som aj vydržala...ale keď všetci naokolo papkajú...je to ťažké. No a peč napríklad palacinky a nedaj si...na to treba bohovú vôľu. A kým som toto robila, dokázala som odolať. Jednoducho si musím v hlave urobiť blok. Ja som na tom takto.... Ja viem, že toto nie je len o tých 90 dňoch, že človek si to musí osvojiť to stravovanie na celý život...len mi to ide ťažko 😒 Ale sa aspoň teraz snažím a som odhodlaná tentokrát to nevzdať a aj potom pokračovať podľa návodu...hádam s tým zabojujeme.

cessy
25. máj 2011

Ahojte
tak ja som po prvom vodovom dni, samozrejme sohm ho nedodrzala,banan som si rozdelila na tretinky a dala som si aj rano aj na obed aj vecer a este jedno jablcko, inak by som to nezvladla, no a mesacny celkovy ubitok mam 5,6kg, tesim sa 😵

claudica
25. máj 2011

@miruska15 super, myslím, že menu je v poriadku, nezhrešila si... Máme škroby, tak Ti to sadlo. 😅
Táto preventívka čaká aj mňa, už sa musím aj ja objednať, odkladám to, ale nesmieme sa zanedbať. Budeme vraj pekné štíhle, tak nech sme aj zdravé, no nie? 😅

borabora666
25. máj 2011

@claudica takj volako to beriem aj ja.....plno ludi ked pozeram bez servitky,tak tam tie baby co sa tam objavuju maju delenu stravu uz ako zivotny ciel a myslim,ze ked uz clovek deli napriklad rok,tak uz ho nenapadne,ze k masu si dat zemiaky,ale uz automaticky sa mu k tomu ziada zelenina

claudica
25. máj 2011

@cessy to je pekný úspech, môžeš byť na seba hrdá...blahoželám 😉

cessy
25. máj 2011

@dajna11 kde si co papas????

cessy
25. máj 2011

@claudica dakujem, myslela som ze bude dole menej lebo v poslednej dobe som mala vela prehreskov, ale som rada ze je to tolko

claudica
25. máj 2011

@borabora666 určite, je to zvyk... a dá sa to. Poznám aj ja baby v okolí, čo sa tak stravujú už roky a nemajú s tým problém...a čo je podstatné - sú štíhle a zdravé. Nie je to nič drastické ani zdraviu škodlivé, je to v podstate vyvážené stravovanie...

cessy
25. máj 2011

@borabora666 ja som uz davnejsie drzala delenu, pekne som s nou schudla a delila som asi 3 roky a potom ani neviem ako som sa zacala prezierat, jest jedno cez druhe a potom uz kila pekne isli hore

claudica
25. máj 2011

@cessy ináč je to zaujímavé, aj ja keď som to robila prvýkrát, už som sa niekedy bála na váhu postaviť, lebo som vedela, že som aj dva dni za sebou zhrešila.... a bola som prekvapená, niekedy sa stalo, že váha postála, ale sa mi stalo, že aj napriek zopár prehreškom mi dokonca zišli kilečká. Ja som sa zvykla vážiť vždy v pondelok ráno. Tak som sa aj cez víkend snažila byť "disciplinovaná"... 🙂

miruska15
25. máj 2011

@claudica maš uplnu pravdu .Ked som sama doma bez chlapa ja nemam problem sa kontrolovat akonahle je chlap doma konec.Ja ked vidim jeho tak si dam aj ja.
A prevencia len chod moja moja mamina na to zomrela a to je ina svinačina tak šup šup a volaj Dr.

borabora666
25. máj 2011

@cessy gratulkas k ubytku😀
@miruska15 myslim,ze menu ti sadlo😀
@claudica ja to tiez neberiem ako klasicku dietu,lebo v podstate mozes vsetko,len nie dokopy

claudica
25. máj 2011

@miruska15 Juuuj, to mi je ľúto. Ale si ma nakopla, tak to idem veru riešiť.

miruska15
25. máj 2011

@borabora666 Tak to som rada že sadlo večer si dorobym rizotko a hotovo aj deti budu papat okrem krpca 🙂

miruska15
25. máj 2011

@claudica ja kopem každu ženu či kamošku lebo fakt toto je len o prevencii.Aj som sa Dr. pytala či mam dceru zaočkovat proti HPV a povedal že jednoznačne tak ju dam.

dajna11
25. máj 2011

@cessy ufff..čavko.....ešte som neobedovala...teraz dorábam....paradajkovú polievku už len vychladnuť..a pečiem zemiaky americké....a mužovi kurča k tomu...a ty??ako si prežila vodový den?

cessy
25. máj 2011

@dajna11 veru zle som ho prezila, asi by som ho neprezila, dala som si jeden banan a jablcko, ale myslim ze celkom dobre aj s ubitkom som spokojna 😵
co si bola doobeda na nakupy ked takto neskoro dovaras???
ja som mala na obed prazenicku, kamoska mi priniesla domace vajicka, tak mi prisla chut na vajicka 😝

dajna11
25. máj 2011

@cessy ale vobec som nemala chuť variť a nevedela som čo.....ráno sme boli v škole kam asi prehlasime malú ked sa cez leto nasťahujeme....a potom zasa na stavbe za mužom niečo zaniesť a s malým vonku lebo nechcel isť do vnutra...takže do 12.00 som bola na nohách

cessy
25. máj 2011

@dajna11 no to poznam, u mna bola kamoska, kecali sme a pozriem na hodiny, ze jedna...tak rychlo maleho do postele......

cessy
25. máj 2011

@dajna11 a z rana som robila vyyyborne makove kolaciky, tak musela som ochutnat....... 😝 😝 😝 a zas som pokaslala dietku 😠 😠 😠

dajna11
25. máj 2011

@cessy ale čo blázniš...takéto drobné prehrešky ja už neriešim......aj včera večer chcela dcera muffiny tak som rychlo urobila a tiež som jednu skoštovala 😀 😀

cessy
25. máj 2011

@dajna11 no tieto som robila prvy krat, tak som jednoducho musela..... 😀 😀 😀 , ale ved jeden dva kusky ma nezabiju, 30 kg nepotrebujem schudnut, tak to teda uz neriesim ako aj ty pises

dajna11
25. máj 2011

@cessy no vidíš.....🙂tak treba k tomu pristupovať....mnam už mám polievku v sebe celu...práve včas,malý už je hore:(