Ako schudnúť bez jojo efektu?

kubkomatko
15. dec 2016

Všae čítam, schunite bez jojo efektu, ale všae pýtajú peniaze... už ma to štve, lebo peňazí nemáme navyše, a ja potrebujem schudnúť...

dvojickychalani
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittam
7. mar 2017

@dvojickychalani Uz aj tu to spamujes?! Reklamu si zaplat ked ti chybaju klienti. Zabudla si na cenu.
Poprosim @admin aby s tym uz nieco spravili. Dakujem.

dvojickychalani
7. mar 2017

@evittam to nie je spamovanie. Na cenu som nezabudla, rozhodla som sa, ze to budem robiť zadarmo🙂 Reklamu uz mam zaplatenu, ale inde.

evittam
7. mar 2017

@dvojickychalani "Pchas" to do kazdej podobnej temy....
A zaujimave, vcera to bolo 15Eur za nejaky jedalnicek ze vraj na mieru😂, dnes je to zadarmo a zajtra budes mat akciu,ze ty zaplatis dotycnemu....

dvojickychalani
7. mar 2017

@evittam 😀 všetko? Či ešte niečo máte na srdiečku? Bohužiaľ, nie som psychológ, v tomto Vám nepomôžem☹ a buďte taká dobrá a nekomentujte ak nemáte záujem. Ja nekomentujem Vás, ďakujem za pochopenie

evittam
7. mar 2017

@dvojickychalani Tak nedavaj na verejne forum taketo veci a budes mat po probleme. A ja psychologa urcite nepotrebujem.😉

dvojickychalani
7. mar 2017

@evittam jediny problem si tu ty. Čáu a už neotravuj.

evittam
7. mar 2017

@dvojickychalani Ja?! Ty si tu problem. Ponukas sluzby-je to proti pravidlam fora. Takze ty prestan otravovat.

dvojickychalani
7. mar 2017

@evittam až po Tebe. Ale nebudem sa tu s Tebou naťahovať, akože mas 39rokov, ale rozumovoasi ťažko 😀 😀 😀 😀 Ale ako sa hovorí, múdry ustúpia hlúpy ostane. Paa zlatko😉

badimeria
7. mar 2017

@zveva ahoj to som uz citala od toho pana co dodrziavas ako papas co papas dakujem

evittam
7. mar 2017

😂😂😂 Aspoň raz si niečo správne napísala.......

zveva
7. mar 2017

@badimeria no...ja uz teda nic dokopy nedodrziavam...som tehotna, ale snazim sa stale aspon ako tak...aby som zbytocne vela nepribrala. Ale kym som sa naozaj snazila, tak som mala taky system, ze ranajky uuuuplne hocico, desiata ovocie, obed hocico, ale so zeleninou. Vsetko som si vazila a na obed som si urobila bilanciu CTB a energie a podla toho som dopasovala dalsie dve jedla a vecer o tej 20tej az 21:00 uz len zeleninu a cely den vodu, vodu.
Pocitanie a vazenie ma dost obtazovalo...tak som to vyriesila takto. A ked sa mi nechcelo , tak len stacilo mrknut do zosita a nieco som si vybrala.

badimeria
7. mar 2017

@zveva dakujem za radu a ako si robila tu bilanciu ja som doslova vtom pako 🙂sorry ja vobec neviem pocitst ten prijem vydaj a co bolo vtom zosote 😉blahozelam k babetku hodne zdravia a pekne chvile

zveva
7. mar 2017

@badimeria no musis si vypocitat ( najdes na tej stranke) kolko mas max. denne prijat nie len energie, ale aj cukrov, tukov a bielkovin. Ked mas prijat denne povedzme 2000kal., musis sa do toho zmestit, ked scitas vsetky jedla...ale nepozeraj len na kalorie...aj T, C, B! Do zosita som si pisala jedla a hned aj tieto hodnoty