Ako schudnúť počas kojenia?

michaela002
26. mar 2014

ahojte mamicky, prosim vas poradte mi ako mam schudnut ked kojim..teraz prave musim jest pravidelne aby som mala dostatok mlieka..chcem schudnut len zo 3 kila..dakujem za kazdu radu 🙂

83lenka83
26. mar 2014

Ahoj, pravidelná strava je super na chudnutie, obmedziť sladkosti a večer už len niečo ľahké ( nizkotucny jogurt, tvaroh, cottage, zelenina, ovocie) .

bleee
26. mar 2014

ahoj, nepises akodlho si po porode. Kym kojis, je viac nez iste, ze to zhodis ak vynechas sladkosti, plnotucne mliecne vyrobky, biele pecivo a pod. Horsie bude, ked prestnes, ja som za mesiac od odstavenia pribrala 3kg

siska53
26. mar 2014

@michaela002 no skor,ako pisu mamicky,obmedzit najma,to sladke a jest pravidelne. Ak sa ti da,mozes trosku cvicit. Neprehanaj to ale,lebo su pripady,kedy maminy intenzivnym cvicenim,prisli o mlieko. (nie vsetky,ale,stalo sa). Skoda,ze si nenapisala,kolko si po porode,su mamy,ktore postupne schudnu az na svoju povodnu hmotnost bez diety (ako ja,trvalo to 9-12m),su take,ktore az po odstaven schudnu. A su take,co po odstaveni priberu. Ja som pri malom,po odstaveni nepribrala,uvidim,ako to bude pri malej,predsa,som o dva roky starsia odvtedy a nedojcime sa len tyzden.
ja osobne by som sa este kvoli kilam netrapila.

ivinka77
26. mar 2014

@michaela002 3 kila ? nesranduj... 🙂 ked dokojis das ich dolu hravo...neries to a uzivaj si to 🙂

michaela002
autor
26. mar 2014

dakujem vam zienky 🙂..som po porode skoro 8 mesiacov planujem maleho este dalej kojit aspon do jedneho roka..no veru tie sladkosti..mam take chute ako ked som bola tehotna heh som vkuse hladna 😀 ..mala by som to troska obmedzit..s tym cvicenim som sa docitala ze niektore stratili mlieko tak to asi budem musiet nechat to chudnutie na potom ☹

lencika
30. mar 2014

ja som kojila jeden rok a podarilo sa mi schudnut len dve kila a to si myslim ze som sa neobzierala, ale zase jedla som normlane aby som mala vyzivne mlieko a ked som prestala kojit tak som vela schudla, fakt neries to potom to pojde dole samo

lulu369
30. mar 2014

to, že pravidelne papáš, je veľké plus...A u niektorých mamičkách je "dobrá diéta" už samotné dojčenie 😉 Ja som po dcérke mala navyše 8 kg, no dcérku som dojčila a tých 8 kg som schudla za necelé 2 týždne...A to som jedla úplne všetko...