• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako sa chudne pomocou tabletiek Reductil?

13. februára 2017 
Jesika26 - dakujem, citala som na ich internetovej stranke, že v niektorých krajinách reductil predávajú pod iným obchodným názvom. Ja som z východného Slovenska tak možno to zoženiem z ukrajiny, samozrejme z lekarne.
8. mar 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, ak by ste mali na predaj REDUCTIL 15 mg/28ks, kúpila by som dve balenia. poprosím kontakt len na mail mia910@azet.sk ďakujem :wink:
9. mar 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby az by ste mali na predaj REDUCTIL 15 mala by som zaujem ho kupit dakujem
21. mar 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby strasne vas prosim nemate reductil alebo lindaxu na odpredaj alebo dat nejaky kontakt kde zozeniem??dakujem :frowning2:
3. apr 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klea241 ja nemám.... a cez internet sa bojim kupovať :frowning2:
6. apr 2010 o 11:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, má už niekto info čo nahradí reductil?
13. apr 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adria ja neviem, u lekára som ešte nebola. .
14. apr 2010 o 18:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reductil stiahli z predaja aj v USA. Ked ho už aj tam stiahli, tak asi s nim fakt nie je nieco v poriadku. Americania sú dost liberalni v týchto veciach.
15. apr 2010 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som uzivala tabletky adipex a vobec som s nich neschudla mne najviac zabrali tabletky reductil ale teraz ked ich stiahli s predaja je to zle az vie niekto kde sa daju kupit ozvi sa diky
16. apr 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa, moj názor je asi takýto: Tieto Lieky by mal predpisovať lekár, ktorý vie o zdravotnom stave pacienta a kontrolovať jeho účinky.
Ono je len zarážajúce, že ak tento liek nestiahli vo všetkých krajinách , ked je tak škodlivý. Myslím si, že tu ide uplne o niečo iné- a to sú peniaze a konkurencia.
16. apr 2010 o 10:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som tu prvý krát. Reductil som si kúpila minulý rok cez internet, bol to "pravý" Reductil 15mg a u mňa fungoval na 100%. Schudla som skoro 15kg. Vedľajšie účinky ako nespavosť a smäd som mala asi iba 7 - 10 dní, potom už vôbec žiaden problém iba oveľa, oveľa menšia chuť do jedla. Brala som ho asi 5 mesiacov. Každú dávku som kupovala cez internet a idem si ho pozháňať opäť, keďže leto sa blíži :sunglasses: .
24. apr 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tatry, keď zoženieš cez internet, daj info. obávam sa, že to bude asi problém
27. apr 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj adria243. Máš pravdu, môj "overený kontakt" sa neodpovedá, takže to je asi problém. :unamused: Skúsim ešte pár iných miest a ak niečo zoženiem, dám info.
29. apr 2010 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
3. máj 2010 o 17:36 • bobakm
Ahojte, že by jasná hviezda na oblohe? Nemám s ním skúsenosť? Má niekto z vás? Ozaj a čo koštuje?
4. máj 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky. Ako pokračujete? Máte reductil?
8. jún 2010 o 18:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. jún 2010 o 11:46 • tina20
12. jún 2010 o 20:27 • dado1031
14. jún 2010 o 08:17 • dado1031
@tatry
prosim ta z akej stranky si si objednavala ten reductil? :slight_smile: dakujem :slight_smile:
15. júl 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este by som sa chcela opytat, ci je vhodne brat tieto tabletky na chudnutie aj pre ludi ktori nie su az tak obezni. ja mam 160cm a 60kg, viem, kazdy povie ze ved to je akurat..lenze ja som pred 30dnami mala o 10kg menej :( netusim co sa deje proste za mesiac som 10kilo pribrala a stale to ide hore..mam neskutocnu chut jest...a dokonca aj ked som plna a citim ze mam plny zaludok zjedla by som aj znova taku istu velku porciu obeda..len mi prosim neradte ze lieky su na nic atd =/ ...ja len potrebujem nakopnut aby som prestala mat tie navaly sprepacenim zravosti...len sa bojim ze ziadna lekarka ked ma uvidi mi takyto liek nepredpise...totiz zatial sa to da maskovat volnymi trickami a nohavicami. Chcem to zastavit uz v zarodku a nechcem to nechat tak ...jeden den sa zobudim a budem mat o 30kg navyse :(
prosim poradte..dakujem vsetkym, co sa ozvu
15. júl 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spiranta, na tvojom mieste, by som s liekmi ešte počkala. Určite nie je normálne tolko pribrať za mesiac.Choď k lekárke a svoj problém vysvetli, že ťa "chytá žravosť". Nech Ti urobí vyšetrenia( môže to by ť problém so štítnou žľazou alebo Ti môže cybat v tele nejaký vitamín , stopový prvok tak ťa to núti jesť).Tabletky Ti môžu, ale nemusia zabrať, pokiaľ tvoje BMI nebude vyššie ako 30.
15. júl 2010 o 20:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte ma napadlo, či si nezačala užívať nejaké lieky(napr. antikoncepciu), možu to byť hormony... určite to nenechávaj na ľahkú váhu
15. júl 2010 o 20:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janazuza
Antikoncepciu beriem uz 4roky a mam aj nizkohormonalnu aj taku co nezavodnuje..som specialne ziadala od gynekologicky aby mi predpisala taku od ktorej sa nezvysuje chut do jedla a nezavodnuje...
Tabletky ma napadli uz skorej ale co najdlhsie som sa tomu chcela vyhnut...no napr. dnes. Bola som po obede samozrejme plny zaludok a sla osm do obch. centra kde je plno moznosti jedenia...a uz som tam aj zapadla...tak neskutocne som sa prejedla... :/ neviem to ovladat ...beriem aj chrom len co mi to je platne ked sice na sladke chut nemam ale vsetko ostatne do seba ladujem jedna radost :(
15. júl 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete niektora zohant reduktil?????????? ak ano tak sa ozvite prosim dakujem :slight_smile:
2. aug 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pribrala dost vela za posledne roky a počas tehu 10kg necelych hned boli aj dole ale potom sup spat 7kil a to chodim na prechadzky denne3-5 hodin,peso na 3p. so synom a nakupom neprezieram sa a aj tak to neide dolu
2. aug 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. aug 2010 o 09:41 • terenka11
Ahojte, chcem sa informovať - máte označené tbl. Meridia (to je isté ako Reductil) aj množstvom účinnej látky t.j. sibutramínu napr. 15? Pretože ja som si objednala cez internet a prišli mi síce zabalené originál v tube, ale to označenie na každej tbl. chýba a malo by tam byť, ak je liek originál a nie falzifikát. Pozrite si to cez obrázky na internete. Dajte mi vedieť ako máte označené jednotlivé tbl. ďakujem.
16. aug 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
13. sep 2010 o 13:04 • kornelia12345
Ahojte, čo už nechudne nikto? Prosím Vás je Meridia Reductil?
22. sep 2010 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok