• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budem znova štíhla. Pridáte sa?

10. septembra 2012 
ahojte. aj ja sa pridávam. prvý deň je úspešne za mnou. ...a práve som sa vrátila z aerobiku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. mar 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej a ja sa pridavam tuez idem papat hranolky,schudnem?
31. mar 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...vidím, že dnes sa vám darilo......no a aj ja mám za sebou uspešný dnik.....žiadne prehrešky....iba ak trochu cukru do kafča.... :slight_smile:
31. mar 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,ale ste sa rozbehli.aj ja sa musim odhodlat.Co napriklad ranajkujete?10 kg keby som dala dole...juuuuj,super by bolo :wink:
31. mar 2008 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alenik....ranajky su ovocné........
31. mar 2008 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám na ranajky jogurt. ovocie len v rastlinný den :unamused:
1. apr 2008 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak prvý deň som zvládla aj ja...aj keď večer bol krutý :grinning: :grinning: :grinning:
ja raňajkujem vajíčko s paradajkou,al. tvrdý syr...ovocie nemôžem, lebo som po ňom hladná...tak to skúšam s niečím iným...cvičím trošku doma ale fakt len trošku, lebo viac nestíham :grinning: ale poobede som von s malou, takže sa nalietam dosť...
pekný deň prajem
1. apr 2008 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana, keď chceš nahradiť rafinovaný cukor, niečim prirodzenejším daj si do kávy med, alebo ja som prešla na umelé sladidlo. :wink:
1. apr 2008 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
ja mám prvý deň pred sebou :slight_smile: mám ho očistný, som čítala, že aby sa telo pred diétou očistilo, tak pijem iba čajíky, 100 % džúsy miešané s vodou a inak nič. Tak dúfam, že to vydržím... :wink:

Úspešné chudnutie Vám prajem.... :slight_smile:
1. apr 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!pripajam sa oddnes k vam. nie je to ani tak pre chudnutie ale pre zdravie,pred pár mesiacmi som bola na delenej strave a cítila som sa super,žiadna únava ani žalúdočné problémy držím nam všetkým palce nech to vydržíme!!!
1. apr 2008 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maybee, si napisala prispevok namiesto mna... Ja mam tiez prvy den pred sebou a tiez sa ocistujem... :wink: Caj a voda to drzia... Tak sa drzme a vydrzme!!! :slight_smile:
1. apr 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimamijami :wink: spriaznená duša.. no dúfam, že to vydržím, malo by sa dva alebo tri dni, ale myslím, že dnešok mi bude stačiť :slight_smile: a koľko chceš ísť dolu?
1. apr 2008 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maybe ak možem poradiť ak si mala včera len pitný režim tak dnes môžeš popri tekutinach zjest aj kilo ovocia okrem banánov a až na večeru zjesť 2 banany alebo 2zemiaky uvarené v šupke
1. apr 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej dobra tema ja drzim od dnes to je super ze akurat to tak vyslo ze aj vy :slight_smile:

ja mam dnes ocistny den-papam iba ryzu natural nex sa zbavi moje telo toxinov co mam v sebe mala by som ju jest min.tyz. potom dalsi tyzden by som ju mala jest so zeleninou a potom aj strukoviny tak uvidim ci sa mi to podari

