Aké máte skúsenosti s orbitrekom?

janettdamian
21. aug 2013

Ahojte mamičky, poprosím o Vaše kladné aj negatívne osobné skúsenosti so značkami orbitrekov. Napíšte mi značku a hodnotenie stroja, chcem si niečo zakúpiť na cvičenie zo zdravotných aj estetických dôvodov. Ďakujem Janett

sashabb
21. aug 2013

mala som obyčajný z tesca, vtedy stál asi 5-tisíc a postačil 😉 Ak nechceš investovať do profi stroju, tak je to v podstate jedno aký kúpiš.
Ale samozrejme keď porovnám profi v posilke a taký "obyčajný" doma , tak je to sto a jedno.

silvia123
21. aug 2013

Pre mňa veľká nuda, nebavilo ma to! Mám tiež len obyčajný, ale nedokázala som držať na ňom tempo, vyhovuje mi skôr si pustiť v telke cvičenie a udržovať tempo za rovno s cvičiteľkou, alebo by som šla radšej behať.

froschka
21. aug 2013

My mame znacku Christopeit ma cca 20 programov a meria pulz, rychlost, kalorie a podobne. Ked sme s mm zacali tak krasne nam sli kila dolu, kazdy druhy den cca 40 min a za mesiac cca 3-4 kila sli prec, samozrejme aj stravu treba upravit, cez den jeme vselico aj cokoladu ci zmrzku ale vecer uz len bielkoviny a zeleninu
Nekupuj total lacne lebo budes sklamana a demotivovana ked to to bude vrzgat a piskat, my sme dali cca 300 eur ale mame ho 2 rok a sluzi nam skvele

zanetamatej
21. aug 2013

Ja som mala tiež len obyčajný stroj typu orbitrek, zo zaciatku ma to bavilo ale po case ma to prestalo bavit a skoncil u svokry, ta na nom cvici, ja si radsej uz zacvicim tiez podla telky alebo len tak naco mam naladu, po case je orbitrek nuda, mozno tak na zahriatie pred cvicenim 15 min...

zuzanajamriskova
21. aug 2013

ja mám olpran kupovala som na bazoši už používaný cca za sto eur a som spokojná....cvičím na nom každý den pri správach ..nie je to nič moc ale aspon mám dobrý pocit že pre seba a svoje zdravie niečo robím 🙂

miskamaj
21. aug 2013

ak cvicis dlhsie a mas uz aku taku kondicku- urcite odporucam. Ak len zacinas cvicit, odporucam radsej rotoped, nakolko orbitrek je dost riadne narocny na kondicku, treba na nom vydrzat aspon hodku a to sa bez kondicky neda. Ak cvicis velmi pravidelne a dlhodobo, oplati sa zainvestovat do drahsieho kuska. Ak to chces len na skusku, staci nejaky uplne obyc, lebo sa casto krat stava, ze po par pouzitiach sa stava vesiakom/ susiakom na bielizen 😀

maria1989
24. aug 2013

http://www.vladozlatos.com/blog/clanky-o-pohybe... skús prečítať, azda to funguje lepšie ako dlhé nudné tréningy na orbitreku. každý pohyb je dobrý, len zas to netreba preháňať 🙂

siusinocka
24. aug 2013

ahoj, u nas je to na vešanie prádla.. muž to straaaašne chcel a cvičil na nom 3 krát... ja nemôžem mna z neho bolia bedrové klby... zbytočná investícia.

darka2001
24. aug 2013

My mame Kettler vysiel asi na 11 500 Sk,chcel ho mm bol drahsi lebo sme potrebovali na nosnost a to tie lacne nesplnali,mm bol na nom nakoniec asi 10 x za tie roky,ale pre mna je super,kondicka a vytrvalost ide pekne hore,vies si nastavit obtiaznost,rychlost,kontrolovat cas pulz,aby to nebola nuda tak cvicim vacsinou pri spravach a to ani nevies ako ti ten cas zbehne🙂
Samozrejme ,ze je zaujimavy v zime,v lete mas ine aktivity🙂