Ako sa zachovať k svokre?

anazuz1979
5. nov 2017

Ahojte čitateľky. Prosím Vás o radu. Ako sa zachovať k svokre, ktorá má urazila??? Asi najviac ako si viete predstaviť. Hrubým spôsobom má prirovnala ku krave. Viem že nie som najchudsia, beriem už vyše 5rokov hormonalne lieky, kvôli neplodnosti a aj z tých som nabrala dosť kíl navyše. Bábätko sa nám nedarí, pádny dôvod lekári nepovedali, iba že je to všetko o psychike... Svokra nepovedala priamo do očí mne tu urážku, ale mám dôkaz že to naozaj povedala. Bolí to o to viac, že sa to týkalo toho že nemáme dieťa. Som z toho zničená, nemám chuť tam už viac ani ísť na návštevu... Neviem čo všetko by som jej prskla do očí od zlosti. Poraďte ako sa zachovať keď sme tam doteraz chodili na návštevu cca 1x do týždňa...

silverrko
6. nov 2017

@anazuz1979 celeeee zle....pripravuj sa na najhorsie-intrigarstvo a pod. Lutujem ta este ta len cakaju problemy

simculllka
6. nov 2017

Vies co,ja by som to brala jednym uchom dnu a druhym von. Ale ja som taka povaha,ze proste neriesim,ked niekto nieco rozprava o mne,je mi to casto jedno,vela veci ide mimo mna. Mozno by som sa tak s rezervou k tej svokre spravala,ale kym s nou nezijem a vidim ju cas od casu,je mi u paze,co rozprava za mojim chrbtom. Dolezite je,aby ste mali s manzelom doma jasno,aby ste boli vy dvaja spokojni a je jedno,ci budes mat 130 kil alebo 60..niekedy je fajn povzniest sa nad mnohe veci,ktore aj tak nevyriesis,neviem si napriklas predstavit tu konfrontaciu so svokrou,ze akoze co by si jej chcela povedat...

beky1813
6. nov 2017

@anazuz1979 takto riesit a trapit sa na reciach JPP, naco je to dobre? A aky mas dokaz? Len aby to nebolo cele uplne inac. Ale ked chces, kludne hraj urazenu a struhaj formu

silverrko
6. nov 2017

@beky1813 zisti to velmi jednoducho-staci ked pred nou ohovara inych a moze si povedat ze to pravda je.

jana_eyre
6. nov 2017

Mna tiez svokra urazila, nie sice tk hrubo ako teba, ale dotklo sa ma velmi jej spravanie.. Bolo to este cez leto a riesila som to tak, ze ked sme knej mali ist, tak isiel iba muz s detmi.. Videla som ju az na oslave mojho tretieho, dovtedy ma tie najvacsie nervy presli, tak som sa chovala normalne akoby sa nic nestalo a tak to ostalo.. Pamatam si stale co urobila a som aj nahnevana ked si na to spomeniem, ale neriesim.. Naco sa zatazovat nejakym nahnevanim, mam dost starosti aj bez toho..

fednaja
6. nov 2017

Normálne by som šla za ňou, nech sa spamätá, pekne jej povedz prečo si pribrala, že to, že stále nemáte deti ťa trápi tiež omnoho viac ako ju ale ty si si to takto nevybrala sama a nech sa pekne hanbí, toto dospelá osoba nemôže vypustiť z úst keď vie o čo sa jedná.

mimiqa
6. nov 2017

@anazuz1979 uprimne?? Ta zivi?? Potrebujes ju?? Je to kus kozy u mna tymto padom....ignoruj neries ju....ked dojde daco povie...moja hlboky nadych a slusne ju poslat odkial vysla....😅

lia261
7. nov 2017

@eeffka tak tak bozie mlyny melu pomaly ale isto.Tiez som mala prilezitost vidiet ako sa to vie "vratit" , a najlepsie je od nej pocut...preco sa mi to deje, ved som nikomu nic zle neurobila....a mne v hlave vsetky tie veci ktore urobila🙂

dominikatomas
19. mar 2024

@anazuz1979 aspoň s ňou nebyvas ,nemusíš ju mať 24hodin na očiach...