Zacala som s intermittent fasting len zo zvedavosti, no postupne som zistila ze mi to celkom vyhovuje aj ked mam tri deti sedavu pracu a nie kazdy den idealne podmienky kazdy druhy den si dam aspon lahky pohyb a snazim sa dodrziavat okno 16:8 niekedy sa to dari lepsie niekedy horsie
Ako to mate vy, ci vam to pomohlo schudnut alebo sa len citite lepsie? Proste nejaké rady hladam.....a či jete sladkosti a kolace počas tej doby jedenia
@michaela789 iba joga a ziadne ine cvičenie?
u mna funguje len vtedy, ked zaroven aj dobre spim. akonahle spim malo, priberam, aj ked dodrzujem "okno". mozno preto, lebo som unavena a zjem viac sladkeho a blbosti pocas tych hodin, ked "mozem".
Áno, začala som len s yogou a neskôr som ju kombinovala s pilatesom.
mne sa osvedčil výborne, schudla som 6 kg, cítim sa lepšie ... takže ja môžem len odporúčať 🙂
Nijako 😃 A hlavne mne nevyhovoval, teraz novšie výskumy ukazujú, že ak si tým človek vyslovene nechce riešiť nejaké zdravotné problémy, tak IF a klasický kalorický deficit sú na rovnakej úrovni. Lebo aj pri IF ide vlastne o ten deficit.
Ano asi pred dvomi rokmi a schudla som 10 kg
Po druhom tehotenstve som veľmi dlho vydržala na tomto type pôstu. V "žravom okne" som sa neobmedzovala, jedla som aj sladké, aj smažené, jednoducho nedietne jedlá. V kombinácii s cvičením yogy šli kilá dole ako nič. Treba aj poriadne dodržiavať pitný režim.
Odvtedy som znova porodila a určite opäť začnem s cvičením a aj s pôstom, nech sa dám do poriadku.