Ako sa chudne pomocou tabletiek Reductil?

katka25
30. máj 2008

Chcela by som sa spytat ci ma niekto skusenost s tabletkami Reductil. Predpisal mi ich doktor. V tehotenstve som pribrala 28 kg.Po porode som vazila 79 kg. Mala ma teraz 3 mesiace a ja mam 67,2 kg. Takze ide to dost pomaly. Dufam,ze funguju ked uz som zane vysolila 500 danov.

janazuza
27. jan 2010

inguska, herbalife nie, ale skúšala som chlorelu( aksom to dobre napísala), clarinol a chromdiet a už ani neviem čo všetko, ale nemalo to požadovaný účinok.Stále som bola hladná a nenormálnu chuť na sladké sa nestratila.
Som normálne hotová, že konečne niečo zabralo a teraz to zrušia ☹
a tá kúra je aká?

iguska
27. jan 2010
janazuza
28. jan 2010

asi zajtra skusim zájsť k lekárke po recept.... možno mi napíše a stihnem kúpiť 😉

morca3
29. jan 2010

ahojte žienky čitala som si vaše prispevky ohladomreductilu kolko stoji balenie tychto tabliet aj ja by som potrebovala schudnuť mam problem so stit.zlazou a odvtedy mi udu kila hore aj ked dost malo jem dokonca sladke nemusim vobec som z toho zufala zle sa citim v takom tele ☹

jesika26
29. jan 2010

morca3 - vieš o tom, že je zákaz distribúcie týchto tabletiek??Podla mna riadna kravina, ale čo už. Reductil 15 mg stojí 28 tabl. okolo 33 eur, 98 tabl. okolo 90 e

morca3
29. jan 2010

jesika26 dakujem za info skusim sa ist spytat do lekarne ci predaju alebo su naozaj zakazane aj ty si ich brala alebo este bereš?

janazuza
29. jan 2010

Ahojte.Tak mám recept, ale lieky sú už stiahnuté... tak smola ☹

jesika26
29. jan 2010

ty kokos, no mna porazí 😠 , čo teraz?????

janazuza
30. jan 2010

ma len veľmi zaráža, že oni tento liek doporučili stiahnuť a nie zakázali. škodí len ľuďom v Europskej únii a inde nie???? asi sme nejaký iný 🤐 čítala som správy ktoré vydala spoločnosť abbot,je to zaujímavé

morca3
1. feb 2010

baby mate niektora skusenosť s predajom liekov na chudnutie cuz internet?ak ano dajte prosim typ na dôverihodny zdroj dakujem

jesika26
1. feb 2010

ahojte - takže po týždni mám dole 4 kilá, ale som zvedavá kedy sa to stopne, nemám žiadne prehrešky, snažím sa aj cvičiť.
morca3 - večer ti napíšem do IP, teraz ma to nepustí

morca3
1. feb 2010

jesika26tak aj ja mam dnes prvu tabletu za sebou kupila som normalne bez receptu v lekarni tak uvidim co sa bude diať dufam ze kila pojdu preč 😉

janazuza
2. feb 2010

morca, ja som cez intrnet nekupovala, taže neviem a lieky sú predražené. bojím sa takto kupovať, ked neviem ci sú tam naozaj lieky a nie nejaký vitamín alebo cukor. a tiež neviem , či boli dodržané podmienky skladovania...
Inak , kde si zohnala reductil? mne sa už nepodarilo, ale mám Lindaxu.

morca3
2. feb 2010

ahojky janazuza vcera v brezne v lekarni ale akurat im tam prisiel prikaz na zastavenie predaja ale dali mi ho v pohode skusam to prvy krat tak som si vzala len ma 1 mesiac uvidim ake bude mat ucinky ty mas lindaxu prvy krat? je lacnejsia ako reductil?

janazuza
2. feb 2010

ja beriem reduktil, teraz druhé balenie.mám ešte na 3 mesiace reduktil. išlasom si ešte predpísať reduktil, ale ten som už nedostala nikde. tak som včera zobrala recept a šla do lekárne , ale už mi nechceli dať(ako všade) a tak som lekárničku ukecala a dala mi na ten recept Lindaxu na 1 mesiac.Inak Linadaxa ma vyšla lacnejšie približne o 3 eura.

morca3
2. feb 2010

janazuza čize 2 mesiace berieš a kolko si dala dole nemaš vedlajšie učinky ako sa citiš?

janazuza
2. feb 2010

mám dole 14,5 kg, ale teraz stojim na váhe asi týždeň- zastavilo sa to. Vedlajšie účinky som mala - sucho v ústach, na vracanie , ale to prešlo. Zle somspala aj predtým , takže nespavosť tomu neprikladám. Inak cítim sa skvelo, akoby som bola nabitá energiou 😉 .Teraz skoro necvičím, bolí ma členok, Takže na eliptikal padá prach.... 🤐 .

morca3
2. feb 2010

no to je pekny vykon ja som dnes dala druhu tabl a vcera som zle spala a som stale smedna jest mi nechuti vobec nic len tu vodu trubim cely den ale inač v pohode 🙂 prepač ale co je eliptikal?

mirka414
2. feb 2010

ja som dnes vo svajciarsku dostala v pohode u svojho lekara reductil 15 na tri mesiace a tu mi tiez povedali,ze v Eu tieto lieky stahuju,ale ked je niekto zdravy a pod dohladom lekara tak sa nic nestane.ja som za prve balenie schudla skoro 10kg a este by som potrebovala asi tak 5kg to by som bola spokojna.

janazuza
2. feb 2010

orbitrek- niečo ako steper, ale cvičíš aj rukami

janazuza
4. feb 2010

ahojte, kde ste sa všetky podeli? to tak chudnete, že Vás ani nie je vidieť???? 😀 😀 😀

emanuel98
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janazuza
5. feb 2010

no u nás v lekárni už nie je aj v sklade je stiahnutý ☹

janka257
6. feb 2010

Baby prosim Vas, nemoze mi Reductil niektora z vas zohnat? Ja som dnes bola v lekarni a tiez mi ho nechceli dat, lebo je stiahnuty z predaja. Velmi by som ho chcela. Prosim, ak ho ma niektora este kde zohnat, ozvite sami na janka257@centrum.sk. Som ochotna si aj priplatit.

janazuza
8. feb 2010

janka neviem či ho niekde zoženieš.... možno na internete niekto predáva, ale ja by som sa bála, či sú to naozaj pravé tabletky ☹ a sú strašne predražené 😕 🤐 skús Lindaxu, tú ešte dostať v lekárni.

lindda
17. feb 2010

baby cafte mne dnes lekarka predpisala reductil ?)! a co teraz uz je stiahnuty z lekarni neviete ?

lindda
17. feb 2010

idem do lekarne potom napisem ze co mi povedali ☹

lindda
18. feb 2010

dnes by my ho mali objednat tak neviem ale je strasne drahy mam na recept 98tbl