Herbalife - reálne názory

8. jan 2023

Ahojte chcem si vypocut reálne nazory ;) nal niekto ťažkosti s trávením používaním produktov značky Herbalife??
Kludne aj pozitívne si vypocujem ďakujem

zafir01
8. jan 2023

Ťažko sa mi to priznáva, lebo na tieto veci neverím... Ale aloe vera a vlákninu som užívala, a vlastne aj teraz po pol roku som opäť objednala, a pomáhajú mi držať čreva v poriadku...
Dr mal podozrenie na syndróm dráždivého čreva. Časté hnačky, zapalena sliznica žalúdku.

Ale aloe a vláknina je všeobecne dobra, takže by bolo úplne jedno z akej firmy to je

autor
8. jan 2023

@zafir01 akoze ja rok použivam len od novembra mam ťažkosti zistili zápal pazeraka tak preto chcem zistit nazpr inych rodina huci ze som si dodzubala trávenie plus som silny akergik ba potraviny a teraz dokonca aj mlieko mi yz vyslo 🙈

zafir01
8. jan 2023

Co užívaš.. To aloe ? Ta by sa nemala stále. Niekde v literatúre som čítala, že max 3 týždne a mesuac pauza. Vo všeobecnosti sa aloe neodporúča užívať dlhodobo. Hoci nik s herbalife ci lr ti zo nepovie. Ostatne netuším co si brala a v akom množstve... Mala si aj tie ich práškové jedla?

autor
8. jan 2023

@zafir01 ja som chudla ale aloe nepouzivam pravidelne aloe som pouzivala aj z inej znacky....pravidelne do leta som pouzivala kokteil rozmýšľam ze skusim isty cas používať ich probiotika ale aloe caj od leta používam len priebezne ani kokteil nepijem kazdy den ako som sa dostala na ciel resp kvoki virozam este menej 🙈😊

kotvickaa
8. jan 2023
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.

zapal pazeraka mala aj moja klientka, ktora tiez pred tym uzivala herbalife, dalsej to zase spustilo histaminovu intoleranciu a inej zase laktozovu int. :-/

zafir01
8. jan 2023

Tak ho vysad úplne a prejdi na pestrú stravu...

autor
8. jan 2023

@zafir01 ja som vždy mala normálnu stravu len som pridala zeleninu ja som nedrzala diety len som pila kokteil

lalenka33
8. jan 2023

Poznám viac ľudí, ktorí mali z týchto ich kúzelných prípravkov rôzne zd.problémy. Za tie prachy môžte mať kopec kvalitnejších výrobkov či už z lekárne alebo bio obchodov prípade špeci stránok pre športovcov. Tu pen podporujete pyramídu. Nehovoriac o tom, že po vysadení kúzelných nápojov je jojo efekt zaručený a teda kamoška pribrala dvojnásobne.

biaa
8. jan 2023

Zalezi čo. Masticky, aloe majú dobre 🙂 ale čo sa týka výživových náhrad koktejlov celé zle

biaa
8. jan 2023

Ak uzivas koktejli tie nedoporucujem. Ak nestihas v praci jedlo alebo potrebujes niečo doplnit kup si klasicky protein 🙂 ktorým doplníš a nachvilku sa zasýtiť ale nikdy nie ako nahradu normálneho jedla

autor
8. jan 2023

@biaa ja to neberiem ako nahradu jedal aj ked som chudla s tym jedla som normálne jak ine dni pred chudnutim ako som pisala vysse len som si pridala zeleninu k obedu(kedze ovocie nemozem)

simca06022011
8. jan 2023

Nie len z hetbalife ale aj lr produkty. Podrazdene žalúdky, pálenie záhy, zápaly, trozhadzane trávenie. Nie jedného človeka s týmito problémami poznám, ja napr tiež. Aloe gély katastrofa, tie kokteily ako všade = je to umelina, jedlo to nenahradí.

autor
8. jan 2023

@simca06022011 lr nepouzivam....ale kedze maju znacku the best ma byt to "zdravsie"ako ine prasky ma cvicenie ci??
Preto som zalozila tuto diskusiu ze chcem pocut ludi ci maju aj tazkosti 🙂

majka4223
8. jan 2023

Na IG alebo FB začať sledovať MUDr. Kužela a hneď človek zistí čo je najlepšie pre zdravie, trávenie, žalúdok....

stanulienkat
8. jan 2023

Ved tu mas o tom stovky tem. Nack zakladas dalsiu o blbosti?

simca06022011
8. jan 2023

Ty veríš nejakým "best" značkám?? 🙂))

simca06022011
8. jan 2023

A ak to chceš na cvičenie kúp si predsa overené značky pre športovcov, napr biotech ( určite sú aj iné, proteínov e atd)
Tieto katalógové "best" umeliny sú akurát tak dobre pre celú mlm pyramídu pre trávenie určite nie

20erika07
8. jan 2023

Kamoska zacala s herbalife, tie kokteily ci co, zo zaciatku super, aj druhym odporucala a ani nie po celom mesiaci zacala mat bolesti žlčníka, mlada baba, cvici, zdravo sa stravuje, takze jedine to mohlo byt tym a ked s tym prestala zase bolo vsetko ok, plus nehorazne prachy za nicenie organov 🤦‍♀️

kotvickaa
8. jan 2023
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.

to the best je hodnotene zakaznikmi a nie nejake objektivne z laboratoria. Navyse si niekedy vsimni ako funguju vsetky MLMka, hodnotia si ich a pisu komentare ti ktory to tiez predavaju. Z toho vyplyva, ze ked ich uz ten herbalife robi tolko, ze si ich pokojne mohli ohodnotit sami :-/

autor
8. jan 2023

Ďakujem za vase nazory;) a vysvetlenie o tej znacke the best som fakt myslela ze to hodnotí niekto iny 🙈🙈

deadlylucy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
9. jan 2023

@deadlylucy ja som viac používala forever oproti LR ;) ale ďakujem za nazor

kvetinka75
9. jan 2023

občas si spravím kokteil keď ráno nestíham jesť a viem, že nebudem mať cca 2 hod na jedenie alebo niekedy večer, keď som len trošku hladná a už chcem ísť spať a nechce sa mi nič robiť. 1 balenie mi vydrží aj 5 mesiacov. Málo to pijem, u mňa je to iba taká náplasť keď nechcem do seba nahádzať rýchlo jedlo. Ale používam krémy, masku tie mi vyhovujú. Striedam ich s inými značkami aj kvôli cene

kvetinka75
9. jan 2023

@simca06022011 kolegyňa si zase LR chváli, nepredáva iba si občas cez známu objedná a nemá problémy. Ale každému vyhovuje niečo iné. PRe mňa predražené a trávenie sa dá upraviť aj bežne dostupnými potravinami keď človek vie ako na to

simca06022011
9. jan 2023

@kvetinka75 ja som s lr aj pracovala a teda mam skusenosti aj od kopy ludi.. proste kto na to nema bunky, tak tie drinky mu dobre neurobia. Aloe vera tolkym ludom sposobuje palenie zahy a zaludocne problemy, ze by si sa divila. A ostatne veci su predrazene velmi ako sa pise, lebo ten lr poradca ten mercedes nedostane len tak pre modre oci a preto ze dobre robi zakaznikom :DDD

kvetinka75
9. jan 2023

@simca06022011 nedivila, ako som napísala, každému vyhovuje niečo iné

simca06022011
9. jan 2023

@kvetinka75 jasne ano, kazdemu ine vyhovuje 🙂)