Chcem brutálne schudnúť z brucha a neviem ako začať

simca1702
2. sep 2012

Ahojte ženušky ...viem viem už sa asi táto otázka zopakovala veľa krát ale ja som už dosť zúfalá . Mojou problemovou partou je brucho a trochu aj zadok. Nikdy som nevydržala diety(hoci neskušala som ich viacej) Chcela by som Vás poprosiť (hlavne tie ktoré mali niekedy takýto problem ) aby mi nejako poradili ako sa vlastne naštartovať do spaľovania. Mamina vraví že len tak ľahko neschudnem keď užívam HAK !!! Prosím poradte mi ak cvičenia mám zvoliť a čo mám jesť ...Za deň toho zjem dosť ale snažím sa po menej .Mojím problemom je aj to že si nedokážem od úst odtrhnuť čokoladu,masité výrobky a podobne ....tak vás prosím o rady a tipy :P ďakujem

argyro
15. sep 2013

@simca1702 Ohľadom HAK má tvoja mama pravdu. A čo sa týka chudnutia, každé telo zhadzuje inak, z iných partií. Neexistuje diéta na zhodenie LEN z brucha, alebo najviac z brucha. Cvičením môžeš brušné svaly spevniť, to je všetko. Ale tvoja genetika ti napovie, či to dokážeš alebo nie. Ak si predtým mala krásne ploché bruško a pás 60, tak na to určite máš - po pôrodoch nie presne na rovnaký tvar a miery, ale máš k tomu predispozície 😉

janka_mamka
9. feb 2014

baaby čo je to tá kavitacia 🙂) ???

mon1001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deni2207
28. feb 2014

Ahoj od nového roka čiže už 2 mesiace som vynechala pečivo, sladkosti, sladené nápoje a stále neviem schudnúť ani dkg, skôr som ešte pribrala 1,5kg manžel tiež prestal a on schudol 5 kg. Je pravda že ja mám sedaciu robotu ale neviete mi poradiť ako by som už konečne mohla začať chudnúť? Díky

lyduuska2
4. mar 2014

keď som po tehu mala vrstvu tuku na bruchu aj ja, tak som sa obrátila na trénera a ten mi povedal, že brušáky sú úplne mimo... ak nemáš na bruchu svaly, tak sa ti ničí chrbtica, ale tuk ti nezmizne 😖 poradil mi, že úplne sladké vynechať a resp. aj pečivo a ak nie úplne tak aspoň biele 🙂 🙂 potom som chodila na pilates a to pomohlo najviac 😉 😉 ale hlavná je tá strava... keď ju neupravíš,môžeš sa aj na hlavu postaviť a nepôjde dole... 😎 držím palce..

darkdavil666
7. júl 2014

no jachodim dofikta a nejem nic sladke.masne.nic zbielej muky.a pomahato 😉

lubka1983
7. júl 2014

Musis brutalne cvicit

helennna
7. júl 2014

Ahoj, kocky na bruchu urobíš v prvom rade v kuchyni:D Úplný základ je strava. Samozrejme cvičenie. Tým nemyslím iba cviky na brucho. Chudnúť z jednej partie sa nedá. http://www.leangains.sk/trening/najlepsi-sposob...

79zuzana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvetka77
18. jan 2015

@simca1702 príd na www.ranajkujzdravo.sk/kvetka a vypln dotaznik...

adriankollarik
27. feb 2019

Najdôležitejšie ak chcete schudnúť na bruchu je si uvdeomiť že samotné brušaký a cviky na brucho vám nepomôžu, pretože ak máte tuk na bruchu tak ten sixpack si vypracovať viete ale stále ostáva pod tukom. Preto treba hlavne zmeniť stravu: ale viac sa dozviete v článku ktorý som presne o tomto písaála 🙂 www.fitness-life.sk/ako-schudnut/