Chudnem, ale rozdiel nevidno

5. mar 2024

Ahojte, v premene som 6-ty tyzden. Zacala som sa zdravsie stravovat, cvicim takmer kazdy den. Kopu veci som vyradila z jedalnicka napr. sladke vody, pecivo biele, kolaciky, sladkosti a tak. Naozaj sa snazim ovela zdravsie, presla som obrovskou zmenou. Mam aj jedalnicky podla kalorii, inspirujem sa aj tym. Aj fit receptami. Pijem len cistu vodu. Zaradila som kvoli bielkovinam viac vajicok, cottage, syry, mäsa, ovsenu kasu. Sem tam si nahodim aj do kalorickych tabuliek, aby som videla pomer.
Podla vahy som schudla cca 8kil, aj nejake centimetre odisli. No ked porovnam fotky, vobec to nevidno. A nikto si to este nevsimol, a pravdupovediac ani ja nevidim rozdiel. Zevraj sa z vysokej vahy chudne rychlejsie a rychlejsie aj vidno, no ja nic nevidim :(

mamamasama
5. mar 2024

Aká bola pôvodná váha? Ak by som ja schudla 8 kíl, tak by ma asi odviezla sanitka. Ak máš 90, tak to vidieť nemusí byť.

autor
5. mar 2024

@mamamasama začala som s 104 kilami

nika11103
5. mar 2024

Presne ako píše
@mamamasama , ja som išla zo 100 na 90 ale rozdiel nebol žiadny , ani na veciach , ani viditeľný.

stanulienkat
5. mar 2024

Fuuuha. Z takej vahy nemozes chciet viditelne vysledky hned. 8 kil z takej vahy je nic. Je super, ze sa snazis, radsej pomalsie a istejsie.

autor
5. mar 2024

@nika11103 takze byt len trpezlivy a vysledky sa dostavia? Tebe sa podarilo kolko schudnut?

mamamasama
5. mar 2024

Daj tomu čas. Je super, že si začala. Pokračuj 👍🏻💪🏻

autor
5. mar 2024

@mamamasama dakujem, odhodlanie mam. Cvicenie som si oblubila, chcem si tento styl aj udrzat 🙂 len chapes, rada by som videla uz nejaku malicku zmenu, nech je ta motivacia vacsia

margolet
5. mar 2024

Ja som po druhom pôrode schudla z 98kg na 63kg za 2 roky. Mala som prísnu stravu a dvojfázové tréningy s jedným dňom voľna v týždni. Stravu som nezhrešila ani raz za 2 roky a išlo to sakra pomaly. Mala som v tom obdobie 6 mesiacov, kedy sa mi nepohla váha vôbec. Len vydržať! Si na dobrej ceste!

autor
5. mar 2024

@margolet viem, ze je to dlhy boj a narocna cesta. A v podstate cesta na cely zivot. Avsak velmi sa bojim ze sa zaseknem.

januska12323
5. mar 2024

8 kg pri takej váhe nemôžeš zbadať. Len pokračuj ono sa to poddá.

lakebabe
5. mar 2024

Pri tvojej váhe tie prve kila co idú preč je hlavne voda. Výdrž pokračuj v tom a za chvíľku uvidíš rozdiely držím palce

beloved
5. mar 2024

Co si zacala cvicit?

vanilkovazmrzka
5. mar 2024

Zo 104 schudnut 8 kil je nic, to naozaj necakaj nejaky brutalny rozdiel. Takze sa prestan fotit a pokracuj v nastavenom rezime a potom to porovnaj o 6 mesiacov a nie po par tyzdnoch. Vysledky budu, tym si mozes byt ista 😌

anshelia
5. mar 2024

Hlavne vydrž napriek tomu, že to nie je vidno. Ja som od nového roka taktiež obmedzila sladké, jem pravidelne, nič slané ako čipsy a podobne (cca 2x som zhrešila) nič špeciálne nevarím, klasickú stravu pre celú rodinu, cvičenie podľa možností 30 min.denne. Pri 170 cm som mala 61 kg, teraz 57, cítim sa lepšie a oblečenie je voľnejšie. Takže nejaké cm odišli, koľko ale neviem, nemerala som. Na stehnách a bruchu cítim že niečo ubudlo

