90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
5. mar 2014

@lucanka49 a bujony su same E a soli ...ked chces, vyvar si zeleninku a spapaj aj ju, zasyti ta to viac ako nejaka chemia a je to 1000 x zdravsie 😉

komisakpd
5. mar 2014

@lydka84 nasla som to...dam si soju a ryzu..to bude chutne....konecne som nieco nasla...a zeleninovy vyvar

lucanka49
5. mar 2014

@lydka84 ďakujem za radu 🙂) a ty si vtedy schudla koľko pred tym ?? ja sa bojim že dojde kríza a tiež pojem všetko č nezje mňa 🙂) skusim si zajtra niečo vymyslieť ,mala by som chuť na nejake placky z mrkvy,šampionov a niečo k tomu mám mrazeny hrašok to by bolo dobre a niečo také na plech a upiecť no skusim 🙂) ďakujem za všetko a pekný večer ešte 🙂)

lydka84
5. mar 2014

@komisakpd no vidiiiis, ono treba sa pohrabat na nete trosku to prisposobit a clovek pride nato ze sa da spapat vselico dobreeeee.... kopa receptov v kucharskej knihe je vymyslena kedze som ich musela prisposobit dietke 😉 😉

lydka84
5. mar 2014

@lucanka49 to uz nepamatam asi okolo 6-7 kg ale to teraz triafam naslepo .....pamataj jedno kriza ako pride tak aj odide a ak nahodou zhresis neries to dalsi den ides dalej ako keby sa nic nestalo ..... nema zymsle to riesit kedze sa to vratit spat uz neda .....
var si zeleninu (aj v bujone, len to zlejes potom), jemne rozmixuj ponornym mixerom a napchaj do mafinovych kosikov a tak upec 🙂 🙂

komisakpd
5. mar 2014

@lydka84 pijes rano vodu aj s jablcnym octom alebo nie

lydka84
5. mar 2014

@komisakpd vodu pijem s citronom sem tam so skoricou

lucanka49
5. mar 2014

@lydka84 vidíš super nápad 🙂) a ozaj ja ráno si dávam vodu s citronom aj to môže byť nie ??

lydka84
5. mar 2014

@lucanka49 moze je to super aj dodas vitamin C aj to precisti travenie ...ale treba pouzivat citron anie citronku

2momo2
6. mar 2014

Ahojte! dnes mám 2.vodu - zatiaľ je to v pohode, ale ten čas tááák pomaly ide - dúfam, že to do večera vydržím 🙂

zazulkaa
6. mar 2014

@2momo2 Ahoj, ja som na tom rovnako 🙂 V praci sa to tiez nejak vlecie, vypila som uz okolo 1.8 l vody. Ked som v praci tak sa to da, horsie ked pridem potom domov. Uvidime co povie zajtra vaha. 😎

zazulkaa
6. mar 2014

@lydka84 Ahoj, prosim ta, ty uz mas asi tyzden po druhej vode ako sa drzi vaha? Stupla ako pri prvej vode?

2momo2
6. mar 2014

@zazulkaa ja sa práveže teším domov - lebo ak vydržím celý deň v práci, tak doma to už bude "večer" a snáď to rýchlo ubehne. Aj ja som zvedavá na zajtrajšiu váhu, pretože druhý mesiac bol u mňa dosť krízový

zazulkaa
6. mar 2014

@2momo2 Pre mňa osone sú najhoršie tie hodiny po práci, od tej 16:00, aby som doma niečo nezjedla. Tu v práci nemám nič so sebou,, tak ma to tak nepokúša. Aj pre mňa bol druhý mesiac zlý, mala som aj nejaký prehrešok, preto si myslím, že váha nejak slávne zajtra svietiť nebude :-/ ale tretí mesia musí byť lepší..aj keď som rozmýšľala, že sa takto chcem stravovať dlhodobo, takže ak si aj niečo dám čo si dať nemám, nebudem to brať tragicky.

2momo2
6. mar 2014

@zazulkaa presne tak aj ja - druhý mesiac som mala viac malých prehreškov (a aj nejaké väčšie, kedže sme mali rodinnú oslavu), takže som už bola mierne zúfalá a vzdávala to, ale aj tak som za druhý mesiac schudla min. 2 kg , takže som spokojná a zasa som sa naštartovala. Takže ak to dopadne tak, že za 2.mesiac budem mať dolu aspoň 3kg, tak budem spokojná 😀 Verím, že 3.mesiac bude super 😉 a my s priateľom sme tiež zatiaľ naladení tak, že sa tak chceme stravovať dlhodobo, s tým že občas prehrešok - napr. cez víkend nejaké klasické jedlo na ktoré dostaneme chuť

lydka84
6. mar 2014

@zazulkaa da sa povedat ze nie,..v den vody rano som mala 81,5 ...den rano po vode 80,3 - ubytok za vodovy den bol 1,2 kg , dnes som sa vazila a rano ukazala vaha 80,7 ., takze mam hore asi 0,5 kg od toho vazenia po vodovom dni, co je prirodzene zavodnenie 😉

lydka84
6. mar 2014

@2momo2 @zazulkaa drziiim prsteky

2momo2
6. mar 2014

@lydka84 ja mám dnes vodu - takmer na 100% - iba na obed som si dala čiernu kávu (samozrejme bez cukru a mlieka - normálne pijem zásadne s mliekom). Aj som si zacvičila , dala som si kúpeľ a už som si pripravila papierik s časťami tela a meter, aby som zajtra ráno zaznamenala výsledky- som zvedaváááá 😅 Aj keď bol druhý mesiac bieda, tak za posledný týždeň som sa zasa naštartovala a aj veľa cvičila.