je super ked nas je viac aspon ma to inspiruje..ja mam 75kg a chcem dat dole min.10 :sweat_smile:
1. apr 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oazapokoja-ja mám očistný len dnes, ale ďakujem za radu :wink: ak budem mať náhodou aj zajtra, tak to ovocie si dám... pomohla Ti tá delená strava? schudla si?
1. apr 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano išlo dole 5 kíl a je zaujímavé že ked som sa vrátila k normalnej strave tak som nič naspäť nenabrala,každý hovorí že naberieš ešte viac a ja nič!
1. apr 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oazapokoja ja mám inú diétu, už tu bolo spomínaná v iných témach, nikdy predtým som nemohla schudnúť ani za svet, ani pól kila. prestala som užívať HK, dala som si túto diétu a hlavne v hlave som bolo pozitívne naladená a tiež mi išlo dole asi 4-5 kg a teraz sme sa stavili s priateľom, tak do júla musím dať dole okolo 13 kg :wink: čo som pribrala z HK :unamused:
1. apr 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mazbee ako som písala ja to už ani vlastne pre chudnutie nedržím,ale pre ten pocit,že je to telo také volné,som plná energie a je mi vcelku fajn ale na druhej strane keby išli ešte ale 3kg dole bolo by to ideálne
1. apr 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oazapokaja-presne, telo je akokeby také ľahké a to sa mi na tom páči tiež... len ja a moja silná vôľa= 0 bodov :sweat_smile:
1. apr 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak aj ja sa chcem pridať :wink: takže idem na to :slight_smile: :slight_smile: idem si uvariť žihľavový čaj,a urobiť jogurt s čiernými otrubami a klíčkami. :slight_smile: a budem sa snažiť po 18,00 nejesť..Zatiaľ je toho dosť a ak toto splním,tak budem pridávať...
Inak,moja mama schudla 33 kg...takže ja poriadne zaostávam :grinning: :grinning:
1. apr 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruscha a nemá Tvoja mamina nejaký špeciálny návod? :wink:
1. apr 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj takých je nás viac čo sem-tam zhrešime zajtra sa ozvem ako som to zvladla ja dnes teraz musím do práce a drž sa!!!
1. apr 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby,tak aj ja mam prvy den za sebou,od dnes skusam nepit kavu s cukrom :confounded: vcera som mala kavu na ranajky,ovocie na desiatu hodinovu prexhadzku s malou na veceru "sosovicu" neviem,ci to bolo to spravne a potom ovocie.dnes som zacala opat s kavou,potom ovocie,na veceru kuracie prsia na sampionoch a zel.salat a hodinka vo fitku.

baby,drzte sa ,mohli by sme si z toho spravit taky maly suboj,na inspiraciu,teda piste ako vam to ide dolu s vahou,nech je nejaka motivka :wink:
1. apr 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marushka,co robila tvoja maminka,ze tolko schudla :confused:
1. apr 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja by som chcela taku trojdnovu ocistu (dnes len voda, zajta a pozajtra voda +ovocie), potom pomalicky nabehnem na delenu stravu...
1. apr 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola kedysi velmi chuda... Ani v jednom tehotenstve som nepribrala velmi vela (8,9 a 7 kil)... ale teraz mam 71kil pri 175 cm vyske. Ja sama sa necitim dobre, neviem to nejako prijat, ze mam teraz viac ako v deviatom mesiaci... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Tak hor sa do boja s kilami...
1. apr 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže moja mama schudla takto:prvý týžden si dávala totálnu očistu tela: minerálky,žihľavový čaj-z čerstvej žihľavy,pu-erth čaj,do všetkého si dávala čajovú lyžičku cukru-teda okrem minerálky...no a potom začala jedávať menšie porcie na malom tanieriku.Najskôr začala tak,že nejedávala od 19,00,dalšií týžden od 18,00 a takto to znižovala a skončila na 16,00..Ona má pomalšie trávenie,takže preto jej vyhovuje od 16,00 nejedávať..No a potom si varí iba čaje,kávu,ked je hladná,tak si dáva ovocie.Ale cez den jedáva všetko to,čo všetci v rodine-čo je navarené,čo je v chladničke..len menšie porcie..A takto schudla 33 kg..Jáj a skáče na fit lopte a bicykluje. :slight_smile:
1. apr 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj a nepíše mi mäkčen a dlžen,preto to píšem ako prváčka :wink:
Zabudla som,že jej to trvalo asi 7 mesiacov,aby takto schudla...
1. apr 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je sikulka a poriadna a len 7 mesiacov :confused: :wink:
1. apr 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočeny, môžem sa k vám pridať? Ja by som začala od zajtra, tých pondelkov a od prvého už bolo :grinning: , potom hodím aj štartovaciu a vysnívanú cieľovú váhu. Držte sa a bežkajte von, je krásne, keď sme vonku, tak nežerieme :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
1. apr 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok