Ako schudnúť bez jojo efektu?

kubkomatko
15. dec 2016

Všae čítam, schunite bez jojo efektu, ale všae pýtajú peniaze... už ma to štve, lebo peňazí nemáme navyše, a ja potrebujem schudnúť...

mon895
15. dec 2016

Cvicenim a zdravou vyvazenou stravou ostatne su podla.mna len marketingove tahy osvedcila sa mi len tato metoda drzim palce 🙂

kubkomatko
autor
15. dec 2016

@mon895 cvičiť cvičím, ale ož tej strave čítam už toľko že už nevliem ktorá strava je tá naj a hlavne finančne nenáročná

zveva
15. dec 2016

@kubkomatko mrkni tuto stranku a citaj, citaj...ja mam za necely mesiac dole 6kg a zadarmo.
www.chudnutie-ako.sk

mon895
15. dec 2016

@kubkomatko ja som tiez nevedela ktorej sa mam drzat tak som len obmedzila sladke a cukor... co sa tyka ovocia jedla som ho doobeda a postupne jedla 5 jedal za den mensie porcie v podstate som jedla vsetko len s mierou a snazila som sa viac zeleniny napr ako prilohu som davala len trocha ryze / zemiakov a radsej zele inku cerstvu aj ked v tomto obdobi to ide tazko zohnat :/ a hlavne prestala som pit sladke vody nezda sa to ale obsahuju strasne vela cukru :/

kubkomatko
autor
15. dec 2016

@zveva akujem

sissy27
15. dec 2016

@kubkomatko schudnúť je jedna vec, udržať si nové telo druhá...ak chceš len schudnúť, tak na to je asi milión spôsobov, diéta mliečna, ryžová, bielkovinová, zeleninová, vajíčková, ovocná, trojdňová, 14dňová, na počkanie, bla bla bla... ale každá sranda raz končí, diétu úspešne zvládneš, koniec programu a keďže máš toho tak akurát dosť, tak sa vrátiš tam, kde si bola predtým - aj so stravovaním, aj s kilami... a keďže každý dobrý skutok musí byť po zásluhe potrestaný, tak na ešte 7kg extra ako bonus !! a môžeš začať odznova, napríklad s kapustovou 😀
ak si chceš udržať štíhlu postavu, musíš zmeniť svoj životný štýl navždy - základná rovnica: príjem energie musí byť nižší ako výdaj, vtedy môžu ísť kilá dole... vylúčiť vyprážané, mastné, cukry (aj také tie skryté, napr. v light jogurtoch, kde síce je 0% tuku ale zato 20gramov cukru)... samozrejme neznamená to, že už nikdy ani len nepričuchneš k rezňu alebo nedáš do úst čokoládu - len to nebude 3x do týždňa ale možno len 3x do roka... bielu múku skús nahradiť celozrnnou / nezabudni na cestoviny, pečivo - tam je tiež základom múka/... viac zeleniny, ideálne aj ako príloha k mäsu namiesto zemiakov... žiadne sladené nápoje, len čistá voda, ak potrebuješ nejako dochutiť, tak napr. citrónom, pomarančom, limetkou, mätou... nepotrebuješ žiadne supermoderné štýlové a drahé potraviny, len sa drž toho, že všetko s mierou...

nada847
15. dec 2016

@kubkomatko myslim ze je vhodne jest vsetko ale vsetko s mierou. Sladke len doobeda ale aj to s mierou. Vsetkeho vela skodi ako sa hovori. Poobede ked dostanes chut na sladke tak sa napi nejakeho caju alebo nieco take 🙂 miesto bielej muky spaldove pecino a pod 🙂

mimac
15. dec 2016

@kubkomatko diétami si naženieš iba choroby, treba jesť všetko ale s mierov, teda nie celú čokoládu ale 2-4 kocky... napr. a 5 porcií jedla denne..treba aj slaného aj kyslého aj horkého aj sladkého a cvičiť 3x do týždňa, najskôr schudnúť a potom posilovať a nebude jojo efekt a kilá pôjdu dolu, vo všeobecnosti si to zober takto: ak si pribrala za rok 10kg tak musíš chudnúť rok aby nebol jojo efekt...jednoduché, ide to!

kocisandrej
15. dec 2016
Používateľ kocisandrej je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kocisandrej.

suhlasim, diety vseobecne su dost zly napad.najlepsie je trosku zmensit davky stravy a zacat aktivne cvicit..a neda sa samozrejme chciet dat dolu 5kg za tyzden ;)

liz_lemon
15. dec 2016

@mon895 veľmi dobrý prístup, takto to má byť 🙂 👍

novana
16. dec 2016

@kubkomatko, jedz aspoň 5x denne v malých dávkach, aby sa ti stiahol žalúdok. No a keď pridáš trochu viac pohybu, ako si mala doteraz, výsledok je zaručený. Len nie žiadne diety, počítanie kalórií a pod.

step13
16. dec 2016

@kubkomatko nemas problem aj so stytnou zlazou?

