Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako chudnúť, keď kojím a nechcem stratiť mlieko?

ivuska581
3. aug 2014

Mali ma 3 mesiace a sme len kojeny chcem schudnut rada by nieco o cvikoch ktore mozem na brusko a yak aj dietu ci mozem daku ci malemu pri diete nevezmem ziviny

flopo
3. aug 2014

ahoj.drzat dietu je ten najvacsi nezmysel ci kojis alebo nie.hlavne jedz zdravo a male porcie.ja som tiez tak zacala a kojim.mliecko sa ti tvorit bude,len jedz zeleninu a ovocie koli zivinam.nenechaj sa vyhladoviet.a to najdolezitejsie pri chudnuti a kojeni je pitny rezim.pi vela tekutin,najlepsie vody.co sa tyka cvikov,kludne mozes.ja chodim dva krat do tyzdna na jumping trampolinky a je to uplne v pohode.malemu mliecko chuti a prospieva.a nejest na vecer.ja zvyknem mozzarelu s rajcinou ak som hladna alebo bio jogurt 🙂 drzim palce.

lady511
3. aug 2014

ahoj pozri moju diskusiu....(cvičenie len doma)...su to lahke cviky,,zameriavam sa len na brucho,, 😉

marcelatje
3. aug 2014

s rozumom 😉 😀 😀 😀 😀 😀

siska53
3. aug 2014

Urcite to neprehanaj a neobmedzuj sa prilis v jedle,ale ani sa neprejedaj somarinami-sladkosti,klobasy,vyprazane...9m.si bola tehu,9m.potrebuje telo na to,aby sa dostalo do povodneho stavu.
Ja osobne som chudla postupne dojcenim,pri malom som do toho 9.m.mala spat svoju povodnu vahu,pri dcerke do roka. A cvicit som nemohla skor ako po 6.m.,lebo som mala sekcie.

loislane
3. aug 2014

Ja normálne cvičím - niečo podľa Jillian, CafeMom workouts a pod - brucho, zadok - výpady, drepy, ako príde ale aspoň 2x do týždňa a behávam 2-3x do týždňa. Diétu nedržím, to by som nezvládla 🙂

eva189
3. aug 2014

http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Ffe...
fajn cviky na brucho, tiez riesim to co ty a mne pomohli, strava 5x denne, vela pijem a zelenina, vela zeleniny.

niagara11
3. aug 2014

No po 3 mesiacoch to je este skoro na chudnutie pomyslat podla mna. Ja som schudla az tak po roku a pol ako postupne, a kojila som 2.5 roka, nakoniec som bola na tej istej vahe ako pred porodom a v podstate som to ani nijak neriesila extra. Ale som aj zmenila stravovanie, najma kvoli malej. Cize mozes skusit ziadna psenica, miesto toho spalda, ziadny biely cukor ak tak trstinovy, ja som ani kravske mlieko ani vyrobky z neho nejedla.
Hlavne nejest na vecer vela, aby sa zbytocne nezatazil metabolizmus, najneskor do 7h vecer a najlepsie nieco ako polievku zeleninovu s ryzou a uz ziadne mliecne veci na vecer, nieco co aj dobre chuti, je teple a tekute 🙂 az zvladas tak iste aj cvicenie pomoze.

ivetoy
3. aug 2014

teraz dietu drzat nemozes,,,kojenie ti pomoze schudnut

Tu začni písať odpoveď...

Odošli