Ako sa zbaviť celulitídy?

1_dominika_1
25. nov 2021

Ahojte baby, máte nejaký overený trik na zbavenie sa celulitídy na zadku? Pomôžu tie masážne prístroje? Pred tehotenstvom som cvičila a všetko bolo Okey ale ako som počas tehotenstva začala priberať tak sa objavila aj ta celulitída a neviem ako sa toho zbaviť. 🙈 Máte nejakú skúsenosť ? Ďakujem 😁

anonym_11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ines1234
25. nov 2021

@1_dominika_1...poslala som Vám spravu

kotvickaa
25. nov 2021
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.

@1_dominika_1 dostatok vody, spevňujúce krémy, masáže, čaje podporujúce lymfatický systém, kávový peeling, ....

beata110
25. nov 2021

@ines1234 ahoj tak to zaujima aj mna😊 poprosim info do sp😊

dada0902
25. nov 2021

@ines1234 aj ja by som poprosila a je niečo na faldiky?

timea4845
3. dec 2021

@1_dominika_1 ahoj samotné krémiky ti nepomôžu potrebuješ naštartovať aj lymfatický systém buď limfodrenáž čo je v tejto pandemickej dobe asi nemožné a vyjde to draho pretože jedno ošetrenie nepostačí mám však niečo lepšie, jednoduchšie, overené existuje prístroj na domáce použitie ktorý naštartuje lymfu okrem toho rieši aj iné estetické či zdravotné problémy ako napríklad nepekné bruško po pôrode (pokrčené, natiahnuť koža) faldíky, minimalizuje viditeľnosť strií, odbúrava tukové vankúše, má terapeutické účinky, poradí si s kŕčovými žilami, metličkovími žilkami, spevní akúkoľvek časť tela (stehná, zadok, prsia, bicepsy, brucho) odstráni dvojbradu, pomáha pri bolesti svalov, kĺbov, krížov.
Mám osobnú skúsenosť. Ak chceš vedieť viac info o cene a dostupnosti napíš mi kľudne správu

kristinagregorcok
5. dec 2021

@1_dominika_1 odporúčam valec na maderoterapiu, kúpite ho v decathlone a valcovať sa aspoň 2-3x do týždňa od lýtok po zadok boky brucho 💪🏼 Pomáha to. Potom ďalšia vec je lymfodrenáž alebo profi maderoterapia v salónoch. Ale ak chcete lacnejšiu verziu tak určite ten valček a valcovať sa doma ☺️ Mám to vyskúšané

vegetarian13
12. feb 2022

@kristinagregorcok ktory je to prosim valec z decathlonu? dakujem