tradaaa
5. mar 2024

Aj ja som to tak mala, že ja som videla, že som schudla a okolie nič. Je to normálne ak sa pohybuješ v jednom kolektíve. Potom zrazu akoby si všetci začali všímať, a všetci hovorili že ako veľmi som schudla. Neboj, ešte pár kíl a všimnú si, len pokračuj🤞
Ani ty to nemusíš vidieť ak sa pozoruješ každý deň

mabenn
5. mar 2024

za 6tyzdnov tych 8kil nie je len tuk, telo sa odvodnilo ciastocne...tuk sa chudne dlhodobo, 1kilo tuku ma 7700kcal, cize cez 30000KJ...daj tomu caj, pokracuj

autor
5. mar 2024

@beloved zaplatila som si členstvo s "cvičte so zuzanou" je na FB 🙂 a velmi sa mi paci. Kedy co, rychla chodza, ma zvlast nohy, ruky, brucho, cele telo. Zacala som s programom pre zaciatocnikov.

beloved
5. mar 2024

Dakujem 🙂

kofa77
5. mar 2024

skus na primarne nastavit nie na to, ze chudnes koli postave, ale koli zdraviu. hovor si, ako si zlepsujes napr. tlak, cholesterol, ako robis dobre klbom, peceni. neupriamuj sa na vyzor.
drzim palce.

chodec15
5. mar 2024

6 tyzdnov je malo na viditelne vysledky, pokracuj dalej. Zdrave chudnutie je 2kg mesacne, 10-15kg rocne.
8kg tuku je 7700kcal x 8 = musis spalit alebo ubrat z jedla 61600 kcal. Deleno 42 dni = -1460 kcal. Cize si schudla vodu, zmensila zaludok,... Nie je mozne, aby si bola 42 dni v minuse kazdy den o -1460 kcal. Zomrela by si od hladu. Na -2kg tuku mesacne treba z prijmu energie denne ubrat -500kcal.

mamickalisticka
5. mar 2024

Prosím, určite sem napíš aj neskôr že ako sa ti darí 🙏🏽 a kľudne pridaj aj porovnávačku.. si brutálna!

missviolet
5. mar 2024

ked som sla z tvojej vahy tak snad prvych 15,kg ani na mne nebolo vidno
ze vobec. a potom s nizsou vahou uz kazde dalsie dve bolo vidno dost

mer12
6. mar 2024

Netráp sa, ani ja som nevidela poriadne rozdiely, možno po 10kg sa mi nejak upravila celá postava, ale začala som vtedy aj viac cvičiť doma, dovtedy som mala len rýchlu chôdzu, teraz mi to ide už pomaly, ale vidno každý rozdiel ( začínala som na 111.8kg, teraz mám 89), určite si rob porovnávacie fotky najlepšie v tom istom oblečení a určite uvidíš rozdiel 🥰

autor
6. mar 2024

@mamickalisticka jasne, ak sa mi podari schudnut a hlavne udrzat si to, tak mozno vytvorim skupinku, kde by som mohla dievcata motivovat. Co som jedla, co som cvicila, no neviem este uvidim 🙂

nelka93
11. mar 2024

Ja som schudla skoro 8 kíl, ale teda rozdiel vidno a riadny. Išla som z nižšej váhy ako ty, no bruško splaslo, boky sa tiež zuzili a takisto aj stehna. Ja vsak stravu az tak neriesim, vyradila som len sladene napoje a sladkosti. Inak jem to iste, len teda o cosi menej a nie o 9. vecer. Daj tomu cas

trisha_r
11. mar 2024

To ako sa hovorí 😂 ako keby z tanku odpadla šrubka

autor
12. mar 2024

@trisha_r hahaha