Ako zhodiť 10 kg do leta?

ketrin1211
12. mar 2014

Ako zhodit 10kg do leta?poradte

veronikamacejova
14. mar 2014

Skús stránku www.chudnutie-ako.sk, tam si vyrátaš bmi index, a máš tam aj určené nutričné hodnoty, ktoré máš dodržiavať. Kamarátka tak chudne, ide jej to tak zdravo - 4kg za mesiac 🙂 všetko si síce váži na váhe, ale že vraj sa to dá vydržať 🙂 že potom to ide nejako automaticky 🙂

simib
14. mar 2014

@lorela Jasné dakujem.Určite sa vrhnem na to Cardio teda a uvidíme.A čo sa tej váhy týka,ja to beriem len orientačne tie podiely.aj voda tam je a to z 49,3 na 52,4 išlo.Ja smutná ani niesom,tentokrát to nevzdám a hlavne ma to strašne baví.Po 2 deťoch sa na dalšie už nechystám a preto chcem vyzerať normálne,aby som sa dobre cítila.A hlavne niečo iné a príjemné v kolobehu rovnakom,takže to beriem aj ako vypínač od detí,starostí a podobne 🙂

24031993
15. mar 2014

Ahojte, do pozornosti pre všetky Prešovčanky dávam osobného trénera Erika Plančára, keďže sa nám blíži leto. Ak sa vám nedarí schudnúť alebo vyformovať postavu, je najlepšie poradiť sa s odborníkom. Tento tréner je mladý, šikovný, priateľský a neúčtuje si horibilné sumy. Okrem toho je veľmi flexibilný a prispôsobí svoj čas tomu Vášmu. Určite sa oplatí vyskúšať ! Kontaktujte ho cez e-mail ep.osobnytrener@gmail.com alebo na čísle 0911 222 484, neoľutujete.

protektinka
17. mar 2014

Skús začať behávať a piť veľa minerálky a zeleného čaju.
A nezabudni si dať pred tréningom L-karnitín, pomáha účinnejšie spaľovať tuk pri fyzickej aktivite.