Ako sa chudne pomocou tabletiek Reductil?

katka25
30. máj 2008

Chcela by som sa spytat ci ma niekto skusenost s tabletkami Reductil. Predpisal mi ich doktor. V tehotenstve som pribrala 28 kg.Po porode som vazila 79 kg. Mala ma teraz 3 mesiace a ja mam 67,2 kg. Takze ide to dost pomaly. Dufam,ze funguju ked uz som zane vysolila 500 danov.

dado1031
18. feb 2010

ahoj som tu prvy krat a citam ze uzivate tabletky reductil aj ja som ich uzivala 3 mesiace a schudla som 13,5kg ale teraz ich nie je nikde dostat kupit az by ste mali na predaj tak by som ich od vas odkupila

macka01
18. feb 2010

dievčata nebojíte sa ho jesť ?ved ked sa rozhodli ho stiahnúť tak asi je zdraviu škodlivý.asi by som sa bála ho brať,že si poškodím pečeň alebo žaludok.Ved ked ho vysadíte priberiete naspäť a možno ešte viac.Tabletku na chudnutie,ktorá by mala trvalý efekt ešte nikto nevymyslel.fakt nemáte strach????

janazuza
19. feb 2010

Ahojte
lindda tak ako to dopadlo.?zohnali máš tie tabletky? u nás nikde nie sú....
ja som ešte stihla kúpiť to 98 t. balenie a mám aj Lindaxu 30 jedno balenie 😅

cencula
21. feb 2010

ahjte baby ako užívate reductil 15mg? díky za info

janazuza
21. feb 2010

ahojte
cencula ja mám reductil 10 a beriem ho ráno- väčšinou po raňajkách(niekedy pred raňajkami) 😉

annika
22. feb 2010

AKože nemajú na predaj??? Dado, však som ich kúpila v lekárni normálne na recept. ešte mali aj výhodné balenie. A to bolo pred dvoma týždňami... 😉

mirka414
22. feb 2010

cencula ja ju budem brat od 1.3.2010 rano.

annika
22. feb 2010

Ja som vlani brala *Lindaxu, išlo mi dole 10 kíl za 5 mesiacov, pomaličky... potom som sa rozhodla vynechať a tých 10 kíl je teraz naspäť.... 😒 😒 😒 😒 viem, že som urobila chyby, ale raz žijeme, nie??? Teraz mi doktorka vypísala reductil, tak s tým začnem. nepotrebujem ,len 7-8 kíl dať dole na leto... a budem ako mesiačik, do leta schudnem a do zimy priberám...xxixixixi

mirka414
22. feb 2010

annika ved na zimu treba zasoby ci nie 😀

dado1031
22. feb 2010

Diky za info tak zajtra pojdem po vsetkych lekarnach a uvidim ci ich maju na predaj.

jesika26
22. feb 2010

dado1031 - pochybujem, že ich niekde nájdeš, stiahli ich úplne z predaja a ako písala Lauritania tak už aj v Čechách 😠

dado1031
24. feb 2010

ja som ich nikde nekupila bola som aj za jednou znamou v lekarni a ani diler co chodi do lekarne uz ich nemal na predaj ale ze mam skusit az koncom marca ci nahodou nebude ich mat v lekarni

dado1031
24. feb 2010

baby az by ste mali na predaj tak sa prosim ozvite ja viem ze kazda co ma si nechava pre seba ale keby nahodou 🙂

cencula
27. feb 2010

kolko ste schudli s reduktilom?

majkape
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka414
1. mar 2010

ja som si dnes rano dala prvu tabletku a hned o dve hodiny som odolala Mcdonaldu :--)

jesika26
1. mar 2010

mirka414 - tak to by si tomu dala keby, že neodoláš 😀 😀 😀

mirka414
1. mar 2010

miesto mc donaldu podho na mrkvu 😀 http://lesk.cas.sk/clanok/85813/vdaka-pozieraco...

mima
1. mar 2010

mno ja som uzivala asi 3-4 mesiace a neschudla som nic a to sa stravujem na 80% zdravo a obcas chodim aj do fitka, skoda penezi, aspon u mna

jesika26
1. mar 2010

mirka- tak dnes idem do obchodu na mrkvu, to bude moja večera 😉
mima - asi si nemala z čoho schudnúť 😖

mima
1. mar 2010

to by bolo super, ale ver, ze takych 15 kil by mohlo ist zo mna dole ☹

mirka414
1. mar 2010

ja som po prvej davke schudla skoro 10kg za 3mesiace,teraz som mala 3mesacnu pauzu a pribrala som len okolo 1kg,ale to som skutocne zrala.

mima
2. mar 2010

no ja som ani nezrala, tak v norme a predsa nic, neviem co to mam za telo 😒

janazuza
2. mar 2010

mima , aké máš BMI, možno by si ani nemusela brať tabletky. Možno preto nezaberajú....

mima
2. mar 2010

BMI mam na hranici nadvahy a normal.vahy, ale ver, ze tych 15 kg mi fakt treba dole, mam 74 a vzdy som mavala okolo 60, vtedy aj moje BMI kleslo na spod.hranicu normal.vahy, a vies oblecenie ta nepusti, bud sa zmestis al.nie, to je najlepsie meradlo, dake starsie dziny a vzdy sa do nich vpratat ? 😉

dado1031
3. mar 2010

baby nemate na predaj tabletky reductil PONUKNITE vdaka

olianko
8. mar 2010

Ahojky!
Chcela by som sa opytat , ze co budete robit ked sa vam minie vsetok Reductil? Uz vam lekar povedal , ze cim ho nahradi ?

sisa777
8. mar 2010

No tak to neviem, lebo ja mam este jednu tabletu na zajtra a potom nic. Sice som vybrala len jedno balenie. Chcem sa opytat ci je meridia to iste co reductil. Lebo v niektorých štátoch sa predava ako meridia ,aspon tak to ma uvedene farmaceuticka firma na svojej stranke. Mozno by sa dala zohnat z UA z lekarne.

janazuza
8. mar 2010

Meridia je Lindaxa. Je to skoro to isté, obsahuje tú istú látku- sibutramín. v zahraničí zoženieš aj reductil. 😅 Ale na Slovensku nič.... 😢

jesika26
8. mar 2010

sisa777 - reductil=meridia, ja som predtým brala reductil, no a teraz meridiu, je to úplne to isté