Ako na bruško po cisárskom?

wewe22
10. jan 2012

ahojte som po cisarskom uz cez dva mesiace schudla som vsetko co som nabrala a brucho mam stale ako v 6 mesiaci po prvom porode mi ostalo brucho tiez ale ani nie polovicne ako mam teraz
brusaky robit nemozem lebo mam stale citlivu jazvu
poradte ako na to brucho uz ma to strasne hneva

petkave
10. jan 2012

Ahojky, pokiaľ viem, prvé tri mesiace aj tak nemôžeš cvičiť... Ja som nerobila s bruškom nič... Bála som sa, aby ma to nebolelo. A okrem toho som sa dosť nacvičila pri behaní s malým na 3. poschodie bez výťahu a s kočíkom do pivnice 😵 Postupne sa mi vstrebalo, hoci bolo zo začiatku také všelijaké neforemné... Pred 3. mesiacmi som prestala kojiť a mám ho ale také obalené tukom, ako nikdy... Pribrala som 3,5 kg a všetko do brucha. Takže ma to počkalo a asi predsa len začnem s cvičením 😖

anjelicek26
10. jan 2012

@wewe22 - po druhom dietati trva vyse roka, kym sa brusko stiahne, nic si z toho nerob, uzivaj si babo. Brusaky nech ta fakt ani nenapadnu, jazva moze byt zvonku zahojena, zvnutri tie vrstvy ale nie, mozes nieco poriadne pokaslat :( Pokial viem, tak sa odporuca rok dat brusku pokoj po cisarskom - ci uz je to cvicenim ci dalsim tehotenstvom.

mitinka
10. jan 2012

Ahojky myslím,že ti nepomože asi nič,... cvičením ho len spevníš ale nedáš dolu.Ja som taktiež po druhom cisárskom a taktiež mi ostalo dost velké brucho a mám z toho depky,ale s tým neurobíš nič.Mám kamarátku ona cvičí doma a chodí denno denne do posilovne a má vlastného trénera.schudla dost a brucho jej aj tak ostalo.Je neštastná a chce íst na plastiku,no ja nemám na takéto ,,procedury" 😖 Ak by niečo existovalo,určite by som aj ja brala každú možnosť. ☹ je to smutné a taktiež ma to hnevá,pretože si nemožem obliect to po čom túžim,pretože mám velké brucho a vyzerá ozaj na 6ty mesiac 😔 Ak viete dat ozaj dobru rada sem s nou 😕 nepomohla som,ale toto je realita 😝 😔

euka210
10. jan 2012

cvivit mozno po cisarskom po 3mes. A tiez ma desi to brucho, ale pomalicky sa zmensuje, takze ja cakam na jar a kolieskove korcule, aby som vosla do nohavic 🙂

montinka
10. jan 2012

ahoj s bruskom neurobis asi nic a s tym cvicenim sa neponahlaj jazva sice moze vyzerat zahojena a moze ti prasknut ani nevies ako. mne po prvom praskla a to som iba nadvihla kocik na schod ked sme sli domov z prechadzky. ja ho mam tiez ako keby som bola v siestom mesiaci a aj ked som uz skusala vselico diety a pod. brucho mi ostalo aj ked som schudla. dokonca po schudnuti sa ma ludia pytali ci cakam dalsie.:-/ tak akoze " skvele"

tigris20
10. jan 2012

ahoj,ja mam za sebou tri cisarske a vazim este menej ako pred 1 tehotenstvom. schudla som tak ze som vela nejedla,niekedy som nevecerala ,niekedy len ovocie,jogurt. moj namensi sa narodil v aprili takze som chcela byt do leta plocha,nebolo to este to prave ale teraz je to uz ako predtym 😉

m_ij_ka
7. aug 2013

ľahké cviky sa odporúčajú po cisárskom reze až po šiestich mesiacoch, samozrejme záleží aj na žene ako sa cíti, či ju jazva bolí alebo nie, je to individuálne. Ja som ľahké cviky začala cvičiť až po 6 mesiacoch, skôr som sa neodvážila ☹

dada97
7. aug 2013

ahojte, az vam praska brusko, kde bol rez je na to velmi dobry emergenci sprej, alebo koncentrat ale aj olejcek, nestipe a krasne hoji, pokozka bude pruznrjsia a hlavne vydrzi to velmi dlho s co sa tuku na brusku tyka, je pravda, ze je to najtazsie dat dole, ale ja som zacala sledovat pH a ked som sa dostala na neutralne zacalo mi uvolnovat tuky, keby ste chceli vediet viac , rada pomozem kludne v IP, ahojte

lenkakrpcek
15. jún 2017

Ja mam za sebou len jeden cisarsky ale za to brucho mam aj po 4 mesiacoch ako keby som bola v 6 mesiaci tehotenstva. Skusala som cvicit ale bolelo to tak to este odkladam. Dolezita je predsa moja dcerka, postavu mozem riesit aj neskor 😉

lenvam
26. sep 2019

No ja som z toho strašne nešťastná lebo ho mám ozaj veľké aj pol roka po sekcii lebo malá bola veľká 5kg 😦a ani mi nepadlo brucho pred pôrodom tak to mám ako takú loptu pod rebrami😱