marinka58
6. mar 2014

@lydka84 prepáč, že až dnes odpisujem vôbec nestíham net idú nám zúbky no asi nemusím k tomu nič iné dodať 😕
no čosi zišlo dolu a na to ako som poctivo podvádzala to je úplná paráda 😅 dosť s tým bojujem teda zachranuju ma asi tie 3 hodinove prechádzky vonku inak neviem neviem....
vodový den som celkom nezvladla zjedla som okolo obeda papriku a 4 cherry rajčinky bolo mi dost bleeee ked nejem inak sa snažím dodržiavať ale i dosť prehreškov mám pre mna je dobre to, že nepriberám a teda podarilo sa aj čosi pochudnut včera ked som behala po obchodoch stále mi nohavice padali 😅 😅 😅
vodu nemám problem piť to mám nacvičené od Mačingovej 😀 😀 😀
tak ja bojujem ako sa dá 😅 😅

lydka84
6. mar 2014

@2momo2 no super, blahozelam k tej zvladnutej vode a tesiiiim sa na ubytky ktore si tu zajtra precitam 🙂 🙂 🙂 a druhy mesiac bol asi bieda u kazdej tak z toho si nic nerob, povedz si ze 2/3 mame za sebou tak hura do bojaaaaaa s tou 1/3 - poslednou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majkushka
6. mar 2014

@lydka84 ahojjjjj tak u nas vsetci chripka uz 2 tyzden takze ja som mrtva :( bez dietky ale zajtra max pozajtra snad bojuje e dalej

lydka84
6. mar 2014

@marinka58 no super ze padaju aj nohavice aj kilecka ...a ano Macingova nas v piti vody vytrenovala az az 😀 😀 😀 ja tiez mam dost prehreskov sice mini respektive niekde nieco zobnem co sa v dany den nesmiem, ale mam ...no nejako s animi moc netrapim.,,,, u mna je to ten tyzden pred kramamy tu som vsetky tri mesiace spatne hresila xixix co uz so mnou .... chute su proste chute 😝 😝

lydka84
6. mar 2014

@majkushka tak skore uzdravenie a rychlo sa k nam vratit 🙂

matchgame
6. mar 2014

@lydka84 ahojky. pripísala som svoj malilinký úspech do tabuľky...aj keď teda nič moc... -1,5kg...očakávala som trošku viac...och 😖 ale snažím sa ďalej 😀

lydka84
6. mar 2014

@matchgame jeeej super idem sa na to hned kuk 🙂 🙂 🙂 🙂 a nevadi radsej tolko ako nic 🙂

lydka84
6. mar 2014

@matchgame uz to vidiiim no nato z akej vahy ides je to usper podla mna.... cvicis pri dietke?

marinka58
6. mar 2014

@lydka84 no tak ja to mám pred krámamy tak isto ale okamžite ako dorazia mi prestane chutiť tak na 2 dni ale v tom čase sa viac zavodnujem podla vahy potom to postupne vsetko odznie, nastastie po porode mi aj PMS podstatne vymizol ... čo zajtra obeduješ? máme UH ja si spravim pizzu zeleninovu 😝 😝

lydka84
6. mar 2014

@marinka58 veru tak kriticke je to 5 dni pred spustenim az kym sa nepustim a potom uz pohoda ...... a tak isto sa zavodnujem aj ja tyzden sa na vahu urcite teraz nepostavim 😉
no mame doma urobene rezacne s kapustou tak zvazujem ze si ich opeciem na panvici a spapam alebo uvidim mnozno ma zase prepadne chut na nieco sladke tak urobim na rychlo nejaku sladku mnamku ,,,,, a vecera hmmm samam neviem nemam zatial na nic extra chut .,,,, 😝 a ty co mas zajtra v plane papat,??

mamami3
6. mar 2014

@lydka84 sme v tom spolu jasnacka 🙂 dnes spagety, salatik, paradajky 🙂 zacala som si robit fotoalbum, kazdy den fotka co som jedla, to ako motivacne 🙂 ked prestanem davat fotky, asi som tym sekla... no a hneva ma to tu. Chodim iba cez mobil, mrzne mi to, neda sa prihlasit, potom ani nemam chut prispievat, vrrr. Neviem ze s tym cosi nespravia... ved je rok 2014,ci??? 🙂