Beriete Herbalife?

27. mar 2022

Ahojte
Užívate niekto produkty Herbalife? Mám kamošku ktorá tomu úplne prepadla a hovorí že je to úžasné tie ich čaje atď. Mne to však príde že hneď ako človek to prestane užívať tak je späť na svojej váhe

dennynkoo13
27. mar 2022

Skúšala som s tým chudnúť ja aj svokra. Nič moc za mňa schudli sme ale zase sme nabrali naspäť účinné sme schudli len s kalorickými tabuľkami a to si držíme

autor
27. mar 2022

@dennynkoo13 veď preto. Mne to všetko príde na "jedno kopyto"

lukina20
27. mar 2022

S Herbalife schudne akurat tak tvoja penazenka.

matkahelka
27. mar 2022

urcite sa s tym schudnut da. clovek sa nestravuje normalne, takze ano, vaha ide dole. ja mam vo svojom okoli 2 zeny, ktore mali nad 100g a dali dole 30-40kg bez pohybu, len s tymi herbalife kojteilmi a cajmi.ale akonahle sa vratili do normal stravovania, kila isli naspat raketovou rychlostou. takze zbytocne vyhodenych kopec €.

zuzkaa1991
27. mar 2022

Na začiatok je dobre pouzivat naštartovať telo metabolizmus atd ale zas ak sa človek stravuje pravidelne zdrave jedla nemyslim si ze by vaha isla hore.... jasne ze po "diete" z herbalu používa clovek max. Polroka a potom prepáčením zacne žrať naspäť ako predtým tak sa nečudujem ale ako vysse pise pani dodržuje urcity pomer jedal tak vaha by mala ostat

lucifuk212
27. mar 2022

Chudne sa z kalorickeho deficitu, tj vydaj energie vyssi ako jej prijem. Ako je spomenute vyssie, herbalife ti pomoze schudnut z penazenky. Ziadne zazracne produkty neexistuju, iba racionalna strava a pohyb