eliska13
16. dec 2016

@kubkomatko na to netreba veľa peňazí🙂ale určite sa vyhybaj cestovinám s omáčkou, aj zemiakom pyré.. skus tie prílohy nahradiť šalátom, uhorkou hlavkovou, mrkvovym šalátom porušený brokolicou karfiol čokoľvek, polievky husté napr kapustou, kráľovu bez chlebu
Obed mäso a k tomu tu zeleninu
Zapekaný karfiol so syrom a kyslou smotanou
Rybu...
Kľudne aj kura pečené, ale k tomu šalát
Ráno na raňajky rožok nie biely!Papriku, paradajky, šunku, nie pastely, nie salámu, nie maslové pomazánku
Desiata kus syru a rakovinou
Karelab
Biely jogurt do toho ovocie nakrájať nejedz jogurty z obchodu sú plné cukrov džemov...Žiadny Pribinak...
Večer hustú polievku, vajcovu omeletu so zeleninou bez rožka chlebu
Pi vodu čaje nie džúsy ani 100%, cukor do kávy nie
Jesť 5X denne aj, keď nie si hladná
80%je strava 20%pohyb
Ja som si to zaplatila v cviciacom štúdiu, ale veľa mi ich rady dali schudla som za pol roka 14kg jedla som voľakedy mali x a telo si všetko ukladali
Pozor na banány majú veľa cukru o oriešky
Keď už schudbes samozrejme, že môžeš aj ryžu zemiaky cestovinu, ale nie denne a veľa
Koľko vážia nabrala si po deťoch či vždy si mala pár kg navyše?

kubkomatko
autor
17. dec 2016

@eliska13 akujem za tipy, kg som začala naberať ako som sa presťahovala sem na oravu, cca 15 kg, a na materskej ešte + 5kg

kubkomatko
autor
17. dec 2016

@step13 pre 6 rokmi som bola na vyšetrení š.ž. a všetko bolo ok, teraz neviem, mala by som aj nejaké iné príznaky keby bol problém s nou,

step13
17. dec 2016

@kubkomatko no ja mam roky problemi vedsinou je to unavenost ,nepravidelna mrcha studenw ruky aspom umna to tak je.Je to taske aj umna to ide ako schlpatwj deky fnuk ties sa nato hnevam .Inak 6 r je dost dlha doba nechcem byt mudra ale mozes mat ked len trochu znizenu a uz je problem nasvete spomali sa metabolizmus a kila ako keby kysli a neubudali ;0( joj je to syrasne lebo ta chapem moc dobre

kocisandrej
19. dec 2016
Používateľ kocisandrej je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kocisandrej.

@kubkomatko skusala si uz napriklad nejake prostriekdy na chudnutie? tabletky alebo podobne? ono mozno to nie je uplne idealne, ale hlavne ide o ten psychologicky a motivacny sposob, ked mas aspon pocit, ze ti nieco v chudnuti pomaha..po case to mozno vysadis a bude pokracovat bez toho, ale na zaciatok by som to skusil

kocisandrej
19. dec 2016
Používateľ kocisandrej je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kocisandrej.

napriklad mozes pozriet na pilulka.sk - tam maju toho kopec a ak si tam nieco vyberies, tu mas aj kupon na zlavu ;) http://www.kuponyzdarma.sk/pilulka-sk/

martinoo
20. dec 2016

@kubkomatko s tou stravou máš úplnú pravdu. Každý hovorí niečo úplne iné. Skúšala si už urobiť nejaké zmeny? Ak áno ako ti to šlo?

kubkomatko
autor
20. dec 2016

@martinoo no teraz je to pre vianocami zložitejšie, keže pečiem zákusky, akle začínam nahrázať bielu múku spalovou.. pre mesiacom som obmezila slakosti, celkom mi to išlo, ale prišiel stres a opať som spat, slakosti, , to mi ie najhoršie obmeziť...

martinoo
21. dec 2016

@kubkomatko a ako tá špaldová? je chutná? ja som prešiel priamo na kokosovú a banánovú (neboj, nie je to z klasických banánov). Dokonca aj karbonátky som obaľoval v kokosovej a chutili mi ešte viac. Len sa s tým treba trochu pohrať, pretože kokosovej stačí oveľa menej ako klasickej pšeničnej.

timea7
27. dec 2016

@kubkomatko ak budeš pravidelne jesť a nevylúčiš zo stravy celkom sacharidy, chuť na sladké bude minimálna. Inak na stránke, ktorú ti tu odporúčali - wwwchudnutieako.sk sú aj recepty na sladké pokrmy, ktoré ti neublížia.

sense
27. dec 2016

@step13 robili ti aj vysetrenie zekeza, vit. D a b12, lebo pri tych priznakoch co pises teda ojrem mrchy mne zistili veljy nedostatok zeleza aj vit. D .... Mam aj problemy so sz beriem euthyrox 75ale unava a studene koncatiny pretrvavali..
Tak robili aj dalej rozbor a prisli na zelezo a ten vitamin d ...

sense
27. dec 2016

@kubkomatko za 6 rokov sa ti mohla stitna zmenit,ale je preavda zeby si musela mat aj nejake priznaky....

prevenar
27. dec 2016

@kubkomatko

"Ako schudnúť bez jojo efektu? " ..sprav TRVALU , rozumej dozivotnu zmenu stravovania a vyhnes sa jojo efektu 🙂 (samozrejme je pozitivne pridat aj nejaku pravidelnu - sportovu cinnost)

to je cele tajomstvo - zadarmo - ako darcek k vianociam odomna 🙂

ps: kratkodobe snazenie = kratkodoby vysledok 😉

step13
27. dec 2016

@sense ja som anemicka roky asi od dectva co si pametam a vytamin D no ten je velmi dvolezity ale sa sneho pribera :0(

sense
27. dec 2016

@step13 neviem uz ho beriem nejaku dobu a prirastok sa zatial nekonal uvidime po polroku

step13
27. dec 2016

@sense no mne ho neodporucili ze sa pribera asi zato ,ze som ako vorvan sa bali 🙂

sense
27. dec 2016

@step13 ok lebo ja som nemala skoro ziaden dostala som na predpis...a 2x do roka infuzka zeleza

step13
27. dec 2016

@sense no to je super ,ze infuzie zeleza ja som brala transfuzku a zelezo len liekoch takze ma super odnich boli zaludok :0(